Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Бойко Борисов:

Действително съм много уморен.

Източник.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Навремето имаше един много готин виц за неговият учител - Бай Тошо

Попитали Българите - Бай Тошо какъв е за вас? - Бащица - А вие какви искате да бъдете? - Сираци

Та като е уморен що не си вземе безсрочна отпуска та да си почине
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Попитах те преди 2 дни нещо, мисля не си ми отговорил.

Мислиш ли че този човек какъвто и да е има твоето безделие, и как му минават 24-те часа ?
По твоята логика всички трябваше да спят, те другите да не са безделници, а само бойко о великия бог слънце отишъл на нобеловите награди.
Ако не се налагаше да пътува и да открива на ден по 5-6 неща, при положение, че дори няма нищо общо с нещата, които открива - ще има време да си "почива" ама нали е бог и бащица, трябва на ден поне в 5-6 телевизии да иде, да се похвали, да упрекне Станишев, вместо това да иде да иде 1 път в парламента, че от 2 месеца само 1 път беше, да е** заетия мафиот.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

67066_10151156819782201_247983016_n.jpg


Е, човещинка е, и аз бих дремнал. Вижте, че не е само той :-o
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Попитах те преди 2 дни нещо, мисля не си ми отговорил.

Мислиш ли че този човек какъвто и да е има твоето безделие, и как му минават 24-те часа ?

Е какво да ти отговарям, въпроса ти е глупав
От мен не зависят важни държавни дела, не съм в светлините на прожекторите и ако заспа на театър или на фотьойла пред телевизора няма да изложа родината си
 
Последно редактирано:
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Бат'Бойко заспа на връчването на Нобеловите награди?

Очевидно изморен от рязането на лентички в България, супер бойко се отдаде на заслужена дрямка, точно в най-неподходящия момент.
И като истински Бай Ганьо успя да изложи себе си и страната си на високо равнище.
:rolleyes:

rrrrr-rrsrsrr-rrrrr_e9d2838d80.jpg

Read more: http://europe.actualno.com/Bojko-za...-nagradi-Video-news_409713.html#ixzz2EgK1vZSg
има и видео
:)

Уважаеми Дами и Господа, имаме честта да бъдем съвременници в може би най-деградиралото културно/морално/финансово БГ общество от доста поколения насам:)
Има две локални алтернативи в този случай:
1. Или да продължаваме да се хейтим един друг (говоря принципно за тукащното БГ общество, барабар с всичкото намръщени бабички и бедни работяги, перманенто тормозещи се за всякави сметки и т.н) и това да продължава неопределено време.
2. Или просто да се наслаждаваме на мига (в случая, спящият примиер по време връчването на Нобелови награди), но да градим бъдещето си с финанси от източници, далече и независими от нашия БВП, тоест приходите от нашите сайтове:)
АЗ не мога да променя настоящата ситуация в тази държава. ТИ, също.
Настоящата ситуация в тази държава може да се промени само и единствено, когато се получи сътрудничество между АЗ и ТИ (нали знаете какво пише над входа на Народното).
Такъв полъх определено няма, а трябва ли да страдаме от това?
Не. Затова, уважаеми Дами и Господа, стягайте си задника и работете за вашето собствено бъдеще, пък да става каквото ще. Иначе ще ви мине живота като едно щракване на пръсти и после ще се чудите какво, по дяволите стана с мен..
Не мога да говоря от страна на опит, защото няма достатъчно жизненен опит и години, но това съм разбрал от историята, която съм чел, а нали знаете, че колелето неминуемо се върти:)
Който разбрал, разбрал, другитеотиват в кюпа за заплати/пенсии/осигуровки да обезпечават бюджета/добро легло в Пирогов/хубав ковчег:)
I love this game
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

От чисто човешко, като нужди и време, не мисля че на държавен глава му остава много време...
колко са рутинните деяния и колко време отделят те, не забравяйте че зад всяло лице се крие човек.

Кое му е глупавото на въпроса не разбрах, според твоята гледна точкабез аргументи..
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

От чисто човешко, като нужди и време, не мисля че на държавен глава му остава много време...
колко са рутинните деяния и колко време отделят те, не забравяйте че зад всяло лице се крие човек.

Кое му е глупавото на въпроса не разбрах, според твоята гледна точкабез аргументи..
Боко спи на церемонията по случай връчването на Нобелови награди, иначе е доста активен, когато отварят парадно 600 м магистрала:). Но аз го разбирам човека, в крайна сметка, Нобел не му носи комисионни:)
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

От чисто човешко, като нужди и време, не мисля че на държавен глава му остава много време...
колко са рутинните деяния и колко време отделят те, не забравяйте че зад всяло лице се крие човек.

Кое му е глупавото на въпроса не разбрах, според твоята гледна точкабез аргументи..

От какво не му остава време, от постоянното медийно присъствие и то само по избрани телевизии
Ти се притесняваш, че има много лентички да реже и не може да се наспи ли?
И щото му е много работата наддаде мандатно двайсетина килограма?
Що сичките като земат да зобят на държавната ясла се усвинват не мога да разбера!
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Никак няма "свини" по улиците сякаш.
Не ме разбирай погрешно, не съм фен на ни един от червения килим.
Но темата ми убоде окото, наистина се прекалява. Замисли се.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Никак няма "свини" по улиците сякаш.
Не ме разбирай погрешно, не съм фен на ни един от червения килим.
Но темата ми убоде окото, наистина се прекалява. Замисли се.

Уболо ти е гъза -като нямаш конкретни аргументи не спориш, тъпанар прост, стига си се излагал, че на всички им писна от тебе. Динтроникс пича ти отговори супер на въпроса, кое не разбра?
.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Защо са ми аргументи, та Аз говоря с Теб и ко.

3 реда в твоя чест! (И компания)

Sermo animi est imago: qualis vir, talis et oratio est - Речта е отражение на ума: какъвто е мъжът, такава му е и речта.
Vana sine viribus ira est - Напразен е гневът на безсилните (без мъжество).
Ad virtutem via ardua est - Стръмен е пътят към мъжеството.

А не се ли прекалява? Утре някой да не опре до дрангулника, взеха да Ви привикват вече.
А не мисля че си всевишния, че да говориш от името на всички - Да си имаме уважението, че пак започват канонади от обиди (погледни отново сентенциите!)


Та не се ли прекалява? Какво целите вече се питам, че от половин година ви гледам прогресията - Гражданска война ли?
Бойко си отива - 3 пъти Ура, после кой, и с какви "Аргументи" ще затрупаме?

Ама се излагаш и ти...
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Къде е БЕЛЕНЕ, да ги пуснем тея като тебе, че да се наядат прасетата с тебе. Който е простак и глупак като тебе и мисли дясно - при прасетата в Белене. Това е решението.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Та не се ли прекалява? Какво целите вече се питам, че от половин година ви гледам прогресията - Гражданска война ли?
Бойко си отива - 3 пъти Ура, после кой, и с какви "Аргументи" ще затрупаме?

Ама се излагаш и ти...
Ти понеже адски много си прогресирал и презираш всичко бг, неистово се натискаш да пишеш постове в бг форум:)
Мамин убавец:)
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Ами май и ти подремваш.
Доколкото знам в Белене са вкарвани ония, които не слушкат какво им казва Тато, или викат срещу него.

Пак ме пращаш там, на базата на какво?
Отричам вота като цяло, това само по себе си говори че не съм Никъде в системата.

Окей, а това вариант ли е?
Да не се трепем, обиждаме и оплакваме от някой, да си изчакаме онова което така или иначе не можем да приключим, и следващия път да направим същата грешка - избирайки някой подобен.

НЕ гласувайте, това е аргумента с който апелирам.
Мога да интерпретирам идеята, но факт - няма да бъда разбран. А ми идва в повече да стоя на компа, четейки всевъзможни глупости.
А мисля трябва да се подкрепяме в различията си - Нали това пише на герба ни...
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Ех майка му да и*а, помислих, че Динтроникса е писал последно и му дадох зелено, то бил тоя простак МОНЕФ - ей такива боклуци като тебе само БЕЛЕНЕ - веднага те пращам там простак.

Не ми се изкарвай умник, тъпанар - до ония ден пускаше постове как имаш 200 лева в джоба събрани от кахърска работа на английските персони, днеска вече станал предприемач и обясняваш ние колко сме зле - ти си за трепане, хич няма да се занимавам с тебе, от колко постове можеше да си вземеш поука - ти не, давай ще бъдем опозиция - ами бъди - аз ти казах - в БЕЛЕНЕ НА ПРАСЕТАТА.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Трябва да се гласува, независимо за кого. Защо, по дяволите, трябва да си дам гласа за някой си там, така или иначе ще фейлне следващото правителство..Това ли е дефаулт мисълта на негласуващите?
Ако е да, дали се замислят, че с това засилват мангалския глас, като такава единица:)И замислят ли се, че от това идват някои задочни дивиденти на въпросните малцинства, от които се оплакват в предишния мандат:)
Обществото е недоволно, масово не гласува, съответно малцинствата са се по-неоправдани и накрая (в края на далечната 2012 година) виждаме като нормално явление мангал с количка за бакър и железо* да тътри из софийските булеварди.
Честито на печелившите
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Валдес, а ако Никой не гласува представяш ли си какво би било. Май това е единствения начин който не е опитан... Жалко че е неприложимо като възможност, точно заради циганите, и вярващите.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Да, това е единствения начин да не гласувате - така подкрепяте БОЙКО И ГЕРБ и политиката им. Слушайте го монеф, той ги разбира - емигрант с 200 паунда в джоба предприемач.
 
От: Бай Ганьо, пардон Бойко на европейска сцена:)

Никак няма "свини" по улиците сякаш.
Не ме разбирай погрешно, не съм фен на ни един от червения килим.
Но темата ми убоде окото, наистина се прекалява. Замисли се.

Ами че ти имаш ли очи, земи се осъзнай
Темата е иронична, за един егоцентрик, дето се мисли едва ли не за краля слънце, па се държи като селски тарикат
Аз пиша за един супергерой, дето може в един ден да открие три километрова отсечка на магистрала, да направи първа копка за нова метростанция, да отиде да порита топка с правителствения самолет, и в същото време да гостува на няколко телевизионни предавания
Пък ти с твоите разсъждения го принизяваш до обикновен човек
Всеки можел да заспи, всеки можел да надебелее.
Ами че той е бил мъж на годината, футболист на годината и не знам още колко титли и награди, че даже и кучето му е медалист
Засрами се Монев. Бива ли да обиждаш генерала по този начин
:rolleyes:
 

Горе