Безплатен хостинг!

vakarelski

Member
Здравейте съфорумници, искам да ви покажа един безплатен хостинг от който 100% ще се възползвате :)

Disk Space 250 MB
Bandwidth 100,000 MB = 100 GB!
Domains Allowed Unlimited
Control Panel cPanel, view demo
Ads on your pages? No Ads or Banners!
Your own ads allowed? Yes

Това е само част от всичко което се предлага за ( $0 )! Повече можете да видите тук:
000webhost.com/features

Успех!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Безплатен хостинг!

Изглежда добре, някой ползвал ли го е?
 
От: Безплатен хостинг!

Аз от вчера съм с него и нямам никакво оплаквания освен това, че нещо немога да се конектна към фтп-то.. но за сметка на това в контролния панел има джава ъплоуд с който става доста бързо. Незнам каква им е изгодата от този безплатен хостинг, но засега ми харесва :)
 
От: Безплатен хостинг!

хмммм, доста добре звучи, даже се регнах :d
ще закача един домейн да видим как е
и аз имам проблем с ftp
 
Последно редактирано:
От: Безплатен хостинг!

хмммм, доста добре звучи, даже се регнах :d
ще закача един домейн да видим как е
и аз имам проблем с ftp

Аз вече закачих един домейн към хостинг-а всичко е окей с изключение на фтп-то. Мисля, че при фрий услугата фтп-то няма и да продароботи.. но ако си заплатим за някой от хостинг плановете ще имаме и фтп. Все пак има Джава ълоуд от контролния панел.. така, че но проблем ;)
 
От: Безплатен хостинг!

Аз се регнах преди около десетина дена. Засега нямам забележки, всичко си е нормално. Закчих безплатен .co.cc домейн към хостинга - всичко си е ОК.

А вие какъв проблем имате с FTP-то? Има една особеност, че потребителското име за FTP връзка, няма нищо общо с това, което сте избрали. То се генерира и е от типа "a7896g3g". Вижте в панела -> FTP details. Като взех оттам параметрите copy->paste в FTP клиента и си качвам без проблеми през FTP.
 
От: Безплатен хостинг!

Бях попълнил всичко както трябва.. и не работеше. Сега го написах отново и тръгна :) (ftp - Ok) :)
 
От: Безплатен хостинг!

модела вероятно е да натрупат линкове от форуми и директории и позле продажба или редирект 301 към сайт за платен хостинг

да не се чудите за модела за печалба

затова ще станат на не лаиф линк
 
От: Безплатен хостинг!

Здравейте съфорумници, искам да ви покажа един безплатен хостинг от който 100% ще се възползвате :)

Disk Space 250 MB
Bandwidth 100,000 MB = 100 GB!
Domains Allowed Unlimited
Control Panel cPanel, view demo
Ads on your pages? No Ads or Banners!
Your own ads allowed? Yes

Това е само част от всичко което се предлага за ( $0 )! Повече можете да видите тук:
000webhost.com/features

Успех!
Което значи, че нищо не се предлага.
Какво поддържа този хост?
 
От: Безплатен хостинг!

Аз го ползвам от февруари 2008.Отначало беше на шега, но вече имам 3 сайта там.Оплаквания никакви, даже ми се струва че за малък сайт е по добре от платен хостинг.
 
От: Безплатен хостинг!

Пробвал съм го.

Предполагам, че печелят от редирект към свой сайт през случаен интервал от време (така правят byethost например - може и да са свързани лица). Преди време (не съм сигурен дали този беше хостинга) бяха ми спряли сайта временно, защото "администратора го проверява" (не може ли да го проверяват без да го спират?).

Забелязал съм, че в някои хостове инсценират проблем с качването на определ файл (опитвам се да кача файла - казва, че е успешно, а след това проверявам за този файл и се оказва, че го няма (посетителите на тази страница се пренасочват).

Пример за сайтове, които практикуват пренасочване на малък процент от посетителите е byethost.com. Понякога (може би части от процента от посетителите) се пренасочват към сайт пълен с реклама и който се рефрешва автоматично до безкрайност - явно лъжат рекламодателите с импресии!.

Пренасочването става към този блог (или друг подобен):
http://my-place.us/blog3/

Излизат купища изскачащи прозорци и страниците се рефрешват автоматично до безкрайност.

Пример за безплатен хост, с който съм нямал проблеми е 110mb.com (не съм ги хващал да крадат трафик, печелят от рекламиране на платени услуги). За съжаление не дават да се регистрираш колкото пъти искаш (мисля че броя на регистрациите над който трият акаунтите (ако те хванат) беше две или три). За разлика от тях byethost ще се радват ако си регистрирате стотици страници при тях, защото печелят от редиректване на част от трафика (не го крадат целия - оставят и за вас да има ;-) ).

С Freehostia понякога се наблюдават проблеми - явно имат някаква бъгава система за защита от скриптове, които товарят много системата и блокира даже и безобидни скриптове (може би ползва нещо от рода на md5 за да сравнява файлове?).


Ето списък с работещи безплатни хостове и кратки бележки:

- hit.bg - няма php
- 110mb.com
- 50webs.com - няма php
- googlepages - без FTP, имал съм случаи да изтрият сайтове с много страници
- websitesnetwork.com (регистрацията отнема 5 дена)
- myownfreehost.net - създававане на свой собствен безплатен хостинг (byethost)
- freezoka.com (ползва byethost / myownfreehost.net )
- 0costwebhost.com - ftp-то не работи с lftp; ползвам Konqueror
- 000webhost.com - ftp-то не работи с lftp; ползвам Konqueror
- freehostia.com (PHP, Perl) някои страници не работят: „12 RSS is forbidden!“

- oxyhost.com - прикача JavaScript за статистики; („ALWAYS, ALWAYS login every month in to our control panel. This will ensure that your account will not be terminated due to inactivity.“)
- 10gbfreehost.com - слага празен ред в началото на всеки файл
- runhost.net - слага празен ред в началото на всеки файл
- agilityhoster.com (runhosting.com) - наблюдават се странни проблеми когато файловете не са .php (редиректва)
- gigazu.com - прикача "Powered by GigaZu" в долната част на страницата; ИЗТРИХА МИ ВСИЧКИ АКАУНТИ, С ПОВЕЧЕ ФАЙЛОВЕ - ОСТАВИХА МИ САМО ЕДИН, КОЙТО ИМАШЕ САМО ЕДНА СТРАНИЦА. Не ги препоръчвам поради тази причина.



Тези са с твърде много реклама, но за някои цели може да ви свършат работа:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- quotaless.com - връзка и банер долу + кондектстна реклама на Vibrant; файл 10MB, безкрайно място и трафик
- 100webspace.com -html банер отгоре (<a href=)
- stormloader.com - AdSense и <a href; няма FTP; circuits.stormloader.com
- free-site-host.com / слага банер AdTool горе и <a href и статистика - долу.
- oxyhostsfree.com - прикачa Kontera и Google Analytics. И освен това не зарежда.
- hothostcity.com - слага iframe в горната част
- my2gig.com- слага <form в горната част и текстови връзки в долната.
- 987mb.com (20GB/300GB PHP5, MySQL) - слагат банер на AdBrite в долната част
- 977mb.com - прикача реклами и pop-up
- domaingler.com - Слага AdSense горе и долу.
- 325mb.com - слага банер <a href в горната част и брояч в долната.
- filelan.com - слага AdSense и <a href в горната част
- freehoxt.com - прикача AdSense.
- phreesite.com - прикача AdSense и <a href
- yourfreehosting.net - контекстна реклама на AdBrite, банер и <a href
- 007sites.com - добавя AdSense и <a href
- 12gbfree.com - прикача AdSense, статистики и безобидна връзка <a href;
- freeweb7.com - (8GB/110 GB, 7xMYSQL, PHP 5, без реклами / ПРИКАЧА статистики) - известно време не работеше, но гледам, че работи; -- ПРИКАЧА AdSense - 07-06-2008 12:58
 
От: Безплатен хостинг!

http://www.ej.am/pack.php - Ползвам Base плана от година и половина, доволен съм - само по едно време имах проблеми с отварянето на Cpanel, но се оправи. За малък сайт е перфектен - няма никакви редиректи дори на 404, никакви реклами. Просто в зависимост от плана трябва поне веднъж на две седмици да се логвате във форума им или да пишете определен брой постове.
 
От: Безплатен хостинг!

абе 000webhost.com са много добри ама само че миналата седмица ми беше станало нещо със цпанела ...
 
От: Безплатен хостинг!

www.zymic.com в момента са затворили регистрацията...
 
От: Безплатен хостинг!

Безплатното е само сиренцето в капана всичко си има дадена цел, ден до пладне ще е безплатно след което идват рекламите и условията едва ли някой от вас колеги ще работи БЕЗПЛАТНО но всеки предприемач си прави сам сметките лично аз не бих разчитал на безплатно освен за тестове и експерименти но резултатите според мен
няма да са равностойни при платена и безплатна услуга поради куп причини
 
От: Безплатен хостинг!

значи 000webhost.com просто е мн бавен и даже лисицата ми казва че отнело твърде много време за свързване... и трябва да правя рефреш твоя 0lx.info също не е много бърз...
 

Горе