Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

От: От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

не ми го отваря изписва ми това съобщение-To view this thread or threads in this forum your post count must be 50 or greater.

Трябват ти минимум 50 мнения, за да отвориш тази секция от "Пазар" и да видиш описанието и начина на работа със скрипта. Разгледай някои от другите теми, попиши в тях и ще имаш възможност. Успех :)
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

не ми го отваря изписва ми това съобщение-To view this thread or threads in this forum your post count must be 50 or greater.
Пиши ми в скайп: mihluzin87 и ще ти го изпратя
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Видях че вече си пуснал скрипта във Феусбук. Кликах на линкове да видя как работи. Забелязах, че изкачат много предупредителни съобщения. Предполагам всяко предупредително съобщение е за харесване на отделна фейсбук страница. Това обаче ми се струва, че може да откаже юзърите да кликат като луди за да "потвърждават". Има ли възможност да се пусне само един прозорец за потвърждаване и съответно да се харесва само една ФБ страница (както беше в стария скрипт)?
Искам да питам и друго... архива, който си качил в dox.bg е с много файлове. Някои от тях ми се струва, че се повтарят, други пише че са тестови. Може ли да поясниш, кои точно файлове трябва да се качът на хоста?

Мерси!
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Видях че вече си пуснал скрипта във Феусбук. Кликах на линкове да видя как работи. Забелязах, че изкачат много предупредителни съобщения. Предполагам всяко предупредително съобщение е за харесване на отделна фейсбук страница. Това обаче ми се струва, че може да откаже юзърите да кликат като луди за да "потвърждават". Има ли възможност да се пусне само един прозорец за потвърждаване и съответно да се харесва само една ФБ страница (както беше в стария скрипт)?
Искам да питам и друго... архива, който си качил в dox.bg е с много файлове. Някои от тях ми се струва, че се повтарят, други пише че са тестови. Може ли да поясниш, кои точно файлове трябва да се качът на хоста?

Мерси!

Не всички файлове са за скрипта, но чесно казано и аз не знажм кои са за скрипта и кои не.
Не си прав за повечето позиции - те хората се отказват още като видят че има някакви потвърждения, а тези които си потвърждават - потвърждават и 1 и 4...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Поне няколко мегабайтовите лог файлове изтрийте от архива.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Да, в другата тема е .......
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Не разбрах дали тези фенове ги добавяме от наши страници (една към друга) или от чужди?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Не разбрах дали тези фенове ги добавяме от наши страници (една към друга) или от чужди?
Ахахахах, естествено че от ваши страници....
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Здравейте,като тръгна да свалям файла ми изписва,че не съществува ?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Скрипта вече не работи - продаваме само платен - който има интерес да ми пише на лично или в скайп.
 
преди време имаше някъде качен и инсталиран където само се добавяше страницата която ще се харесва и страницата откъдето ще идва трафика, но дали е актуално само колегата може да ти каже
 
Не, вече не е актуално... Предлагаме само платен.
 
Ето ЛИНК към един платен LJ.
$0.0009 за харесване или 10$ месечно за неограничени харесвания.
 

Горе