Бан за vitko5!!!

Бан за vitko5?


  • Общо гласове
    27

Sammy

Well-Known Member
Настоявам за бан на този идиот и цялато му група, то ми писна от скапаните му номера и лъжи.... :mad::mad::mad::mad:
 
От: Бан за vitko5!!!

За какво става въпрос?

П.С. Така ми се струва или този е най-голямия спамер в свежото? Ако е така подкрепям банана :).
 
Последно редактирано:
От: Бан за vitko5!!!

Подкрепям, всеки който иска да разбере защо да се върне малко назад и ще види за какво става въпрос.
Опити за измама, неуважение към форума и участниците, заплахи :) брр...
Става въпрос за една група от уеб турист ( нищо против сайта - просто тези хора се подвизават там ).
 
От: Бан за vitko5!!!

То ясно , че никой няма да бъде тотално баннат тук , но гласувах с да за да се знае , че не одобрявам такъв начин на действие като на "екипа" на vitko 5 и защото съм против спама , скама и изобщо каквито и да е лъжи и измами .
 
Последно редактирано:
От: Бан за vitko5!!!

То ясно , че никой няма да бъде тотално баннат тук , но гласувах с да за да се знае , че не одобрявам такъв начин на действие като на "екипа" на vitko 5 и защото съм против спама , скама и изобщо каквито и да е лъжи и измами .

нека не го баннат, но лично мен ще ме е срам да вляза в този форум ако видя анкета като тази. Дано поне този има някаква съвест и съзнание... :mad::mad::mad::oops::oops::oops:
 
Последно редактирано:
От: Бан за vitko5!!!

Sammy бързаш да ми копираш мнението.. едитни сега цитата
 
От: Бан за vitko5!!!

Настоявам за бан на този идиот и цялато му група, то ми писна от скапаните му номера и лъжи.... :mad::mad::mad::mad:

Колега, опиши подробно за какво става дума де. Не всеки е чел онази тема и хората не знаят защо точно да гласуват
 
От: Бан за vitko5!!!

Банването и въпросите свързани с него са работа на модераторите, а не на потребителите.

Всъщност и на потребителие им е работа ;). Всеки си носи последствията от неговите действия. Ако серд нас има хора които злоупотребяват с нас е редно да си понесат наказанието ;).
 
От: Бан за vitko5!!!

Аз невиждам Сами да го банва...

Банването и въпросите свързани с него са работа на модераторите, а не на потребителите.
 
От: От: От: Бан за vitko5!!!

Именно :)
Прости си обсъждаме :).

Очаквайте скоро някой с ник витко6, витко7..., който ще обяснява че не са един човек, но познава другия и той е много точен...
...по стара традиция :mrgreen:
 
От: Бан за vitko5!!!

само блинки е гласувал с НЕ значи няма да бъде баннат
 
От: Бан за vitko5!!!

само блинки е гласувал с НЕ значи няма да бъде баннат
и аз
според мен е по-добре да се забрани да се логва в профила да кажем 20 месеца, отколкот бан
 
От: Бан за vitko5!!!

Не мислех да пиша по темата, но името (ника) ми се спомена. Сори, че всички сте настроени толкова кофти срещу този член от форума, но някакси не върви да банваме хора заради лични отношения. Опитваме се да държиме баланс между професионализъм и приятелско съдружие.

Имам въпрос - защо на мен лично не ми е направил нещо. Или не комуникирам с хора, които не са се доказали като човечни или просто оте*авам ако се стигне до грозни неща. Съвета ми е да не се взима толкова под внимание поведението му, това е като при Апостол - всеки който му се връзваше беше много анти него.

А това че е успамил Свежо, си мисля че си е изцяло проблен на самата соц. мрежа. Ако те не могат да държат качеството на статиите си там на ниво, немисля че проблема е при тях, а не при него - вико5.;)

Ако трябва да бъдя честен, хората в тази тема в която участват са едни от най-уважаваните от мен хора. И ми е малко кофти че админите попадат в такава ситуация. ;)
 
От: Бан за vitko5!!!

то това че няма да има бан е ясно / да не сме малоумни/ и не защото Блинки е гласувал с НЕ

а защото нито има основание според правилата , нито това е целта на форума да се банваме тука

не разбирам само едно защо по вечето не гласуваха с ДА или НЕ все тая ....дори и тези които писаха в темата не пуснаха глас в анкетата ... даже и vitko 5 не сложи едно НЕ


п.п. понеже Блинки ме изпревари да кажа само че нищо лично от моя страна просто израз на неодобрение
 
Последно редактирано:
От: Бан за vitko5!!!

Че нямаше да има бан беше ясно :). Не знам за вас но аз се научих едно в този форум, а именно че всеки тук си има репутация. Ако тръгна да работя с някой от този форум (и не само тук) първо ще потърся какво мнение имат другите потребители за него. Ако мненията са положителини (нещо като в ebay и другите аукциони) ще работя с него ако ли не... продължавам да търся.

Ако хората са си точни за тях пари ще има, ако ли не оставям ламерщината за тях.
 

Горе