Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Ако има 1 място свободно и аз искам да се възползвам.

Има още свободни акаунти. Линк за поръчка
Когато се вземат всички акаунти, на въпросния линк ще се появи съобщение, че пакетите са свършили.
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Абе идеята не е ли нови хора, прохождащи един вид да се възползват от предложенията? Вместо да търсят "free hosting" в гугъл и да се набият някъде, където ще им напълнят сайта отгоре до долу с реклами, то да започнат с нещо читаво, да видят как е, аз поне така я разбрах идеята.

А не хора с 9 сайта, да взимат хостинг за десетия си...

Извинявайте, че изглежда като заяждане.
 
Това е добре. И един друг потребител ще се включи, писа ми налично. Значи все още има още акаунти за раздаване. :)

Колко са? Минахме ли ги 10теи на долу. :)

@jair, не е заяждане, но новите до сега все ще се възползват. Все пак е от приблизително 20 дни вече. Реално е за всеки искащ да започне нещо ново и да се възползва от ресурса, който се предоставя. Кампанията Успей с нас е насочена към всеки, реално като се замислим.

Този и предишния месец, ако не са се възползвали от това, другия ще се възползват от друго - безплатна инсталация на WP или OpenCart, все нещо ще имам. ;)
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Абе идеята не е ли нови хора, прохождащи един вид да се възползват от предложенията? Вместо да търсят "free hosting" в гугъл и да се набият някъде, където ще им напълнят сайта отгоре до долу с реклами, то да започнат с нещо читаво, да видят как е, аз поне така я разбрах идеята.

А не хора с 9 сайта, да взимат хостинг за десетия си...

Извинявайте, че изглежда като заяждане.

Идеята е да се привлекат нови клиенти, които да споделят добри впечатления, според мен. Хубаво е да се ползва за развитието на нещо ново, да се даде едно ново начало и да се експериментира, а не просто да се преместим там. Аз лично си взех нов домейн от тях в знак на благодарност, но това реално с каква цел ще се ползва предоставеният хостинг, си е решение на клиента. Все пак той има дадени ограничения и щом не излиза от тези рамки, не би трябвало и да има какъвто и да е проблем. Все пак това е промоция и който изпревари.. Като пуснат днес в Кауфланд олио по 1,5 лева до изчерпване на количествата, дали ще си купиш.. Ще трябва да прередиш бабичките, които чакат от 6 сутринта и ще се върнат 3 пъти, докато ти се събудиш, пиеш кафе и отидеш в 10 :lol:
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Колко останаха наистина, казвайте ако има да взимам един домейн и да започвам точно се чудех какъв сайт да си направя :)
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Здравейте,
Извинявам се за забавянето.
Останаха 10 акаунта.
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Аз също се възползвах от офертата, за сега имам много добри впечатления, ще ги ползвам и за други проекти!
 
Re: От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Аз също се възползвах от офертата, за сега имам много добри впечатления, ще ги ползвам и за други проекти!
Останаха 9 значи? Айде, грабете. ;)
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

това работи наистина и аз съм доволен от него
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Ще взема и аз да се възползвам от промоцията.
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

И аз се възползвах, благодаря :)
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Има ли свободна позиция за един споделен хостинг, защото ако има да се възползвам да работя по магазина си, който после ще премине на нает сървър при тях?
Доста ще ме улесни това промо. :)
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Здравейте,
Остава още един акаунт само.
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Взех предпоследния ;) Благодаря!
Днес го почваме.
Бърз съпорт, винаги онлайн на линия в чата. ++++++
 
От: Безплатен споделен хостинг от DirectHost.BG - Успей с нас

Ще се радвам, ако получа последния акаунт :)
 

Горе