Безконтактно плащане с телефон

Websolut

Well-Known Member
Ползвате ли безконтактно плащане с телефон?

Четох за приложението LeuPay Wallet, някой ако го е ползвал да сподели впечатления.

Коментарите в Google Play са малко противоречиви:
"Не работи навсякъде в БГ" - това ясно
"Праща самО рекламни SMS-и на всичките ви контакти" - били безплатни уж и вие сте се били съгласявали по време на регистрацията или нещо от този род...

Но като цяло потребителите са доволни.
Безплатна карта без годишни такси, безплатно пращане на пари между потребителите и така нататък, абе само дето само не ти пълни портфейла;)

Разбира се има си такси за теглене от банкомат, захранване...

Дайте мнения.
 
Последно редактирано:
И това работило, ама естествено има засечки - това имах предвид, само не можах да разбера може ли да ползваш други карти.

Трябва ми такова което не те връзва към някоя банка, не че има голям избор де, Android pay до колкото разбрах не бачка за БГ все още.
 
Последно редактирано:
SAP България преди доста време разработваха плащания чрез телефон, но не знам отказаха ли се или...

За какво ти е токова "животно"? Доброволно искаш да си вкараш още една "банка" в живота :D?!? Защо?
 
Не, идеята ми е да използвам съществуващи карти, ама май с това приложение не става, не съм сигурен, нямам време да разуча нещата , затова питам.

А на първа инвестиционна нямам карта.
 
Последно редактирано:
Това приложение е виртуален портфейл. Тоест превеждаш пари на фирма Х и след това ги харчиш. Ако зареждаш с карта имаш такса.
 
Ето това им е сайта https://www.leupaywallet.com/bg/ когато имам време ще ги разуча по-подробно, става въпрос за виртуални карти, ама човек трябва да си има едно на ум, че винаги има някаква уловка:)

Да такса при превод има, но сигурно има и други скрити такси.

Всъщност това са таксите https://www.leupaywallet.com/bg/fees-tariffs

Никой ли не ги е ползвал от форума да сподели впечатления?
 
От доста време не съм се включвала във форума и след смяна на работата се озовах точно в LeuPay.
Мнение за продукта няма да давам, но мога да дам информация, която надявам се да разсее някои съмнения.

Рекламни SMSи към момента не се пращат. Единственият вариант app-a да изпрати съобщение на някого от контакт листата е потребителят да иска да го покани, за да му изпрати пари.
Разработва се партньорска мрежа, чрез която потребителите на LeuPay Wallet да могат да захранват акаунта си на каса. В момента това може да стане на касите на FastPay в страната.
 
Apple :)
 
Как се трие мнение :)
 
Карта КЕШ финикийците са я измислили преди около 3500 години. Работи и в хоремага и в МОЛ-а. После четем теми: Теглят ми пари от сметката - ПОМОШ...
 
Карта КЕШ финикийците са я измислили преди около 3500 години. Работи и в хоремага и в МОЛ-а. После четем теми: Теглят ми пари от сметката - ПОМОШ...

Ползвам приложението iCard нa root-нат телефон и плащането минава без никакъв проблем. Създава се виртуална карта, която може да се захрани от карта на всяка банка. В нея държа до 100- на лв и идеята е да я ползвам, ако някога не си нося портфейла...
А кеш-ът...той си е вечен и никой не може да го бутне...особено в БГ.. :)
 
Стара тема, но все пак: Свали си българското приложение Phyre и си добавяй каквито искаш карти там :) Има и 1 виртуална вътре. Може да се плаща и в магазините с телефона :) Читаво е приложението.
 
Стара тема, но все пак: Свали си българското приложение Phyre и си добавяй каквито искаш карти там :) Има и 1 виртуална вътре. Може да се плаща и в магазините с телефона :) Читаво е приложението.

"Фира"-та не върви на root-нат телефон, а моят е такъв :)
 
  • Like
Реакции: sedo
Ползвам приложението iCard нa root-нат телефон и плащането минава без никакъв проблем. Създава се виртуална карта, която може да се захрани от карта на всяка банка. В нея държа до 100- на лв и идеята е да я ползвам, ако някога не си нося портфейла...
А кеш-ът...той си е вечен и никой не може да го бутне...особено в БГ..
Още ползвате ли iCard ? Защото най новото приложение не иска да се инсталира . Обадих им се и те ми казаха ,че телефона е рутнат . Всички банкови приложения съм ги скрил чрез магиск и работят , само това не иска . При вас как е ако го използвате още ? И ако има някакво решение да го споделите , може и на лични . Благодаря
 
Последно редактирано:

Горе