Аffiliateforme

blackout8

Well-Known Member
От: Аffiliateforme

Мина им представянето миналата седмица.

Определено имат добри намерения. Отчитат като проблем, липсата на афилиейти. Желаещи търговци има :) :).
 
Да, ето нещо повече за нея:

[video=youtube;iao4teh6M6g]http://www.youtube.com/watch?v=iao4teh6M6g[/video]

А тук Митака дава и повече информация - http://www.kreativen.com/affiliateforme/ . ;) Пожелавам им успехи и нека скоро направят едно добро и силно представяне при нас. Все пак доста от хората тук ще имат силен интерес. ;)
 
От: Аffiliateforme

бях на представянето. изглеждат като хора с желание. мисля да ги тествам...
 
Re: От: Аffiliateforme

бях на представянето. изглеждат като хора с желание. мисля да ги тествам...
Да, беше официално открита преди няколко дена. Даже май стана седмица. ;) Ако някой има материали, нека шерне нещо. Даже силно се надявам Митака или някой от събитието, приближен до сайта да сподели нещо тук или да направи едно представяне. Но щом Митака е от дейците, не се съмнявам в успеха на проекта. ;)
 
От: Аffiliateforme

Ще се потопите в приятелска атмосфера за общуване и забавление, съчетана със специално подбрани питиета и гурме изкушения.
Изглежда обещаващ афф. Успех с набирането на партньори:)
 
От: Аffiliateforme

Бях на представянето и останах с добри впечатления. Пожелавам успех!
 
Re: От: Аffiliateforme

Бях на представянето и останах с добри впечатления. Пожелавам успех!
Нещо интересно да споделиш, което ти е направило впечатление. Чаках някой да се включи. Митака ли я представи или беше лектор на нещо друго, свързано с мрежата? :)
 
От: Аffiliateforme

Митко направи кратко представяне на екипа и някои партньори. Бяха се подготвили много добре, за съжаление вероятно поради дъжда около 1/3 от хората, които са се регистрирали не дойдоха. Направи ми впечатление, че правилно се ориентират - ще вложат усилия за обучение и развитие на качествени афилиейт сайтове. Включително безплатни обучения и годишен семинар за афилиейти.
 
От: Аffiliateforme

Аз също бях там.

...правилно се ориентират - ще вложат усилия за обучение и развитие на качествени афилиейт сайтове. Включително безплатни обучения и годишен семинар за афилиейти.

Това ми направи силно впечатление.

Времето ще покаже колко афилиейти ще се включат в мрежата и дали тя ще има успех. Както те казват, пазара в БГ е с много малки мащаби. Съответно и афилиейтите не са толкова много.
 
То си имаше нужда от такава платформа и реално е хубаво да има. Нещо като ClinkBank & ShareASale, но на локално ниво. Има бъдеще, но няма място за много играчи и предполагам го знаят и те. Ако са се насочили в обучение на качествени и опериращи афилиейти, то това би бил техния коз. Дори и сравнявайки ги с други.

Има ли я качена някъде презентацията, да я шернеш тук. Ако не, то рано или късно инициаторите ще се появят да споделят повече от кухнята. :)
 
От: Аffiliateforme

Ами то презентацията беше 1-2 минути. Друго беше "разчупване на леда" :) :) и предразполагане към питиета.
 
От: Аffiliateforme

Днес получих покана по имейл да се включа в моя сайт, ще видя какво ще предложат, макар че като толкова нова мрежа се съмнявам да има някаква полза на този етап.
 
От: Аffiliateforme

Днес получих покана по имейл да се включа в моя сайт, ще видя какво ще предложат, макар че като толкова нова мрежа се съмнявам да има някаква полза на този етап.

Ако всички така разсъждават :) ще си остане завинаги нова :)
 
От: Аffiliateforme

2 дни се опитвам да се свържа с тях. Нищо. Пиша мейли. Нищо. звънях по телефона - жена ми каза да очаквам обаждане. Нищо. Така не се прави бизнес! Разбирам да имат работа и да ми кажат - звъннете в петък например... Но не-нищо...Е, аз си чакам все пак, може утре някой да ме потърси...
 
От: Аffiliateforme

2 дни се опитвам да се свържа с тях. Нищо. Пиша мейли. Нищо. звънях по телефона - жена ми каза да очаквам обаждане. Нищо. Така не се прави бизнес! Разбирам да имат работа и да ми кажат - звъннете в петък например... Но не-нищо...Е, аз си чакам все пак, може утре някой да ме потърси...

Утре имам среща с тях. Ще им обърна внимание за това. Наистина не е хубаво така.
 
Последно редактирано:
От: Аffiliateforme

Поканиха ме за програмата на някакви книги, но след няколко часа ми пратиха имейл, че била спряна временно поради някакви технически причини.
 
От: Аffiliateforme

Хм, пък може да им трябва време да се нагодят и изчистят дребните фалове. Дано не се окаже голям бало нс много приказки.

Аз се надявам да се получи ползотворен за всички проект.
 
От: Аffiliateforme

След срещата ни продължавам да поддържам позитивното мнение.

Дано скоро се включат сами да разкажат това онова.
 
От: Аffiliateforme

Здравейте от мен и в тази тема свързана с AffiliateForMe.

Няма да спамя с повторяне на причините, които се крият зад това, че отговарям чак сега. Важното е, че всичко е ОК вече!

На кратко отговорите на въпросите си можете да намерите в следните линкове:

1. Кои сме ние?
2. Какво ще правим?
3. Кои са нашите търговци?

Връзка с нас:
1. Facebook
2. Blog
3. Страница
4. Google+ (личен)

Информация за нашите афилиейти можете да получите при стартиране на кампания!

Ще се стараем да публикуваме всичко ново и интересно свързано с AffiliateForMe максимално бързо.
 

Горе