Бавна индексация в гугъл :/

От: Бавна индексация в гугъл :/

@muslim ти със тая замунда ме уби тотално :D Иначе Фрик утре сутринта ще добавя тези ключови думи :)
 
От: Бавна индексация в гугъл :/

Sammy, скоро четах книга на един Full-time Online Markter ... та мисълта ми беше - за 4-5 часа сайта му беше интексиран.(Wordpress blog)
 
От: Бавна индексация в гугъл :/

Sammy, скоро четах книга на един Full-time Online Markter ... та мисълта ми беше - за 4-5 часа сайта му беше интексиран.(Wordpress blog)
Нормално, ако е на blogspot пак бързо ще се индексира. Там имат много интересни елемента, с които може да засилиш индексацията от пингване чак го налинкване от web 2.0 - един добър метод за бърза индексация.

Аз съм чувал за случай, в които индексацията е отнела 2 часа от пускането на сайта. Въпрос на знание и това в коя ниша оперираш. ;)
 
От: Бавна индексация в гугъл :/

На blogspot и за 10 мин. може да те индексира. Аз така си играх с един блог, сменях му темплейтите и бях сложил 1 изречение текст и 1 клип от youtube да видя как ще изглежда. Максимум 5-10 минутки съм си играл да сменям темплейта, после изтрих поста и като погледнах блога в индекса. :)
 
От: Бавна индексация в гугъл :/

Няма никакъв смисъл да пробвате да пробиете с такива ключови думи. по-скоро си намерете по-дълбоко профилирана ниша и дерзайте там. Едно от нещата които съм научил покрай моята работа е че е безсмислено да се бориш с толкова кратки ключови думи като "новини", "работа", "обяви" особено ако първите резултати в гоогле са с ПР по-голям от 4, ще ви трябват години за да се наместите на първо място.
 
От: Бавна индексация в гугъл :/

Няма никакъв смисъл да пробвате да пробиете с такива ключови думи. по-скоро си намерете по-дълбоко профилирана ниша и дерзайте там.

С това съм напълно съгласен, няма смисъл да се класирате за ключова дума зеленчуци, ако продавате само домати.

Едно от нещата които съм научил покрай моята работа е че е безсмислено да се бориш с толкова кратки ключови думи като "новини", "работа", "обяви" особено ако първите резултати в гоогле са с ПР по-голям от 4, ще ви трябват години за да се наместите на първо място.

С това не съм съгласен, понеже имам опит с такива думи и знам, че сайт може да се изкара на първа страница за далеч по-малко време от години. Имам един проект зад гърба си със запознанства, един с хотели, хамали и т.н.
 
От: Бавна индексация в гугъл :/

Първа страница не е проблем за БГ пазара (освен може би за нишата -новини) но трафика получават първите 1-3 сайта.С огромна разлика м/у номер 1 и 2(за кого ли :) )
 
От: От: Бавна индексация в гугъл :/

Първа страница не е проблем за БГ пазара (освен може би за нишата -новини) но трафика получават първите 1-3 сайта.С огромна разлика м/у номер 1 и 2(за кого ли :) )

Не съм обърнал внимание, че става въпрос за първа позиция, но дори и за първа, както казваш в бг пазара, все още могат да се постигат бързи резултати, друг е въпроса дали има смисъл, и с толкова труд хвърлен за една ключова дума, може да постигнеш същия успех (трафик) като оптимизираш за 2-3 комплексни фрази. Дори ще получиш по-тясно таргетиран трафик.
 

Горе