Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

galinstefanov

Well-Known Member
От доста време използвам SERPLab.co.uk и съм много доволен от достоверността на данните. Проверявал съм многократно след това и чрез прокси за дадената държава и показва почти винаги вярно. Надявам се да съм ви бил полезен с този инструмент :)
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Щях да пускам нова тема, но проверих дали няма вече така, явно съм я пропуснал. Наскоро и аз се регнах - мисля, че това е най-добрия онлайн инструмент за проверка на резултатите. Какви са предимствата му:

- безплатен
- неограничен брой проекти (повечето подобни тулове имат ограничение до 3-5 проекта)
- възможност за bulk добавяне на ключови думи, а не една по една. Може да се следят позициите на голям брой думи
- проверка на позициите за различни държави, включително България google.bg (повечето онлайн тулове нямат такава опция)
- супер бърза проверка на позициите, до няколко секунди
- няма нужда да се вкарва капча, нито има шанс гугъл временно да ти блокира ip-то заради голям брой заявки за търсене, както го има това при софтуерните решения
- експорт на резултатите
- следене на промените спрямо предходни дни и седмици
- доста точен, просто не е ясно как отчита резултатите при локал търсене. Не съм се занимавал да проучвам. От там може да ви дава някакви разлики

Като цяло има супер много предимства в сравнение с други подобни тулове, регистрирайте се и ще се убедите.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

То няма друг такъв безплатен туул просто. Който го е тествал знае, че работи много точно.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

До коя позиция гледа, че нещо не можах да намеря информация?
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Ето какво съм пропуснал - следи до 300 позиции (30 страница), което рядко ще намерите при друг инструмент ;)
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Ето какво съм пропуснал - следи до 300 позиции (30 страница), което рядко ще намерите при друг инструмент ;)

Хм. Супер. Значи ще се регистрирам. Че в момента съм с един тул до 100, не че има значение дали съм на 100 или 300 позиция, ама много се дразня, че повечето са до 10 или 50 и даже мислех а се провам да си пиша собствен крауър, ама ще е тежка задача. За това и питах, има ли смисъл да се занимавам с тях. Балгодаря за споделянето и на двамата.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

От доста време използвам SERPLab.co.uk и съм много доволен от достоверността на данните. Проверявал съм многократно след това и чрез прокси за дадената държава и показва почти винаги вярно. Надявам се да съм ви бил полезен с този инструмент :)

Щях да пускам нова тема, но проверих дали няма вече така, явно съм я пропуснал. Наскоро и аз се регнах - мисля, че това е най-добрия онлайн инструмент за проверка на резултатите. Какви са предимствата му:

- безплатен
- неограничен брой проекти (повечето подобни тулове имат ограничение до 3-5 проекта)
- възможност за bulk добавяне на ключови думи, а не една по една. Може да се следят позициите на голям брой думи
- проверка на позициите за различни държави, включително България google.bg (повечето онлайн тулове нямат такава опция)
- супер бърза проверка на позициите, до няколко секунди
- няма нужда да се вкарва капча, нито има шанс гугъл временно да ти блокира ip-то заради голям брой заявки за търсене, както го има това при софтуерните решения
- експорт на резултатите
- следене на промените спрямо предходни дни и седмици
- доста точен, просто не е ясно как отчита резултатите при локал търсене. Не съм се занимавал да проучвам. От там може да ви дава някакви разлики

Като цяло има супер много предимства в сравнение с други подобни тулове, регистрирайте се и ще се убедите.

+1 и за двама ви :) До сега ползвах Proranktracker, който също е доста точен, също е уеб, но започна много да ми отнеснява free версията с това ограничение от само 50 ключови думи, които можеш да тракваш. А в SERPlab хитро са го измислили, защото няма ограничение на ключовите думи, а в честотността на проверяване на позициите. Много добро и в точния момент ми попадна.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Благодаря много, това е изключително полезно :)

Чудно ми е колко е сложно да се изработи такъв туул и да го използваш за да следиш масово адски много серпове (чрез хората които го ползват)
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Май разходите са повече за сървърна мощ където да се правят заявките...
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Много добър сайт, от доста време търся нещо подобно. Рефрешва резултатите по-бързо и от платените онлайн тулове.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Туулът е лачен! Имам само един проблем, но ще го спомена като въпрос, на който се надявам някой да може да даде отговор.

Добавих общо 11 ключови фрази. На всяко от полетата за кл. думи си е изписана въведената кл. дума, но едно от тези полета седеше празно. Викам си, да не би пък да е ограничено до 10 думи - изтрих едната кл. фраза, но "непоказващата се" продължи да не се показва, въпреки че в списъка бяха останали 10 фрази. Следователно не е от бройката. Някой има ли представа какво може да е. Благодаря.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Изключително полезен. Специални благодарности.

Предполагам има опция да си запазим думите и да ги проверяваме автоматично периодично?

ПП: Това даже се получи с рима, хах
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Изключително полезен. Специални благодарности.

Предполагам има опция да си запазим думите и да ги проверяваме автоматично периодично?

ПП: Това даже се получи с рима, хах

Да, трябва да си създадеш Project. Аз го ползвам за БГ проекти и всичко е точно.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

И аз съм много доволен от услугата. Благодарности към автора на темата.
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Много добър тул, благодарности за споделянето. От няколко дни го тествам за бг проекти и наистина е много точен! :)
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Супер, добре, че Дилян съживи темата, отдавна я бях пуснал. :)
 
От: Безплатен уеб базиран инструмент за проверка на SERP

Ха!
Warning! Your email address ***@mail.bg has not been validated!
To send the email again click here
Еййййййййййййййййййййййййййййййййй (10 символа!)
 

Горе