Аdsense и Wordpress неразбирателство

alergodil

Active Member
Проблема е,че Wordpress вкарва <b/> таг в кода на Adsense.От настройките на Wordpress съм махнал отметката пред <WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically> и ефект няма.Просто не ми отчита импресиите реално,за кликовете не знам.Благодаря предварително.
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

Доколкото знам Wordpress не позволяват AdSense, ако блогът ти се хоства от тях...
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

На собствен хост е .Потърсих в гугъл но не намерих нищо конкретно
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

Всичките ми блогове са на WP и всичките имат AdSense. Не съм имала проблеми с отчитането на кликове и импресии...
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

Инсталирай си някакъв плъгин за допълнителни възможности на adsense виж тук ако нещо си харесаш. Надявам се да ти свърши работа.
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

защо мислиш,че не отчита реално? доста често има разминавания между статистиките от други източници. Какви plugin-и използваш за adsense.
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

При около 25000 инпресии регистрирани от Гогле аналитикс в Адсенс около 1500. Разлика си е ако ме питаш :).Изключих си всичките плагини и пак без ефект.Възмойно ли е да е от темата.
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

Аналитикс ти отчита импресиите на AdSense?
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

Не Аналитикс си отчита посетените страници.Просто имам само една реклама на страница и е логично посетените сраници и импресиите да са еднакви :wink:
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

ами не е точно така, защото ако посетителя рефрешва много или ти си ги посещавал е нормално да не ти ги отчете всичките. Пак да питам използваш ли плъгин за adsense защото някой от тях показват в определн процент от времето рекламис pub id на човека направил плъгина.
p.s общо взето това е често срещано, дори и за кликовете, но от adsense твърдят, че правят всичко възможно да тракнат всички валидни кликове и импресии, така че просто остави нещата както са си и не се тормози
 
От: Аdsense и Wordpress неразбирателство

Проблема го реших с Raw HTML плугин.Благодаря на всички които опитаха да ми помогнат
 
Последно редактирано:

Горе