Аукцион за: Банерна реклама в добър сайт

От: Банерна реклама в добър сайт

Аз също смятам колегата @магнит за изключително точен и коректен, работил съм и преди с него. След като в условията на търга е написал изрично какви сайтове не приема и какъв вид плащания приема, всеки биднал, дефакто се е съгласил с тях. Не е коректно да се дава трицателен айтрейд за това, че не приема плащане, което не е упоменал. Ако има възможност да им се махне отрицателния айтрейд, който са си разменили двамата спорещи, ще е най-добре. Няма смисъл за такава глупост да се дават отрицателни оценки! Както и няма смисъл от спорове.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Аз също смятам колегата @магнит за изключително точен и коректен, работил съм и преди с него. След като в условията на търга е написал изрично какви сайтове не приема и какъв вид плащания приема, всеки биднал, дефакто се е съгласил с тях. Не е коректно да се дава трицателен айтрейд за това, че не приема плащане, което не е упоменал. Ако има възможност да им се махне отрицателния айтрейд, който са си разменили двамата спорещи, ще е най-добре. Няма смисъл за такава глупост да се дават отрицателни оценки! Както и няма смисъл от спорове.



Плащането е записано след като е приключил търга
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Плащането е записано след като е приключил търга

Аз съм против импулсивното оставяне на негативни айтредъри и репутации. Не са минали и 24 часа от края на търга и си му лепнал отрицателен айтрейдър. Вместо да се карате и да си пишете 1 тон съобщения, можеше да си обмениш еконт за ипей или пейпал с @Маверик, щеше да му преведе парите директно на него.
Големи мъже, предприемачи в малка или голяма степен, а се държат като разгонени тийнове... Отрицателен айтрейдър се дава ако са те завлекли с пари или труд, а не за щяло и не щяло. Не обичам да се меся в чужди спорове, но тук не си прав. Беше отворил тема преди време, следях я с интерес без да съм писал в нея, и вътрешно бях убеден, че ти си прав(и все още мисля така), но тук не си прав, @бамзо.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Аз съм против импулсивното оставяне на негативни айтредъри и репутации. Не са минали и 24 часа от края на търга и си му лепнал отрицателен айтрейдър. Вместо да се карате и да си пишете 1 тон съобщения, можеше да си обмениш еконт за ипей или пейпал с @Маверик, щеше да му преведе парите директно на него.
Големи мъже, предприемачи в малка или голяма степен, а се държат като разгонени тийнове... Отрицателен айтрейдър се дава ако са те завлекли с пари или труд, а не за щяло и не щяло. Не обичам да се меся в чужди спорове, но тук не си прав. Беше отворил тема преди време, следях я с интерес без да съм писал в нея, и вътрешно бях убеден, че ти си прав(и все още мисля така), но тук не си прав, @бамзо.


Виж сега,Магнит ми сложи отрицателен и час по-късно му сложих аз
със същия текст.
Сега съм намерил човек който ще му пусна парите с пей пал а аз ще ги пратя на човека по еконт -неговата реакция за сега няма да коментирам.
А и я ми кажи как се пускат пари по еконт от събота след 13 часа до понеделник преди 09 сутринта
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

Виж сега,Магнит ми сложи отрицателен и час по-късно му сложих аз
със същия текст.
Сега съм намерил човек който ще му пусна парите с пей пал а аз ще ги пратя на човека по еконт -неговата реакция за сега няма да коментирам.

Помолете админите да ви ги махнат. Ако можете се разбирайте, ако не можете, не се, ама не се карайте, няма смисъл. "Стоката" си е негова, парите са си твои. Ако не иска да ти ги вземе, здраве да е, и толкоз. Аз биднах онзи ден, днес разбрах, че ми е печеливш бида, платих му, пратих му инфото и 5 минути по-късно банера ми вече се върти. :)
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

Помолете админите да ви ги махнат. Ако можете се разбирайте, ако не можете, не се, ама не се карайте, няма смисъл. "Стоката" си е негова, парите са си твои. Ако не иска да ти ги вземе, здраве да е, и толкоз. Аз биднах онзи ден, днес разбрах, че ми е печеливш бида, платих му, пратих му инфото и 5 минути по-късно банера ми вече се върти. :)

Пак казвам че е намерен човек за превода чрез пей пал .А и търга съм си го спечелил честно.Да решава човека.Както виждаш преди да започне разправията съм пуснал мнение тук(ако не е изтрито вече)че се търси човек за тази врътка с плащането.
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

Помолете админите да ви ги махнат. Ако можете се разбирайте, ако не можете, не се, ама не се карайте, няма смисъл. "Стоката" си е негова, парите са си твои. Ако не иска да ти ги вземе, здраве да е, и толкоз. Аз биднах онзи ден, днес разбрах, че ми е печеливш бида, платих му, пратих му инфото и 5 минути по-късно банера ми вече се върти. :)

Така е, с коректните хора работя бързо и точно! Благодаря още веднъж за доверието!
 
От: Банерна реклама в добър сайт

ПОБЕДИТЕЛИ

1. 728 / 90 (Хедър) - заета - @ saintbgbg - $ 5
2. 125 / 125 (ляв) - заета - @ mobilio - $ 2
3. 120 / 600 (ляв) - заета - @ vladko82 - $ 3

4. 234 / 60(1) (десен) - свободна - @ didkap84 - $ 4
5. 234 / 60(2) (десен) - свободна -
6. 250 / 250 (десен) - свободна - @ lachezar8105 - $ 2

Методи за плащане: PayPal, ePay.bg, Банкова сметка.
 
Последно редактирано:
От: Банерна реклама в добър сайт

ПОБЕДИТЕЛИ

1. 728 / 90 (Хедър) - заета - @ saintbgbg - $ 5
2. 125 / 125 (ляв) - заета - @ mobilio - $ 2
3. 120 / 600 (ляв) - заета - @ vladko82 - $ 3

4. 234 / 60(1) (десен) - свободна - @ didkap84 - $ 4
5. 234 / 60(2) (десен) - свободна -
6. 250 / 250 (десен) - свободна - @ lachezar8105 - $ 2

Методи за плащане: PayPal, ePay.bg, Банкова сметка.

Здравейте, моля изчистете си пощата, че не мога да ви отговоря на въпроса! Благодаря!

Вече е оправен проблема
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Колеги, търгът завърши. По долу са хората, които са спечелили рекламните позиции. Моля, победителите да се свържат с мен, за да уточним условията на плащането и да започнат да ползват услугата. Благодаря на всички участници и успешна нова седмица!

КРАЙНИ ПОБЕДИТЕЛИ

1. 728 / 90 (Хедър) - заета - @ saintbgbg - $ 5
2. 125 / 125 (ляв) - заета - @ mobilio - $ 2
3. 120 / 600 (ляв) - заета - @ vladko82 - $ 3
4. 234 / 60(1) (десен) - заета - @ Marcus Fenix - $ 5
5. 234 / 60(2) (десен) - свободна - няма победител
6. 250 / 250 (десен) - заета - @ lachezar8105 - $ 2

Методи за плащане: PayPal, ePay.bg, Банкова сметка.
 
Последно редактирано:
От: Банерна реклама в добър сайт

Търгът приключва точно в 11:15ч / 02.11.2015г. (форумно време)

ПОЗИЦИИ
..............

4. 234 / 60(1) (десен) - свободна -
5. 234 / 60(2) (десен) - свободна -
6. 250 / 250 (десен) - свободна -

234 / 60(1) (десен) - 5$

Последната оферта е направена от мен на 02.11.15 в 11.13 часа.

Бъркам ли някъде?
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

Последната оферта е направена от мен на 02.11.15 в 11.13 часа.

Бъркам ли някъде?

Да, бъркаш форумното време с нашето... Твоята оферта е направена в 12.13 часа форумно време, което ще каже че търгът е бил завършил вече!!! Ако искаш вземи долната рекламна позиция или изчакай другия месец. Поздрави!
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Хм.... Не мога да разбера как така бъркам форумното време с "нашето" ?

Това го изкопирах току що от форума най-отдолу. : Всички времена са по ГМТ +2.Времето сега е 13:43.

Отделно на самата ми публикация е изписано 11.13 часа.

Обясни ми, моля.
 
От: Банерна реклама в добър сайт

Ми, мога да ти предложа долната позиция за $ 3. Ако искаш вземи нея, за да не се възползва друг... А от другия месец, живот и здраве да е, ще работим изцяло само по БГ време!
 
От: От: Банерна реклама в добър сайт

Благодаря, но това "ми" звучи несериозно. Така бизнес не се прави.

Отделно, наистина съм изумен, къде го видяхте това време дето е с час напред? Току ще си смених тайм сетингите и форумът продължавеа да си показва БГ време.

Поздрави и успех за в бъдеще.
 
От: От: От: Банерна реклама в добър сайт

Благодаря, но това "ми" звучи несериозно. Така бизнес не се прави.

Отделно, наистина съм изумен, къде го видяхте това време дето е с час напред? Току ще си смених тайм сетингите и форумът продължавеа да си показва БГ време.

Поздрави и успех за в бъдеще.

Колегата иначе е докачлив като девица, ама след цялата полемика в темата защо сега замазва нещата?

vreme.jpg
 
Последно редактирано:

Горе