Продава се: БГ туристически портал-каталог-информатор- зарязан

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Горе е ъпдейтната в първия пост.
Ти се занимаваш доста активно. Каква е офертата ти (ЛС). Мога да ти дам и още един, който мисля, че ще ти свърши добра работа, и домейна е добър.

eINFO.BG

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Горе е ъпдейтната в първия пост.
Ти се занимаваш доста активно. Каква е офертата ти (ЛС). Мога да ти дам и още един, който мисля, че ще ти свърши добра работа, и домейна е добър.
Пиши ми на лично за другия сайт кой е домейна и цена?

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Добре, в крайна сметка нещо трябва да се предприеме, защото годините си минават, а сайта затъва все повече :) А аз действително нямам желание - минаха почти 5г от както съм правил нещо по него.
Да направим така. До петък ако няма по-добро предложение или не се свържа с някой сериозен да го поеме, взимам офертата на Ценов (ако все още важи тогава)

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Подновявам обявата. Колегата се оказа изключително несериозен и ми загуби близо десет дни времето. Абсолютно безмислено и безпредметно, загуба на време, без никаква конкретика. Не препоръчвам. Дори се чудя за отрицателен itrader, защото така своеволно и безотговорно, тук никога няма да стане marketplace

Колегата Ценов, ако все още има интерес, нека ми пише.

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Сори, аз бях забравил. Ами за 200лв бих го купил, ако си съгласен пиши на лично, че не съм от най-редовните.

Green Bars

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Колега, прати ми на ЛС сайта да го поразгледам подробно, може и някоя идея да ми дойде и до края на седмицата ще ти върна отговор

Горе