БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Оооо , аз тази вечер като чух, вожда, и не ми се работи повече. :D

Само се зачудих кой , е по- умен и сладкодумен, Стоичков или БОКО ТИКВАТА. :lol:
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

По- интересно е цялата новина
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/02/11/2001102_politici_predlagat_sobstvenicite_na_novinarskite/


ГЕРБ искат да контролират вече и новинарските сайтове, че като напише някой нещо което не трябва, да могат да го хванат за топките. Само ми е чудно как ще контролират това? И как ще спрат някой сайт чрез кой закон - нов закон ли ще прокарват, какво? Ако това стане, българските хостинг компании ще изгубят много клиенти като начало, което хич не е добре за икономиката.

http://www.dnevnik.bg/analizi/2012/12/24/1975054_da_se_publikuva_pod_post_nomer_3nastroenieto_-/ - :D
Бате, такава ли бе инструкцията за разсейване на вниманието от темата. Браво чудесна тактика, добре ви обучават на младежките сбирки.
 
  • Like
Реакции: g0g0
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Айде стига бе, аз се чудих как има млади хора, които защитават комунетата
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

В момента Закона за електронната търговия задължава всеки собственик на сайт да си напише личните данни (данните на фирмата). В това число новинарските сайтове не правят изключение. Не е нужно да има нов закон, който да регулира това!

Ето тук дискутирахме защо Закона за електронната търговия се отнася за всеки публично достъпен сайт - не само за сайтовете, на които нещо се продава.
 
  • Like
Реакции: Moko
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Бате, такава ли бе инструкцията за разсейване на вниманието от темата. Браво чудесна тактика, добре ви обучават на младежките сбирки.

Колко си прост ако си мислиш, че се занимавам с ORM и ПР на БСП. Темата е важна захората с новинарски сайтове, искат да ги контролират с ОРГАН нещо като СЕМ - което си е чиста ЦЕНЗУРА.
АКТА/ПИПА и т.н..


И кое съм разсеял? То като че ли е голяма новина това, нещо нечувано и невиждано.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

99% от хората не правят разлика между форуми и коментари в новинарски сайтове и наричат всичко форуми. В случая съм сигурен, че този Кутев е имал предвид само коментарите към новинарски сайтове. Истинските форуми са с ограничена, постоянна и в основното си ядро - неанонимна аудитория. Не виждам смисъл да се плаща на някой за дава наклон на събеседниците си там, тъй като няма как да му мине номерът. Хората се познават от години и на секундата разбират, когато някой не е искрен с тях, а се мъчи да ги води за носа. Много малоумна е тактиката като се изчерпат аргументите и те съсипят в даден спор да го завършиш с обвинението "платен драскач" и да излезеш с гордо вирнат, но насран задник. Това е неефективно, жалко, а напоследък и смешно, тъй като стана много масово явление.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Я да казва, кой сондира мнението в този форум :D

E как кой, аз отдавна съм хванал двамца - мантата и Тест :D може и други да има, ама за тия съм сигурен :)


ЕДИТ: а той даже единия (тоя над мене) побързал да опровергае Кутев, че иначе му замина бизнеса - нье, нье, нье е верно, лъже Кутев, той така си приказва само :D
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Хванал си на баба ти хвърчилото. Ако си разбрал, че на някого му плащат, за да пише по политически теми във форума дай доказателства. Ако нямаш такива значи си просто лъжец и измамник, който пише клевети по адрес на колегите си във форума. Опровергай ме ако можеш.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

E как кой, аз отдавна съм хванал двамца - мантата и Тест :D може и други да има, ама за тия съм сигурен :)


ЕДИТ: а той даже единия (тоя над мене) побързал да опровергае Кутев, че иначе му замина бизнеса - нье, нье, нье е верно, лъже Кутев, той така си приказва само :D

Ето го единия явен ГРОБАРСКИ драскач. :D Хвана самичък себе си . :lol:
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Не обиждаш ли колегата Ремайнд с това изказване? :)

Аз отдавна съм казал, че Алън "Паметта" не ми е колега, за вас не знам ;) А и отдавна съм казал, че всеки, който се е прегърнал с ДПС е нищожество, а последователите му са бавноразвиващи. Ако форт беше толкова интелигентен, колкото се пише, никога нямаше да защитава БСП. Или е партийна мишка (разбирайте, че цъка предприемача от офис на бавноразвиващата се партия на смотльовците - БСП) или е обикновен средностатистически кретен. А относно самата тема - на всички е ясно, че навсякъде има поставени лица и лобисти. Живеем в 21-ви век, където всеки се бори да бъде чут и видян, и дава всичко, за да го направи. (справка с хлапетата, които не спират да се гаврят с българщината)
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Абе не пишете глупости защото именно герб са най-активни по секакви ИТ галимации - форуми, сайтове, мрежи, блогове... :wink:
Още бате ви боко-генерал кат ставаше кмет се развихри сам или чрез скапаняци клакьори, тролове секви, по всевъзможни форуми и седянки. Още си спомням далеееечната едикояси година кат се появи в ДАТА (малийййй-БеГе форуЪТ) да сваля младата българска общественост...... и го правят нов стоп и постоянно навсекъде възможно - в нета и до ден днешен, защото са пределно светнати, че изтерзаните душичи бръмчат къде ли не в нета да споделят "мисли и тревоги"....
Хвана за топките сумати наивници и ИТ бизнеса с какви ли не обешания..........................................., които в ДЕН ДНЕШЕН виждаме, че са просто олицетворение на цялостната дейност - ПРЕЕБИ ДРУГАРЧЕ :D ама...както и да е- всеки носи неква тиква на раменете си :wink:

Та, не ми говорете кат бисипето щъкали по форумите с клакьори да ви зомбат, щото и идея си нямате гербаджиите какъв ресурс са вложили в тая "инвестиция" - хванали са яко за топките целата ИТ вихрушка - вервайте ми :rolleyes:
 
От: От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Та, не ми говорете кат бисипето щъкали по форумите с клакьори да ви зомбат, щото и идея си нямате гербаджиите какъв ресурс са вложили в тая "инвестиция" - хванали са яко за топките целата ИТ вихрушка - вервайте ми :rolleyes:

Това на кого го казваш на антон кутев - член на БСП? Това вервайте ми как ми се струва познато странно от къде
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

В момента Закона за електронната търговия задължава всеки собственик на сайт да си напише личните данни (данните на фирмата). В това число новинарските сайтове не правят изключение. Не е нужно да има нов закон, който да регулира това!

Ето тук дискутирахме защо Закона за електронната търговия се отнася за всеки публично достъпен сайт - не само за сайтовете, на които нещо се продава.

Това значи, че който има privacy на домейна нарушава закона, нали така? Само дето , като имаш privacy и могат да те хванат за.... :lol:
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Това значи, че който има privacy на домейна нарушава закона, нали така? Само дето , като имаш privacy и могат да те хванат за.... :lol:

Не е така. Ти може да имаш privacy protection на домейна, но на самия сайт да си публикувал личните си данни - трите имена (името на фирмата), адрес, телефон, електронна поща, номер по ЗДДС, номер по БУЛСТАТ и т.н. Не е незаконно да си публикуваш всички данни на сайта, но да ползваш whois privacy protection на домейна.

Обичайна практика е името на домейна (domain name) да е на един собственик, а търговецът, който продава на съответния сайт да е друго лице. Възможно е на един и същи сайт да продават множество търговци. Тогава всеки търговец трябва да си публикува съответните данни съгласно Закона за електронната търговия.

Ако приемаш плащания на сайта могат да те хванат по плащането. Ако не приемаш - може да те хванат по доставчика на хостинг.
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите



Това е интересно, но за щастие тука такива няма начин да минат. Чак жал ми стана за обикновените потребители по-другите форуми и сайтове... Ама така е!
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Трябва да удряме безкомпромисно в най-неочакваните точки за нашите противници.
Сериозна работа кипи по всички фронтове на предизборната битка. ''Другари и другарки, никакво отпускане, ''кокала'' е вече само на една ръка разстояние и сега е момента за финалния удар по разклатената защита на политическия враг"
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Сериозна работа кипи по всички фронтове на предизборната битка. ''Другари и другарки, никакво отпускане, ''кокала'' е вече само на една ръка разстояние и сега е момента за финалния удар по разклатената защита на политическия враг"

А и сега Доган-ефенди като изигра толкова блестяща роля, ще стегне електората си... А Лютвито в момента е като развързано куче - ще сплаши още хора! И властта ПАК ще бъде наша, ха-ха-ха (зъл смях). Ама нека, нека народът сам си избере палач... То на човек да му писне да убеждава идиоти :)
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Протокол на работна среща на ДОБРОВОЛЧЕСКА ГРУПА ЗА ВЛИЯНИЕ към Оперативното бюро на Националния съвет НА МЛАДЕЖКОТО ОБЕДИНЕНИЕ В БСП…….

Димитър: Ами, същността на предложението е различните акаунти да се използват в различни браузъри. Примерно, единия акаунт се използва само с Интернет Експлорър, другия в Мозила. По този начин не се налага непрекъснато превключване на акаунтите, и бързо се добива автоматизъм. :p

Елена: Аз се опитах да си инсталирам Файърфокс на лаптопа, които ми е предоставен, но ми иска администраторска парола. :oops:

Кирил: Които има такива проблеми – компютрите при Павел -той ще ви инсталира каквото е необходимо. 8)

Ако в обществото има усещане, че даден политик от управляващите е честен – изкарвате го лъжец и крадец


http://placecasting.com/povedenie-na-bsp-v-socialnite-medii/

кажете ми, че това не е вярно :cry:
 
От: БСП: При нас 40-50 човека работят активно в интернет форумите

Разбира се, че не е вярно
 

Горе