Банков превод до Пейпал

i4ko95

New Member
Здравейте, искам да попитам има ли възможност от банка да се преведе пари в paypal или epay ?
Благодаря предварително. :)
 
От: Банков превод

директно в пейпал акаунта не можеш да преведеш от банка в БГ
може да преведеш в карта която е към акаунта ти в пейпал.

за ипей - можеш - отиваш в ЦКБ или в офис на Изипей - трябва да си кажеш KIN-a и имената евентуално
 
Последно редактирано:
От: Банков превод

Банките издават дебитни и кредитни карти, които позволяват парите от сметката да се прехвърлят в PayPal или ePay без проблем.
 
Re: Банков превод до Пейпал / PayPal bank transaction

Има възможност. Нарича се "Add Funds" в PayPal и "Заредете Вашата микросметка чрез банкова карта" в epay.bg. Единствено условие е да имате карта, която да може да се използва и за онлайн транзакции и операции. Всяка банка го предоставя това. И в двете системи се иска верификация на картата преди каквито и да е други операции в бъдеще. ;)
 
От: Банков превод до Пейпал

той най-вероятно няма карта
или не я използва в нито една от двете системи за електронно банкиране
 
Re: От: Банков превод до Пейпал

той най-вероятно няма карта
или не я използва в нито една от двете системи за електронно банкиране
Защо ли и аз така си помислих в началото. Но е редно да дадем отговор, но това горе работи само при наличието на карта в някоя банка. ;)
 
От: Банков превод до Пейпал

Нарича се "Add Funds" в PayPal
достъпно ли е за БГ?

На мен ми казва:

Add Funds is Not Available
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.

Да, имам карта. Ако няма баланс взема от нея когато пращаш пари, но има такса от банката. А и превалутиране има по някога. По карта могат да се превеждат пари, но не знам да има как за БГ да заредиш баланс от карта.

Моля ако има начин ми кажете.

Багодаря.
 
От: Банков превод до Пейпал

Ама как си говорите наизуст, човека не пита случайно. В paypal само от US банкова сметка става. Иначе за epay имаш IBAN на микросметката, превеждаш там и парите са ти в акаунта на epay.
 
От: Банков превод до Пейпал

Ама как си говорите наизуст, човека не пита случайно. В paypal само от US банкова сметка става. Иначе за epay имаш IBAN на микросметката, превеждаш там и парите са ти в акаунта на epay.

А ти говориш така, че да те разберат само тези които са наясно с двете системи!

за пейпал - не мисля така - имам виза електрон (издадена от ЦКб) и е към пейпла - всичко е ок, незнам за какви US банкови сметки говориш!

за ипей - IBAN няма обиконвенната регистрация в ипей, трябва да си регистрирано лице т.е. Потребителско ниво 3 !
а за да има такъв акаунт трябва да го верифицира в цкб или в офис на изпей за което се съмнявам да го е направил
 
От: Банков превод до Пейпал

За epay може и да е така. Но не знам да има начин да си захраниш paypal-a по банков път, a чрез Visa/MC да пратиш на друг paypal, естествено, че може.
 
От: Банков превод до Пейпал

За epay може и да е така.

Не може, а със сигурност е така/

Но не знам да има начин да си захраниш paypal-a по банков път, a чрез Visa/MC да пратиш на друг paypal, естествено, че може.

Ами нали тази виза електрон която използвам в пейпал й знам IBAN-a - правя превод на този същият и те отиват в картата, после чрез пейпал може да ги пратиш на друг
 
От: Банков превод до Пейпал

директно в пейпал акаунта не можеш да преведеш от банка в БГ

Хем си отговорил горе,хем пак спориш. За това говоря и аз. Айде точка :)
 
От: Банков превод до Пейпал

Хем си отговорил горе,хем пак спориш. За това говоря и аз. Айде точка :)

Първо - това не е спор и второ няма точка - трябва да се изясни за да някой като прочете да му стане ясно!

виж какво съм писал

директно в пейпал акаунта не можеш

правя превод на този същият и те отиват в картата

като се преведат пари те отиват в картата а не в акаунта!
а после дали може от картата в акаунта - не знам
 

Горе