Аукцион за: Банерна реклама в добър сайт

От: Банерна реклама в добър сайт

И при мен си е:

Ъпи, благодаря за подкрепата! Явно грешката си остава при мен... Ще кажа само, че не е нарочно и никой не е безгрешен! Извинявам се на колегата за създалото се неудобство и ако иска да пише на ЛС, да доизясним нещата! Надявам се всички да проявят разбиране и троловете да преглътнат злобата си!
Не съм искал да ебавам и ощетявам никой!
 
От: Банерна реклама в добър сайт

@magnit, както казах, така бизнес не се прави. Ок, станала е грешка, няма безгрешни хора, но!

В случая при все, че си заинтересуван да продаваш продукта си, и да пазиш добра бизнес репутация, смятам че сам трябваше да предложиш решение, а не да ми предлагаш да купя нещо друго. (към което може да нямам интерес)

Сега, спорове не ми се водят, кой прав, кой крив! Всеки си има глава на раменете, за да решава сам за себе си.

Толкова от мен по темата. Ако има нещо друго, може да комуникираме на лични съобщения.

Живи и здрави.
 
От: От: От: От: Банерна реклама в добър сайт

Абе, виж какво показва при мен, пък след това се прави на Трол!

http://s21.postimg.org/m2d1wtnp3/chas.png

Вместо да ми даваш отрицателна репутация с мотивация "Не съм те канил, да ми спамиш темата!" , да беше отговорил на 2-та скриншота от 2 разлини места.

Много си обидчив, като се почувстваш засегнат, ама иначе нещо си траеш. Това не е първата тема, която преминаваш на лични нападки, когато не си на 100% изряден. А в тази чак 2 гафа успя да спретнеш.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

@magnit, както казах, така бизнес не се прави. Ок, станала е грешка, няма безгрешни хора, но!

В случая при все, че си заинтересуван да продаваш продукта си, и да пазиш добра бизнес репутация, смятам че сам трябваше да предложиш решение, а не да ми предлагаш да купя нещо друго. (към което може да нямам интерес)

Сега, спорове не ми се водят, кой прав, кой крив! Всеки си има глава на раменете, за да решава сам за себе си.

Толкова от мен по темата. Ако има нещо друго, може да комуникираме на лични съобщения.

Живи и здрави.

Така е, съгласен съм с теб! Явно грешката е при мен, след като колегите са единодушни с теб! Имаш пълното право да претендираш за посочената рекламна позиция. Както казах а и от снимките се вижда разликата при двама ни. Нямам за цел да ебавам никой от форума. Още веднъж се извинявам на всички и моля, Администраторите да заключат темата и да я пратят в коша. Победителите се знаят кои са и нека пишат на ЛС!
 

Горе