Бактерии в еякулат

От: Бактерии в еякулат

И там съм писал! Не съм казал на някой, да сподели проблемите си в темата, ако иска да помогне може и да го направи на лично.
Ако е проблем, нека да премахнат темата. Извинете ме за тъпите ми въпроси.!
 
От: Бактерии в еякулат

И там съм писал! Не съм казал на някой, да сподели проблемите си в темата, ако иска да помогне може и да го направи на лично.
Ако е проблем, нека да премахнат темата. Извинете ме за тъпите ми въпроси.!

Въпросите ти не са тъпи, но аз лично не мога да ти помогна
И затова ти казах да търсиш поголяма аудитория или специализирана
 
От: Бактерии в еякулат

Пробвай тук. От 2 години съм в групата https://www.facebook.com/groups/272997189463019/, постоянно задават въпроси на доцент Деянов и на всеки е обърнал внимание и е дал насока с компетентен отговор. Успех!

Съдържанието в момента не е достъпно
Страницата, която желаете да отворите, не може да бъде показана веднага. Тя може да е временно недостъпна, връзката към нея да е вече невалидна, или вие може би нямате право да разгледате тази страница.
 
От: Бактерии в еякулат

Съдържанието в момента не е достъпно
Страницата, която желаете да отворите, не може да бъде показана веднага. Тя може да е временно недостъпна, връзката към нея да е вече невалидна, или вие може би нямате право да разгледате тази страница.

Търси тогава затворена група във Фейса " ПРИЯТЕЛИ НА "ЗДРАВОСЛОВНО" и искай присъединяване ( да те приемат).
 
От: Бактерии в еякулат

Търси тогава затворена група във Фейса " ПРИЯТЕЛИ НА "ЗДРАВОСЛОВНО" и искай присъединяване ( да те приемат).

Благодаря.

Ето едно мнение от puls.bg

от anikolov » съб окт 17, 2015 2:36 pm
Далеч от Гузгунова! Казвам от опит! Няма изследвал се човек при нея без трипер. Видях 80 г. дядо с увеличена простата и трипер, и оня Вълканов на всичкото отгоре и го лекуваше. На тази биоложка поведението е на ръба на престъплението, просто трудно се доказва! Резултатите не са верни на 99 %. На 100 % там те е пратил Вълканов! Много добър уролог е, но не иска да се махне от тази биоложка. Веднага ти казвам, какво да правиш. Събираш 150 лв., отиваш в Пловдив. По-добре звънни първи в клиника Торакс Пловдив. Търсиш професор Дечев и записваш час за преглед. Там микробиоложката е добра. Веднага те изследват и работят един с друг, не четат само резултати. Ще елиминирате инфекцията. Телефони на клиниката има в интернет. Успех и пиши развитието.

Днес ходих в Пловдив при кожно-венерически др. Желязков (и преди съм ги посетил) много внимателно изследва всичко. Първо взе урина, с лентички направи нещо като тест и каза, че всичко е ок. Второ, поиска еякулат за да го изпрати в Геника, и да се изследват по метода на PRC (ДНК тестове) за Хламидия,Уреаплазма,Микоплазма,Гонореа и някакви други бактери. Допълнително прегледа еякулата под микроскоп и каза, че и там всичко е нормално, не се виждат бактерии, броят на живите сперматозоиди е добре. После ми изгори с течен азот едни мънички неща, които каза че са брадавици и трябва да се премахнат. Тук в Кърджали бях ходил при 2 кожни лекари + тези двата уролога, казаха че са мастни жлези!! Даже кожните лекари направо ме гонеха от кабинета си, защото ги посетих за тези неща няколко пъти. Сега ще почакам резултатите от Геника и да видим какво ще предприеме този лекар.

Благодаря на всичко отзовали се.
 
Абе не издържаш след като изчетох проблема, но мадамата май, не е това, за което се представя?!? Особено след 9 години едно и също, на всеки ще му се иска малко да разнообрази, нали?
 
От: Бактерии в еякулат

На тази биоложка поведението е на ръба на престъплението, просто трудно се доказва!

От кога измамата е "на ръба на престъплението"?

Щом чак по форумите се коментира няма как самата „биоложка“ да не е запозната с проблема (твърде много false positives).
 
От: Бактерии в еякулат

После ми изгори с течен азот едни мънички неща, които каза че са брадавици
Значи е папиломен вирус. Не си споменавал до сега, че имаш брадавици. Женката 100% трябва да се прегледа и лекува и тя.
 
От: Бактерии в еякулат

Преди бях пуснал тема за папиломите, но изгориха всичко и нищо не беше останало. Тези дето се появиха (не помня точно кога) но май беше към юли месец, са някакви други, и тук ми казаха, че са съмсем обикновенни мастни жлежи. Но този лекар в Пловдив ги премахна. Сега чакам да излезнат резултатите от Геника и ще стане ясно дали Гузгунова е false/true! Тази седмица ще ходим пак в Пловдив и жената също ще се изследва.
 
От: Бактерии в еякулат

Я си живей живота и спри с тези лекари. Щом като са ти казали, че си добре, не ставай хипохондрик. Ще ти мине, пийни си някакви хубави билки от аптеката и ще се прочистиш. :)))
 
От: Бактерии в еякулат

Я си живей живота и спри с тези лекари. Щом като са ти казали, че си добре, не ставай хипохондрик. Ще ти мине, пийни си някакви хубави билки от аптеката и ще се прочистиш. :)))
Благодаря брат, направо ми олекна с тоя коментар :) бях пробвал с уринал, имаше ефект, но спря ли ги след седмица нещо пак почва :shock:
 
От: Бактерии в еякулат

Абе да е червен и да те сърби не е нормално. Да не е някаква алергия към прах за пране примерно?
 
От: Бактерии в еякулат

Цялата тема ми напомни един виц който четох преди години, та:

Един се събужда и гледа че едното му мъдо е чисто синьо, леле вика си заразих се с нещо.
Отива на лекар, гледа гледа доктора:
- Ми то гангренясало трябва да го отрежем.
Така и го отрязали. Месец след операцията, пак докато се къпе гледа и другото посиняло.
Веднага при лекаря:
- Ми то и т'ва се е заразило, не сме могли да го предпазим, но да знаеш като го махнем и него деца няма да имаш повече.
Съгласил се човека и него махнали. Минало се що минало, една сутрин тъкмо да се изпикае и оная му работа тъмно синя.
Хайде пак при доктора:
- Това вече е много странно... хммм абе човек ти да нямаш сини дънки купени от китайския?


Та човек понякога като се вкара във филма и може всичко да му хрумне, опитай се да мислиш логично и не се тъпчи с химикали, пробвай както те съветват колегите с билки и най вече успокояващи и отпускащи нервната система, успех.
 
От: Бактерии в еякулат

Темата е по-подходяща за форум тип ох боли или бгмама, не бях срещал подобни теми във форума:)
Утре като ти се изрине пишока и се присетиш за темата, ще си благодарен на автора за споделения опит :lol:
 
От: Бактерии в еякулат

Да хубаво е да се отвори секция ох боли, ох сърби, в която ще се споделят предприемаческите здравословни проблеми, било то ужарвания от седене пред компа, очни проблеми от облъчване пред монитора, венерически болести предавани по компютънокапков път, психични проблеми причинени от продължително престояване във виртуалната реалност:D
 
От: Бактерии в еякулат

Да хубаво е да се отвори секция ох боли, ох сърби, в която ще се споделят предприемаческите здравословни проблеми, било то ужарвания от седене пред компа, очни проблеми от облъчване пред монитора, венерически болести предавани по компютънокапков път, психични проблеми причинени от продължително престояване във виртуалната реалност:D
И подфорум за лечение на хемороиди :D
 
От: Бактерии в еякулат

Обаче този път излизат някакви други бактерии! Без да имам полов акт с друга!!!
Ти си го написал това.
Мисля че, на теб ти няма нищо. случайно Партньорката ти да има нещо ? Да се провери тя, да не би хващаш нещо от нея.
Ползвай зашита и виж, дали пак ще има бактерии?
 

Горе