БГ Форуми - 155 подредени по ПР

От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

Аз между другото за регистрации на разни профили дали по форуми или други сайтове използвам един адд-он за ФФ и става доста бързо. InFormEnter се казва. addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/informenter/
Въвеждаш си предварително потребител, мейл и парола да кажем и след това само цъкаш върху формата за регистрация и ти ги въвежда само :)
 
От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

Аз между другото за регистрации на разни профили дали по форуми или други сайтове използвам един адд-он за ФФ и става доста бързо. InFormEnter се казва. addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/informenter/
Въвеждаш си предварително потребител, мейл и парола да кажем и след това само цъкаш върху формата за регистрация и ти ги въвежда само :)
 
От: От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

A кaк се рaзбирa кое ниво е нa ПР? Ето още един форум napravisam.bg. :)

Този сайт няма ПР
 
От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

Здравейте,

Имам един въпрос, дано не се окаже, че вече има отговор в този форум. Как се разбира какъв ПР има даден сайт?
 
От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

Здравейте,

Имам един въпрос, дано не се окаже, че вече има отговор в този форум. Как се разбира какъв ПР има даден сайт?

Ами или го проверяваш ръчно в някой сайт, който позволява такава опция или си слагаш една добавка на броузера и ти показва колко е PR на сайта в момента в който го отвориш.

Аз ползвам хром и ползвам следната добавка:
https://chrome.google.com/webstore/detail/open-seo-statsformerly-pa/hbdkkfheckcdppiaiabobmennhijkknn

Ако ползваш някой друг броузер, просто си намери добавка за него, примерно като търсиш "PR Check Firefox"
 
От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

Благодаря за бързия и изчерпателен отговор.
 
Re: От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

Здравейте,

Имам един въпрос, дано не се окаже, че вече има отговор в този форум. Как се разбира какъв ПР има даден сайт?

Здравей и добре дошъл при нас. Надявам се престоя ти тук при нас да е добър и полезен най-вече. За онлайн тул, аз си ползвам prchecker.info, иначе за браузъра ми FF - SEOquake.
 
От: БГ Форуми - 155 подредени по ПР

понеже съм нов искам да попитам, ако само си попълня подписа без да поствам мнения google няма ли пак да намери линка, нали го показва в профила ми?

Аз като не особено разбираща,искам да попитам правилно ли съм разбрала: в колкото повече сайтове се регистрираме, колкото повече мнения пишем, където сайтът ни е като подпис, това помага за популяризирането на сайта...така ли?
Честно казано, сигурно глупав въпрос, но наистина сега се "уча" на елементарни неща. Разбира се, за лична употреба.
Т.е. за моя сайт, блог и форум. Благодарение на информацията, която прочитам в сайта, поне имам вече някаква съвсем бегла представа за нещата.
Прави ми впечатление, че като разглеждам статистиката на блога...имам много посещения от Щатите. Това е безсмислен трафик обективно погледнато, защото сайтът ми е на български и на практика не са потребители, които ще се свържат с мен. Но мисълта ми е, ако има трафик към даден сайт от различни държави, това по-скоро плюс ли е или минус?
Иначе мога да се похваля, че при търсене по ключови думи в гугъл, много от статиите от блога ми излизат на 2-3-то място:))))
 
Здравейте,

бих искал да добавя още един форум който е насочен изцяло към младоженците и организациията на тяхната сватба форумът на Wedding Day

:) Успешен ден на всички



Здрасти как е възможно да добавим форум към списъка?



Ето и нашият форум който е за сватби: http://www.weddingday.bg/forum/
 
Последно редактирано от модератор:
Намирам разминаване в оценките на PR от http://checkpagerank.net/index.php и chrome add on-a - Quick SEO - PageRank, Backlinks & Alexa Tool.
Вие как проверявате тези данни, така че да са достоверни?

А, ти сериозно ли? PR от години няма и не се гледа, други метрики вече се ползват.
 

Горе