БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

:roll: Здравей бухалице, добре си дошла. Пожелавам ти да започнеш да изкарваш по някой лев от висенето в интернета :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Естествено. Дюкянче "Рога и копита" на вашите услуги.
 
Добър вечер!
Приятно ми е - Богиня! Виждам, че вече съм разтърсила малкото ви общество. Баш ми е драго.

Здравей и добре дошла при нас. Радвам се, че намина. Обществото ни е не толкова голямо, но няма как, тясно специализирани сме. :)

Успехи и приятен престой тук, с нас. :)
 
От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Бива помощ и отзивчивост, ама понякога се налага да удариш с книга по масата, че да се сепнат и усетят придошлите и начетени библиотекарки.

Усмихвам ти се, а ти сам се сещай какво съм ти казала.
 
От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Усмихвам ти се, а ти сам се сещай какво съм ти казала.
Усмихваш ми се, а живота е в страни от монитора...аз съм там, ти оставаш в библиотеката си. Сещаш се какво съм ти казал...
 
От: БГ мама се била разцепила???

:))

lqllqlq,

Нищо не разбрах. Но не си длъжен нито да ми се обясняваш, нито пък да си го мериш с мен. Чувствай се победител. Амин.
 
От: От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Защо така прибързано слагате рамки?

Защото всички сме целулитни крави и освен от раждане, бъркане на манджи и спам, от друго не разбираме :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Приятно ми е - Богиня!
Приятно ми е БоК :D:lol::beer:
 
Не слагаме рамки. Просто гледам, че са някакви незначителни подмятания. Даже и те не знаят защо се драпат. :)

Библиотекра ли визираш. Не споменали, че такова бачка? Или?
 
Re: От: От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Защото всички сме целулитни крави и освен от раждане, бъркане на манджи и спам, от друго не разбираме :lol:
Като ти гледам аватара, не бих ти дал такова определение. А тези с такива мнения....да не ви пука....и по-брутални изказвания са имали и то не само към женската част.
 

Горе