Афф програма за импресии

a.conev

New Member
Някой може ли да ми препоръча афф програма, в която плащат само на импресии на банер без да се клика. Примерно 1000 показвания 1,5 долар. Ама да плащат:)
 
От: Афф програма за импресии

Например рекламата в този форум такава ли е?
 
От: Афф програма за импресии

не рекламата тук е на спонсорите с които работим от тях само гб дават по доларче за записан афилиейт (могат да си го позволят защото са големи) дори и да не даваха пак щяхме да ги въртим защото са най-яката програма от всички рекламирани (които се занимава знае) дори и с проблемите които имат ....

аз на импресии само в адсенс съм рекламирал и то за супер трагетед саит в моята ниша
 
Последно редактирано от модератор:
От: Афф програма за импресии

vastgate.com Не знам от личен опит дали плащат, засега съм ги сложил само експериментално на един сайт. Имат пейаут 0.25$ на 1000 импресии.
 
От: Афф програма за импресии

vastgate.com Не знам от личен опит дали плащат, засега съм ги сложил само експериментално на един сайт. Имат пейаут 0.25$ на 1000 импресии.

Does my website have to be in English?
We accept only English,German,French,Spanish websites.
 
От: Афф програма за импресии

тази плаща за импресии като има 6 опции за показване :eek:
вклюващи попъп, банер адс, линк адс, контекст адс
и още 2 .
ако искаш от тук се регвай:arrow:


fininfo dot org/join.php?uid=YmVzdGlubw==
а може и от тук::arrow:

www dot fininfo.org
 
От: Афф програма за импресии

невиждам какъв е смисъла от такива дето плащат 20 цента на 1к импресии.. при положение че ще имаш достатъчно кликове за да изкараш 10-100 пъти повече
 
От: Афф програма за импресии

fininfo.org плащат ли изглежда ми добре 1.20 за 1000 импресий?
 
От: Афф програма за импресии

да досега плащат но такива като тях всеки момент
могат да спрат !!
 
От: Афф програма за импресии

потърсих в нета един разправа че плащат другия вика че рекламите имали вирус... а с адсенс дали ще има проблем?
 
От: Афф програма за импресии

аз съм ги качил в един блог за такива програми
за кликане и тем подобни и само в сърфове ги въртя
сега имам 5.7446 $USD но повечето са ми от един реф
на 20 е следващото плащане ще постна тук.
А рефа ми веднъж взе плащане ам къде ги върти нямам представа
и сега има за около 10 дена - 30.7455155 $USD Active
 
От: Афф програма за импресии

Брей и аз използвам тази програма. Но какво печелят те?
Гледам има фреймове в банерите им ?Но от какво печелят те за да плащат на хората това ми интересно?

И още един въпрос има ли такава подобна програма да плаща за кликове или на импресии и да плаща редовно чрез пейпал при минимум 10 -20 долара и да е надеждна и сигурна?
 
От: Афф програма за импресии

невиждам какъв е смисъла от такива дето плащат 20 цента на 1к импресии.. при положение че ще имаш достатъчно кликове за да изкараш 10-100 пъти повече

Ами за да могат да изкарват някакви пари от мизерните си сайтове, чиито посетители идват от сърфове!:mad::mad::mad:
 
От: От: Афф програма за импресии

Ами за да могат да изкарват някакви пари от мизерните си сайтове, чиито посетители идват от сърфове!:mad::mad::mad:

Въпросът ми беше от какво печели тази фирма, че да дава пари на хората?Аз не виждам от какво печелят те?Може ли един коментар от специалистите тук.
 
От: Афф програма за импресии

мнение на специалист взето от друг форум:
""няма гадинки, само си чийтват разни търсачки. ама това е нормално за такива сайтове"" :twisted::D
 

Горе