БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

Скоро ще се върне като супергерой и на всички ще нарита задниците :d
 
От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

Аз пък сега се опитвам да тикна Цветан Банчев в затвора, но тия от cybercrime.bg не си четат мейла често, а пък не искам да занимавам майка ми с глупости :)
 
От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

Аз пък сега се опитвам да тикна Цветан Банчев в затвора, но тия от cybercrime.bg не си четат мейла често, а пък не искам да занимавам майка ми с глупости :)

На мен ЦБ ми наспами единия мейл. Този наистина не е добре с главата :d
 
От: От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

На мен ЦБ ми наспами единия мейл. Този наистина не е добре с главата :d
Болни хора колкото искаш, баце. Кофти че не се лекуват и не търсят медицинска помощ за проблемите си. Това да седнеш и да прекараш деня си безцелно и така в продулжение на цял живот си е тежка диагноза. Не го пожелавам и на най-големите си врагове.:)

Като го гледам какъв е олигофрен, май страда от синдрома на мискро-пенис.:)
 
От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

На тоя Апостол едно ще му кажа.. Бате, кофти си направил че си сложил снимка тука.. физиономията ти ми се е запечатала в главата, и знай че ако те видя по пътя някъде, ще те пенсионирам от интернет чълъмбъ-та..
 
От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

аз предлагам всички постове на апостола на свободата на словото да се делийтнат..
 
От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

Ааа не няма нужда :) Като погледна тая тема, както и някой други ми става забавно :)
 
От: От: От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

Болни хора колкото искаш, баце. Кофти че не се лекуват и не търсят медицинска помощ за проблемите си. Това да седнеш и да прекараш деня си безцелно и така в продулжение на цял живот си е тежка диагноза. Не го пожелавам и на най-големите си врагове.:)

Като го гледам какъв е олигофрен, май страда от синдрома на мискро-пенис.:)

Да му предложим някой от продуктите на gb? Току-виж спре да ни занимава с глупости :d
 
От: От: От: От: БИЗНЕС И ЧАЛЪМБЪ

Да му предложим някой от продуктите на gb? Току-виж спре да ни занимава с глупости :d

от ония .. подсилващи желанието.. туко виж тръгне по жени и ни остави :)
 

Горе