Продава се: БГ туристически портал-каталог-информатор- зарязан

Горе е ъпдейтната в първия пост.
Ти се занимаваш доста активно. Каква е офертата ти (ЛС). Мога да ти дам и още един, който мисля, че ще ти свърши добра работа, и домейна е добър.
 
Горе е ъпдейтната в първия пост.
Ти се занимаваш доста активно. Каква е офертата ти (ЛС). Мога да ти дам и още един, който мисля, че ще ти свърши добра работа, и домейна е добър.
Пиши ми на лично за другия сайт кой е домейна и цена?
 
Добре, в крайна сметка нещо трябва да се предприеме, защото годините си минават, а сайта затъва все повече :) А аз действително нямам желание - минаха почти 5г от както съм правил нещо по него.
Да направим така. До петък ако няма по-добро предложение или не се свържа с някой сериозен да го поеме, взимам офертата на Ценов (ако все още важи тогава)
 
Подновявам обявата. Колегата се оказа изключително несериозен и ми загуби близо десет дни времето. Абсолютно безмислено и безпредметно, загуба на време, без никаква конкретика. Не препоръчвам. Дори се чудя за отрицателен itrader, защото така своеволно и безотговорно, тук никога няма да стане marketplace

Колегата Ценов, ако все още има интерес, нека ми пише.
 
Сори, аз бях забравил. Ами за 200лв бих го купил, ако си съгласен пиши на лично, че не съм от най-редовните.
 
Колега, прати ми на ЛС сайта да го поразгледам подробно, може и някоя идея да ми дойде и до края на седмицата ще ти върна отговор
 

Горе