Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Това е нарочно, като не клика на бутона ще клика в сайта , което е двойно повече потребители за автора на темата.
Как може да се направи така, че бутона за кликане (Потвърждавам, че имам навършени 18 години), да се задържа малко повече време? Много бързо превключва към сайта ти и някой може да не успее да кликне.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Как може да се направи така, че бутона за кликане (Потвърждавам, че имам навършени 18 години), да се задържа малко повече време? Много бързо превключва към сайта ти и някой може да не успее да кликне.

Отваряш файла script3.js, намира се в директорията "js". В него търсиш числото 5000(което се равнява на 5 секунди), променяш го примерно на 50000 и времето става на 50 секунди.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Това е нарочно, като не клика на бутона ще клика в сайта , което е двойно повече потребители за автора на темата.
Първоначално написано от Welder
Как може да се направи така, че бутона за кликане (Потвърждавам, че имам навършени 18 години), да се задържа малко повече време? Много бързо превключва към сайта ти и някой може да не успее да кликне.

Пълни глупости - в сайта няма никакви бутони или лайкджакинг - в което сами може да се уверите - колкото до времето - ако е повече, втория път когато някой влезе през скрипта въобще няма да чака, а ще затвори прозореца - затова 5 сек. е оптималното време...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Айде замислете се малко какво ще стане като увеличите времето - някой ще види интерсна статия, ще кликне на нея да я прочете и к'во се оказва - някво потвърждение за 18+ дето не ще да се маха... Вярвайте ми, че при това положение, втори път този човек въобще няма да може да го добавите където и да е - просто като види прозореца ще го затвори на първата секунда...
Ама аз к'во ви обяснявам.... Направте го на по 1 мин. и вижте резултата.
Ето тук е обяснено как:
Отваряш файла script3.js, намира се в директорията "js". В него търсиш числото 5000(което се равнява на 5 секунди), променяш го примерно на 50000 и времето става на 50 секунди.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Ами ако потребителя дойде от друг сайт , но е логнат в фейсбук и цъкне на бутона ще харесали страницата?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Ами ако потребителя дойде от друг сайт , но е логнат в фейсбук и цъкне на бутона ще харесали страницата?
Ако не е логнат, няма да може да хареса... Затова трафика трябва да е от ФБ...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Ще пробвам с трафик който не е от фейсбук и ще кажа резултата
 
:clap: За споделянето , скрипта е N1 . Какво като генерира трафика и т.н. на страницата на mihluzin , безплатен обяд няма , да не говоря ,че това по никакъв начин не вреди дори напротив , не трябва да се трудиш да мислиш атрактивни заглавия и новини. Ама нейсе , "не е важно аз да съм добре а Вуте да е зле" ...
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Щях да те призная ако беше намерил начин да добавяш фенове без да трябва трафик.
A не искаш ли да измисли и кредитна карта, която се пълни самичка? :lol:
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

A не искаш ли да измисли и кредитна карта, която се пълни самичка?
Ех, ако е сериозен ще му измислим, само че ще му струва доста скъпо и не отговаряме за последствията... :D:D
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Учудват ме някои хора които мрънкат въпреки, че е без пари .
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Пуснах да тествам скрипта, но ми се струва, че КПД-то е много ниско. Поствам линк в една от страниците ми. Статистиката на Фейсбук отчита 150-200 отваряния на статията за около 5-6 мин. При тази посещаемост се правят само по 2-3 харесвания, което е твърде нисък резултат. Искам да поясня, че съм пуснал скрипта на безплатен домейн и безплатен хостинг. Мислите ли, че това може да е причината за слабите резултати?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

При мен изобщо не работи този скрипт,качил съм го на локалният,след като натисна посети през LJ отваря ми нова страница натискам потвръждението и нищо след това,смисъл отваря ми се новината което е нормално(май)ама няма ефект при мен.
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

В началото, като пуснах скрипта направи 10-15 харесвания, но после нищо. Явно и при мен спря да работи. Някаква идея къде е проблема?
 
От: Безплатен скрипт за добавяне на Фейсбук фенове

Усещам бомба със закъснител.. Пускаме безплатно скриптче, ама нещо след време му става и не работи както трябва. Не съм го пробвал всъщност, но ако то ползва разни външни скриптове и връзки, които могат да се манипулират от собственика, значи той трябва да обясни защо не работи. А ако е реклама, т.е. видяхте как работи, А сега платете си, ако искате да продължите :lol:
 

Горе