Банват ли адсенс за дулбирано съдържание?

monefff

Well-Known Member
Преди години адсенс много бяха стриктни отностно политиката за дублираното съдържание за новинарски сайтвое или сайтовете за развлечение, сега какви са ви наблюденията? Банват ли за такива неща?
 
По мой наблюдения - не. Може би след някакъв репорт евентуално да те подгонят. Само за нови сайтове не одобряват с дублирано съдържание, ама след тва няма проблеми.
 
На кратко: Ще ти направят забележка, ако има проблеми... после пак и вече, на третия път - бан
 
На кратко: Ще ти направят забележка, ако има проблеми... после пак и вече, на третия път - бан
Тоест не са като едно време онея простотии, директен бан с 50 дни назад барабар с всички пари, които си изкарал.. :D
 
Тоест не са като едно време онея простотии, директен бан с 50 дни назад барабар с всички пари, които си изкарал.. :D
Дано да не се случва.. това мога да ти кажа
 
Няма никакви проблеми, даже пак почнаха да одобряват и нови сайтове, и то доста бързо.
Това след като мина истерията по пандемията, нали? Има раздвижване от миналата година? Не, че знам от първо лице, но поне не съм чел скоро по мрежата оплаквания за одобрения. Докато стандартните си остават - кофти кинти на клик за бг. Преди време се одобряваха по-лесно, сега ги гледат и дублираното съдържание въобще не помага, ако се цели сайта да е пълен само и само да мине. В последствие, то и големите се надпреварват кой от кого ще вземе контент за статията си. ;)
 
Това след като мина истерията по пандемията, нали? Има раздвижване от миналата година? Не, че знам от първо лице, но поне не съм чел скоро по мрежата оплаквания за одобрения. Докато стандартните си остават - кофти кинти на клик за бг. Преди време се одобряваха по-лесно, сега ги гледат и дублираното съдържание въобще не помага, ако се цели сайта да е пълен само и само да мине. В последствие, то и големите се надпреварват кой от кого ще вземе контент за статията си. ;)
Ами доста време не бях пробвал и добавих 1 сайт, който са ми го отхвърляли 5 пъти и го одобриха. Добавих и 1 чисто нов и него одобриха. Все пак и акаунтът ми е стар, но явно са почнали пак да огладняват 😁
 
Колко пъти може да се обжалва, ако са ти спряли рекламите на един от сайтовете?
Преди като спираха разни статии, можеше да обжалваш няколко пъти, сега, ако е на ниво цял сайт, пак ли е така?
 
Не беше ли до 3 пъти? Не знам и аз, Славчев ще каже, мисля, че е наясно той.
Нямам аз такива проблеми със спрени реклами :)
 
Чел съм, което ме е засягало пряко 😁 на 1 сайт само преди 6-7 г ми бяха спрели рекламите за месец, но май се оправи без да обжалвам.
 

Горе