Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте отново!
Споменавала съм и друг път, че съм представител на онлайн езикова академия :)
Пускаме лятната си промоция и всеки е добре дошъл да се включи за да изучава английски, немски, руски, френски или японски език.
Нашата академия уважава бизнеса и се стараем да се съобразим максимално с Вашето свободно време.

Цената за уроците по Английски, Немски, Френски и Руски език е 12 лева за 60 минутен учебен час. А за Японски - 25 лв.
И само за английски език: ако не сте сигурни, че онлайн е вашият метод на учене, Ви подаряваме един безплатен час в който да прецените дали ще Ви хареса.

За да вземете своят безплатен час или ако имате въпроси, може да ми пишете на лични.
Поздрави и успешен ден на всички!
 
Коя академия ако не е тайна. Може и само името без линк и за деца нещо имате ли?
Съжалявам, наистина се е получило глупаво за това, че не съм оставила подобна информация.
Наричаме се Bulgarian Academy, може да ни намерите в фейсбук на @bulgarianacademy
Предлагаме и онлайн обучение за деца по английски, немски, френски и руски език. Всеки момент към нас ще се присъедини и преподавател по испански, така че е възможно да се включи и този език.
Ако желаете може да ми пишете тук или на лични съобщения :)
Поздрави!
 
Ще пробвам с децата. Не можах да видя "контакти" в сайта, който намерих доста трудно. За сайт с exact match domain нещо ви няма в първите резултати. Пусни една тема в пазара поне за базова оптимизация. Има/ше доста отворени колеги преди тук. Не използвай такива без рейтинг за това, което търсиш. Аз нямам грам свободно време иначе бих помогна безвъзмездно. За визията на самия сайт няма да коментирам. Забележките са ми повече от доброжелателни. Пиша тук, а не на ЛС, Ако може да привлече вниманието на някой да помогне. Успех с начинанието. Ще пиша ЛС да видим как ще се справите с 2 деца на 5 и 6 год, които имат "някакви" познания по английски.
 
ОК :)
А просто не разчитаме на уебсайта за каквото и да било. До момента клиентите ни са предимно от социалните мрежи и мрежов маркетинг. Той е по-скоро за "украса" или визитка. Може да му обърнем внимание, когато се появи някакво свободно време.
 
А какви методи за плащане приемате?
За хора, които се намират в страната работим с Еконт, пощите или по банков път.
За хора в чужбина, PayPal, MoneyGram, WU и отново по банков път.
 

Горе