БГ Селянията налазва и DP

От: БГ Селянията налазва и DP

Де да знам... метода е уникален, да не решиш да споделиш с някой приятел и той с друг и т.н. И не е приятно да ми държиш такъв тон при положение, че нито ме познаваш, нито знаеш с какво се занимавам, нито нищо :/ Ето я темата, която пуснах в предприемача - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=17935, естествено започнаха да се съмняват относно това дали аз съм написал книгата и т.н. :)
П.С. Не си мисли, че ще ти дам книгата дори и пари да ми пращаш ;)

виждам че имаш подкрепа,виждам че имаш 94% в ДП-явно има недоволство.Как да го кажа,искам да те питам ти за какво пусна темата тук?да си продаваш материала ли,или да се направиш на велик,а подръжничката ти дето и се кефя на темите е сладур,на всяка тема прави грешка и 3 пъти я поправя...Нищо лично.
Пак питам ,за какво пусна темата?
За пиар ли?
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Пуснах темата с надеждата да я продам, но след първите постове се отказах :) Коя е поддръжничката ми? Негативния ми трейдър в ДП, защото исках refund от един кретен, чиито метод не работеше, демек си търсех правата :) Не ми се занимаваше с модератори и с пейпал, иначе и тоя негативен итрейдър няма да го има :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Пуснах темата с надеждата да я продам, но след първите постове се отказах :) Негативния ми трейдър в ДП, защото исках refund от един кретен, чиито метод не работеше, демек си търсех правата :) Не ми се занимаваше с модератори и с пейпал, иначе и тоя негативен итрейдър няма да го има :)

ТЕМАТА Е : БГ Селянията налазва и DP
ЯВНО СИ ГОЛЯМА РАБОТА В ДП :)негативи и refund ...тн брей...
Дай да ти платя и да ти прочета това което предлагаш?
 
От: БГ Селянията налазва и DP

@plamenboss Каквото повикало, такова се обадило ;) Да, държанието ми не приляга на предишната репутация, но наистина този форум е адски пропаднал, преди хората се уважаваха, да спореха, но не беше по такъв злобен и завистлив начин :/
@wanderer успех с sharecash, bux.to и вечните линкове :)

пич видях те,за съжаление имаш 2 к постове :( не ми говори за букс,че ти от където излизаш става явно ...
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Леле хейтъра Spammy пак се е развихрил :) Сопри се бе момче, че се задавиш от толкоз злоба :)

Ти откак направи 18 нищо смислено не си написал само хейт.
 
От: БГ Селянията налазва и DP

само не разбрах къде ти изчезна мнението(горното където цитирах) !!!
но явно си много отворен,на темата : БГ Селянията налазва и DP

гражданин

Sammy
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Леле хейтъра Spammy пак се е развихрил :) Сопри се бе момче, че се задавиш от толкоз злоба :)

Ти откак направи 18 нищо смислено не си написал само хейт.

Споко, още съм на 16 и пак нищо смислено не съм написал :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Админа го изтри... :/

@wanderer успех с sharecash, bux.to и вечните линкове

ще ти кажа нещо френд,когато аз съм си играл джобен тенис....
за съжаление не си бил заплануван още
 
От: От: БГ Селянията налазва и DP

@wanderer успех с sharecash, bux.to и вечните линкове

ще ти кажа нещо френд,когато аз съм си играл джобен тенис....
за съжаление не си бил заплануван още

Еми ок, разбирам, че вече си стар и че за нищо не ставаш, мен това с какво ме топли?
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Споко, още съм на 16 и пак нищо смислено не съм написал :)

Еми така е, на тая възраст човек като направи нещо и го треска в тиквата, та почва да се мисли за велик :) Ще ти мине споко :)

Са незнам какво толкова си измислил, че чак книга си тръгнал да пишеш, ама по принцип всеки сериозен тарикат си има набор от трикчета, които избягва да споделя, за да не се издънят. Ти като си набарал нещо сега, дай да оревем целой интернет да видят колко сме велики. Детска му работа :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Всъщност да се коригирам леко:
От повечето ДП книжки човек може да научи нещо полезно и да му помогнат да генерира идеи.
Ясно е, че не се забогатява по методите описани там, понеже никой нямаше да седне да ги описва и да ги продава за жълти стинки. крайният резултат винаги е преувеличен. Има къде-къде повече смисъл и келепир да си споделиш знанието (не на 100% разбира се..) в личния си блог примерно отколкото за 20-40 пари.

Свестен форум (допреди 2 години поне) беше Wickedfire. Горе-долу оттогаз не съм го отварял понеже изгубих интерес към тоз вид дейности. Модераторската политика си беше уникална - имаш свобода почти всичко да правиш стига да е със стил. Най-интересни бяха правилата по отношение на ибуците. Пълна забрана. Който постне че продава ибук, получава бан (рядко банваха за каквото и да било друго), а модераторът осигурява фрий линк за теглене към същата книжка. Не знам как ама все успявяше да ги изкопае.

ДП от най-обикновен дървен селски кенеф се превърна в градска отходна яма. Преди да го посетя за пръв път може и да е бил нещо читаво.

Сами още лапа мухите, намира се вероятно в най-тежката фаза на пубертета, и му пожелавам въпреки сбъркания си атитюд да успее да остане девствен отзаде поне докато успее да излезе от тоя така тежък период :) ...
 
Последно редактирано:
От: БГ Селянията налазва и DP

Хубво бе пич,задай си въпроса че си толкова отворен явно,ами баща ти ако чете форума?





ИЗВИНЕТЕ МЕ !!!
Защо да не съм отворен бе пич. Имам знания, имам успехи = имам самочувствие, къде е проблема? Когато някой оронва репутацията ми е напълно нормално да реагирам по агресивен и нападателен начин.. да има и друг вариант, да избягам, но това не ми е в характера, не виждам къде е проблема?
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Еми така е, на тая възраст човек като направи нещо и го треска в тиквата, та почва да се мисли за велик :) Ще ти мине споко :)

Са незнам какво толкова си измислил, че чак книга си тръгнал да пишеш, ама по принцип всеки сериозен тарикат си има набор от трикчета, които избягва да споделя, за да не се издънят. Ти като си набарал нещо сега, дай да оревем целой интернет да видят колко сме велики. Детска му работа :)
Не се правя на велик или нещо такова, реших че мога да споделя знанието си с някого, заминавах тогава на море и ми трябваха пари, в момента няма да продавам повече книгата и така :)
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Имам знания, имам успехи = имам самочувствие, къде е проблема? е проблема?

Че нищо не знаеш за съжаление,имаш 2 к постове без покритие!!!
И съжалявам :( даже не съм предполагал :(
 
От: БГ Селянията налазва и DP

Не се правя на велик или нещо такова, реших че мога да споделя знанието си с някого, заминавах тогава на море и ми трябваха пари, в момента няма да продавам повече книгата и така :)

БГ Селянията налазва и DP: така книга не се продава :( опитах да ти го кажа ,язък ти за 2к постове...
 

Горе