Аукцион за: Банерна реклама в добър сайт

От: Банерна реклама в добър сайт

Колеги, търгът завърши! Честито на победителите и нека се свържат с мен на ЛС!

ПОБЕДИТЕЛИ

1. 728 / 90 (Хедър) - заета - @ saintbgbg - $ 5
2. 125 / 125 (ляв) - заета - @ mobilio - $ 2
3. 120 / 600 (ляв) - заета - @ vladko82 - $ 3
4. 234 / 60(1) (десен) - свободна - @ didkap84 - $ 4
5. 234 / 60(2) (десен) - свободна -
6. 250 / 250 (десен) - свободна - lachezar8105 - $ 2

Методи за плащане: PayPal, ePay.bg, Банкова сметка.
 
Последно редактирано:
От: Банерна реклама в добър сайт

Има ли желаещ да получи паричен превод в еконт и съответно да прати на създателя на темата една дребна сумичка?Превода ще пусна в понеделник в 9.05 сутринта и след това трябва да се приведе сумата на получателя.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Колеги, както по някога се случва не всяка сделка е успешна и се налага да се търсят нови хоризонти. За целта се оказа, че някои от рекламните позиции се освободиха и отново ги пускам на търг за 24 часа, а другите спечелили рекламни места в моя сайт нека се свържат на ЛС с мен да уточним детайлите.

Методите на плащане са известни и моля не ми поставяйте ваши условия! Нека да не си губим излишно времето а да помислим за нещо креативно! Успех на всички нови участници. Търгът приключва точно в 11:15ч / 02.11.2015г. (форумно време)

ПОЗИЦИИ
..............

4. 234 / 60(1) (десен) - свободна -
5. 234 / 60(2) (десен) - свободна -
6. 250 / 250 (десен) - свободна -
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

Колеги, както по някога се случва не всяка сделка е успешна и се налага да се търсят нови хоризонти. За целта се оказа, че някои от рекламните позиции се освободиха и отново ги пускам на търг за 24 часа, а другите спечелили рекламни места в моя сайт нека се свържат на ЛС с мен да уточним детайлите.

Методите на плащане са известни и моля не ми поставяйте ваши условия! Нека да не си губим излишно времето а да помислим за нещо креативно! Успех на всички нови участници. Търгът приключва точно в 11:15ч / 02.11.2015г. (форумно време)

ПОЗИЦИИ



..............

4. 234 / 60(1) (десен) - свободна -
5. 234 / 60(2) (десен) - свободна -
6. 250 / 250 (десен) - свободна -


Никой не ти е налагал начин за плащане.Нормално е да го обявиш още като стартира аукциона ,не след като е приключил.Ако няма обявен начин-значи са налични всички.
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

Никой не ти е налагал начин за плащане.Нормално е да го обявиш още като стартира аукциона ,не след като е приключил.Ако няма обявен начин-значи са налични всички.

Аве, ти вярно си много нагъл и безочлив и най-учтиво те моля да напуснеш темата ми и не искам да водя никакви сделки повече с теб. Ъпхиро, беше прав, че ти не ставаш за бизнес. Ако не престанеш да цапаш темите ми, ще се обърна за помощ към Администраторите на този форум и ще ти дам заслужената оценка. Благодаря!

Колеги, случая е следният: Бамзо игра на търга и спечели 3 рекламни позиции, дотук добре, но когато стана дума за плащане поиска да заплаща по Еконт. Обясних му многократно, че живея доста надалеч от офиса им и за да отида с колата да търся тези 11 негови ценни лева, аз трябва да изразходя поне половината от сумата за гориво, което за мен не е удачно. И тогава той започна да се държи арогантно и нагло с мен, да сипе обиди и т.н. (Моля, админите да прегледат кореспонденцията ни).

Предложих му най-културно да ми прати банерите си, за да ги поставя на сайта си, пък утре като отворят банките да направи превод или когато му е удобно, но той отказа, като започна отново да обижда и да се държи нагло. Целият проблем е бил в това, че господин "бизнесмена" трябвало да плати 3.00 лв такса за банков превод и аз съм бил длъжен да приема неговия метод на плащане. Искам да запитам това не е крайно некоректо от негова страна, след като аз съм човекът, който определя правилата на търга а не той... ми, че той може да поиска да ми плати КЕШ, и аз тогава трябва ли да хвана влака до с. Левуново обл.Сандански, за да взема тези негови златни пари ???

Какво са 3.00 лв такса (всяка банка взема) за 30 - 40 000 уникални посещения месечно. Колеги, един плодов чай да пия струва 4.00 лв, просто по нататък коментара е излишен...

Само ще допълня, че след като съм създал сайт преди 3 години, правя всичко по силите си да го държа на челни позиции, като вкарвам редовно съдържание, купувам статии, плащам домейн и VPS хостиг за десетки левове, имам правото да се разпореждам лично със сайта си, а не някой друг дребнав, агресивен, селски тарикат, да ми се разпорежда със сайта и да ми налага неговата воля. Това е лично мое мнение, но аз винаги обичам да работя с разумни и коректни предприемачи, но никога не бих работил с хора като Бамзо! Ако мислите, че съм в правото си моля да ме подкрепите, но ако смятате, че греша - моля дайте мнение! Благодаря на всички!
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

magnit каза:
bamzo каза:
magnit каза:
bamzo каза:
magnit каза:
bamzo каза:
magnit каза:
bamzo каза:
magnit каза:
bamzo каза:
magnit каза:
bamzo каза:
Давай данни за паричен превод по еконт
Аз ги изчислявам на 11кинта

Здравей,
Нямаш ли начин по ПейПал, Ипей или Банкова сметка?
С Еконт не работя.

Пей пал и Ипей не ползвам а за банков ще трябва фактура.
Да ги пратя на твойта копирайтърка ако искаш

Не разбирам, какъв е проблема на Банковата сметка, а Еконт са далече от мен. И хептем не разбирам, за коя копирайтърка ми говориш, вече смених доста???
Явно бъркам една друга тема с теб
На мене ми е далече банката а еконт ми е на 100 метра.Мога да ти ги пусна и си ги взимай ако искаш след 20 дена

На мен пък еконт ми е на другия край на града и не ме устройва. Методите са посочени в темата и ако не те устройва, можеш да се откажеш. Няма за 11 лева да обикалям целия град и да изхарча за 5 лв гориво. Съжалявам, Братче! Мисля че аз имам правото да избирам начина на плащане. Хубава вечер!
Нямаш посочени специални начини на плащане в заглавието на темата.До понеделник сутрин решавай и давай данни или не давай-ти си знаеш най-добре.

Виж колега, трудно се работи наистина с теб, ако искаш плати през банкова сметка УТРЕ, а сега ми дай да ти закача банерите! Аз не съм толкова закъсал с парите за колкото ме мислиш ти.

Избери си един от посочените начини и да работим заедно през месеца, ако ли не, има много други колеги които също предлагат банерна реклама.

Разбери, че аз като продавач имам право да избирам методите на плащането, а не ти да ми диктуваш твоята воля. Избора е твой, не те насилвам за сделка.

След като не си описал начини за плащане-значи приемаш всички.Банерчета ще дам след като си платя.Докато не е сигурно че ще си получиш парите не мога да дам банери.После не искам приказки че съм закарфичил някой с безплатни импресии.

Виж сега, не ми е до парите. Имам няколко приятелчета на които съм помагал и въртял месеци реклама без пари, но тъй като ти се опитваш да се гавриш с мен и да ми налагаш твоята воля, най-учтиво ти заявявам, че те освобождавам от бидовете, които си дал. Благодаря и Лека вечер!

Отказваш се от сделката?Какъв Ви е проблема бе хора.Думата значи ли нещо за Вас.С какво се гавря с тебе,че искам да платя с паричен превод по еконт,а тебе те мързи да отидеш да си вземеш превода?Това ли е гаврата?

Това е последното ЛС към теб и не искам да си губя повече времето с празни приказки. Методите са посочени в темата и няма да ги коментирам:

Еконт е на другия край на града и няма да изхарча 5-6 лева за гориво за да ти правя кеф и ти да ми диктуваш живота. Хем искаш да ползваш около 30-40 000 уникални за сайтовете ти, хем си се стиснал за 3 лв банков превод. Извинявам се много, но съм свикнал да работя винаги с точни хора, именно затова ти казвам да си задържиш парите. Няма да ти се сърдя. Не винаги сделките са успешни. Все пак благодаря за участието ти в търга!

С уважение:
В. Маринов
Ето я кореспонденцията.Това че не си посочил коректно в самия аукцион начините на плащане си е твой проблем.Освен израза"мързи",а дори и той не е обида ми посочи къде и с какво съм те обидил
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Ей така 1000 цитатата в ЛС най-мразя.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Искъм да кажа че колегата/magnit/ е безкрайно точен купих реклама платих и всичко е ок гледам казуса купувача на рекламата мисля че трябва да си заплати разхода за трансфера на сумата. Да неговорим че някой банки ако ги преведете директно на каса парите сумата за превод е някакви стотинки. Купувача според мен е смешно да се пазари за някакви раходи при положвние че сумата за реклама е испилена до минимум.Аз когато плащам за реклама плащам както рекламодателя ми каже на мен може да ми е поизгодно да ги дам кеш но човека казва банка и аз отивам и превеждам заплащам си всички раходи по превода, все пак това не е пазара на село.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Искъм да кажа че колегата/magnit/ е безкрайно точен купих реклама платих и всичко е ок гледам казуса купувача на рекламата мисля че трябва да си заплати разхода за трансфера на сумата. Да неговорим че някой банки ако ги преведете директно на каса парите сумата за превод е някакви стотинки. Купувача според мен е смешно да се пазари за някакви раходи при положвние че сумата за реклама е испилена до минимум.Аз когато плащам за реклама плащам както рекламодателя ми каже на мен може да ми е поизгодно да ги дам кеш но човека казва банка и аз отивам и превеждам заплащам си всички раходи по превода, все пак това не е пазара на село.

Благодаря, Колега! Други мнения колеги...?!!! Нека да се види, кой проваля сделката и да отнесе в крайна сметка БАН! Това либерално отношение, доведе до пълна анархия във форума! Вече човек да го е СТРАХ да си пусне тема, защото веднага ще бъде изопачена и насрана!
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Понеже 10 пъти ми показа че се коментира тази тема реших да напиша моето мнение. За мен е прав просчдавача купувача вижда предоставената услуга и след кото му е ОК си заплаща пак ви казвам продавача след поръчката определя начина на плащане ако на купувача не му е изгодно казва няма да платя и до тук в случая рейламната позиция се пуска отново и това е. И на мен не ми е било изгодно да си поръчъм /давам пример/ реклама във външен сайт и те ми казват банков превод, пък на мен ми по-добре да платя през карта. Но отиван плащам си през банка таксува ме бнката едни 90 евро и това е ако не ми е изгодно се отказвам. В конкретния случай е така ако на купувача не му е ОК се отказва и продавача стартира отново свободните позиции за продан, просто е тук каква полемика се заформи....
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Ами незнам кое ще е в EU но последния превод след като се договорихме по условията на сделката попитах какви са опциите за плащане и варянта от БГ беше само банков превод това е аз не седнах да питам ама дайте другбварянт че нещо ми е скъпо това е отидох и превесох пкатих такса изчаках 7 дни и чак след това получих услугата.
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

@ bamzo, помолих те съвсем човешки да напуснеш темата и да спреш да хвърляш СПАМ, да ЛЪЖЕШ, да ХЕЙТИШ и да се заяждаш с другите колеги, но ти продължаваш. Колегата още снощи ми преведе сумата и веднага му пуснах банера, а ти за какъв х*й ми загуби времето до среднощ и днес, съсипа ми темата цялата... Пък в края на крайщата, не мисля че имаш това право г - н Бамзо или форума е твой, за да си правиш каквото поискаш???

Блинки, Кула, докога ще толерирате това държание на този болен мъж? Аз се опитвам да създам нещо креативно, което да е в полза на колегите и мен... и хоп, идва поредния ТРОЛ и съсипва всичко! Моля, искам да му се наложи справедливо наказание (БАН) за всичко негативно, което е сторил на мен и колеги. По горе е цялата кореспонденция, от която се вижда, че аз не се отказвам от сделката, дори му предлагам да си даде банерите да ги поставя на сайта, пък той утре да плати. Същият няма никакво право да ми дава отрицателен Итрейд, тъй като аз не провалям сделката а той!!!


Като спреш с измислиците и обидите по мой адрес ще спра и аз да отговарям.Всяко твое мнение е за боклука със съдържанието което има-лъжи и обиди.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Не е тук мястото на спора.

А според теб къде е? Сутринта колегиално го изчаках до 11:00 часа, да се свърже с мен за да разбера неговото окончателно мнение, но тъй като той не се появи, обявих позициите за свободни. Това отприщи неговата агресия и започна да сипе всякакви глупости, обиди, лъжи и спам в темата.

Хем не купува рекламните места, хем не ги дава и на другите?! Не мога да разбера, аз ли съм собственика на темата и определящият правилата или той?!!!

Предполагам, че всички сте изчели среднощната ни кореспонденция, от която се вижда, че аз не се отказвам от сделката и му предлагам дори да ми предостави банерите си а на другия ден да преведе сумата по банков път.

Не стига, че направи мазало в темата, загуби ми изцяло времето, посрещнах един куп обиди, накрая за капак ми даде отрицателен Итейдър. Първо проваля сделката, а след това хвърля вината върху отсрещната страна! Извинявай, но това е супер нахално и нагло!!!

Можеше просто като не му е изгодно да се откаже, нито съм го молил нито заплашвал, да се придържа към сделката.

А и ти самият мисля, че имаше някакви търкания с него или греша? ;)
 

Горе