БГ мама се била разцепила???

От: Re: От: От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Като ти гледам аватара, не бих ти дал такова определение. А тези с такива мнения....да не ви пука....и по-брутални изказвания са имали и то не само към женската част.

Е, какво ми е на аватара? Баш кравешки поглед съм извадила на него. Язък, че съм го кропнала и не се виждат черпакът и парцалът под мишница 8)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Кликането по подписите е прекалено продължителна процедура. Чете се и т.н. Докато аватарът показва всички роли накуп в рамките на 2-3 секунди.
 
Е, какво ми е на аватара? Баш кравешки поглед съм извадила на него. Язък, че съм го кропнала и не се виждат черпакът и парцалът под мишница 8)

Така ли? Кравешки? Да направим ли една анкета....? ;) А за парцала и черпака, не знам, наистина не се виждат. Явно не си решила да акцентираш върху тях. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Кликането по подписите е прекалено продължителна процедура. Чете се и т.н. Докато аватарът показва всички роли накуп в рамките на 2-3 секунди.

Не всички, а само тези, за които ползвам конкретния аватар, а те са силно ограничени ;)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Съгласен. Но подписът, вероятно, е още по-ограничен :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Един съвет за блога ти, прекалено много етикети има , а инфото ти е малко, пък чичо гошо наказва за такива неща. По-добре ги махни, освен ако трафика не ти е главно от тях.
Ако беше кликнал на подписа ми, щеше да се улесниш много повече, отколкото като търсиш в Гугъл :beer:
 
От: От: От: От: От: Re: БГ мама се била разцепила???

Защото всички сме целулитни крави и освен от раждане, бъркане на манджи и спам, от друго не разбираме :lol:

Ти да говориш за рамки не ми се връзва, честно! Не за друго, а помня когато стартира блога си, доста въпроси имаше и също така помня, че никой не те лиши от помощ, дори напротив. Или за да сме в тона на без това безсмислената тема си циклим на това?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27939&page=2&p=307390#post307390
 
От: БГ мама се била разцепила???

Нашите аватари усложняват.
За да има някакво равновесие, все пак.
Едните са склонни към опростяване, другите към усложняване и накрая всичко е наред.

Аз, все пак да споделя едно мнение по същество, така и така се регнах заради другарчетата ми, с които си разменяте закачливи реплики последните страници, намирам анализа на създалата се ситуация в първите страници за доста точен и конкретен. Отделно, веднага се разпознах в онези потребители, които си търсят на влизане чехлите и отварачката за консерви, в моя случай кашмирения ми пуловер и пантофките от агнешка кожа, активен потребител съм на малкия, вече голям кокошарник вече девет години, но ако оставим визията, която не е в моя ресор и се числя към графа лаик, макар, че прекарах два дни в пулене пред монитора и разучаване на терминология и влизане и излизане оттук оттам и цъкане, докато не ме заболя главата, все ще го преглътна някак, въпросът с аудиторията за мен си остава най-съществен и там останах най-силно впечатлена от точния анализ. Благодаря за мненията, за мен беше удоволствие да ги изчета, да се посмея, макар, че бих се въздържала да изказвам позиция, в крайна сметка престоят ми тук беше много приятен.
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Аз не съм активна потребителка на бг-мамма, чух за бул-мамамата, стана ми интересно и разгледах за какво става въпрос, забавно е 8) Тя е велика програмистка, водила война с шефката на бг-мамма да им обяснява колко са тъпи и некадърни да си оправят форума. И тъй като с спец и в "разделяй и владей" си направила и форум, браво :D
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: БГ мама се била разцепила???

Оня ден спретнах и аз една статия за новата мамма и девойките имат един линк и от мен. Хайде успех! Трябва да има конкуренция. :twisted:

Може ли да видим статията? :) Да ти направим малко посещения :)

E_Vas, ужасно е гнусно това ровене в хорските чаршафи, надявам се, че модератор ще го изтрие.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Е това в момента си е точно завист. Регистрират се, пускат по едно гув.о и изчезват. Тези филми миличка сме ги гледали многооо отдавна. Айде хвърляй си лай..та в бг-мамата.
 
От: БГ мама се била разцепила???

и аз се надявам! гнус, фалш, лъжа и жълти стотинки, а може би и зелени стотинки.... а баламите цъкат.
Но къде видя чаршафи?
копирано е 1 към 1 - и коментарите в булмама и поста на УФСЪ
 
От: БГ мама се била разцепила???

Библиотекра ли визираш. Не споменали, че такова бачка? Или?

Не разбрах със сигурност, но мисля, че това тръгна от моя постинг, където сравних хубав дамски форум с библиотека. Но надцених някои от читателите и метафората ми остана неразбрана.

Но тъй като обичам книги, можете да ми казвате библиотекарката, за мен чест :)

E_Vas, ти да не би да си Nemo?
(помните ли го, дами, lol)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Кога ли ще се регне още някоя мама от другите да поплюва малко :D Много лудница, те поне да се задържат като бул мамите, ами само влизат да изплюят нещо и изчезват. :twisted:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Кога ли ще се регне още някоя мама от другите да поплюва малко :D Много лудница, те поне да се задържат като бул мамите, ами само влизат да изплюят нещо и изчезват. :twisted:


Аз чета и пиша (е, не много активно, но все пак..) в двата форума.
Интересувам се в момента от едно конкретно пътуване, ще ми се наложи да следя и трети, ако има специализиран наш на тази тематика.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Не разбрах със сигурност, но мисля, че това тръгна от моя постинг, където сравних хубав дамски форум с библиотека. Но надцених някои от читателите и метафората ми остана неразбрана.

Но тъй като обичам книги, можете да ми казвате библиотекарката, за мен чест :)

E_Vas, ти да не би да си Nemo?
(помните ли го, дами, lol)

Казах ти - леко с крилете и пикирай по-ниско. Хубаво, че ти дойде да ни огрееш със светлината на познанията си и метафорите, които осмислят деня ми.

Освен да пристъпваш със самочувствие да погледнеш и влезеш леко в тона на комуникация, на мястото, в което си попаднала. Ако подобни възвишени изказвания карат съфорумките ти отатъка да изпадат в див душевен мулти организъм, то тук са меко казано като кръпка. Знам, че ти е несвойствено това, когато пишеш някой и да прочете, но по принцип във форумите е така. В спамаджииниците, в които всеки дрънка по клавишите за спорта не знам, и не искам да знам как е.

А сега спокойно можеш да хванеш алтернативният вятър и да се понесеш към гнездото, в което метафорите ти ще бъдат не само разбрани и оценени, ами може и в малкото розово дневниче с мъдри мисли и цитати да си го впишат.

А после кой знае? Може да си обменим няколко опаковки от чужбински шоколади, някоя друга салфетка за колекцията, а защо не и хубави станиолчета и лъскавки бонбонки?
 
Не разбрах със сигурност, но мисля, че това тръгна от моя постинг, където сравних хубав дамски форум с библиотека. Но надцених някои от читателите и метафората ми остана неразбрана.

Но тъй като обичам книги, можете да ми казвате библиотекарката, за мен чест :)

E_Vas, ти да не би да си Nemo?
(помните ли го, дами, lol)

То всички обичаме книги. :) Може дори и ако искаш да ти сменим ника, но толкова ти харесва. :) Само предложение. ;)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Не визирах теб, а лейдито дето се регна само да оплюе новия форум, и другото преди нея дето оплю администраторката ви ;)

Аз чета и пиша (е, не много активно, но все пак..) в двата форума.
Интересувам се в момента от едно конкретно пътуване, ще ми се наложи да следя и трети, ако има специализиран наш на тази тематика.
 

Горе