Безплатен Market Samurai .v2

matrixbglan

Active Member
Това е втора част на темата Безплатен Маркет Самурай първата тема е от @vetzkov и е туктук

Разликата е че вместо да повтаряте процедурата за самурая на всеки 15 дни вече може да го правите на всеки 40 дни :) :p Ето как...


Стъпка 1: Изчистете си бизквитките

IE: Options -> General -> Delete Browsing History, choose cookies.
FireFox: Десен клик на мишката докато сте в сайта на Market Samurai. View Info - > Securities -> View Cookies -> Remove Cookies
Chrome: Settings -> Options -> Under the hood -> Clear Browsing Data -> Delete Cookies



Стъпка 2: Включете се към trial-а като изполвате нов имейл акаунт и изберете Ed Dale challenge като отговор на въпроса How did you hear about Market Samurai?

Код:
http://www.marketsamurai.com/
Ако не виждате опцията за Ед Дейл трябва да си изчистите бисквитките

Стъпка 3: Като ви изтекат 40те дни трябва да изтриете Активационния ключ на самурая за да можете пак да си обновите лиценза.Или да изтриете направо цялата папка C:\Users\[account name]\AppData\Roaming\MarketSamurai.[някакви цифрички]


Ключа се намира>>>>

Win 7:
C:\Users\[account name]\AppData\Roaming\MarketSamurai.[някакви цифрички]\Local Store

Win XP:
C:\Documents and Settings\[account name]\Application Data\MarketSamurai.[някакви цифрички]\Local Store

Код:
Delete activation.key


ето и една тактика която може да се ползва за да не се занимавате да правитe по сто имейла..
Работи при gmail
Регвате самурая със имейл [email protected] След 40 дни като трябва да ползвате нов имейл просто слагате точка някъде между буквите пример:
[email protected] където и да слагате точката гугъл го разпознава като 1 имейл а системите като самурай,фейсбук и тн си мислят че е различен
 
А дали не е орязана така. Защото и крака не е като да си я платил. :)

Интересува ме дали и след тази процедура върши работата, за която бихме платили? Интересува ме, защото точно това търсех като софт, а исках едно демо преди да се закупува.

Мерси за ресурса и темата. ;)
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Ами орязана орязана колко да е орязана Менюто СЕО компетишън ми АНализира топ 10-те компетитори по ключува дума .. (което е триал) менюто keyword research си е фул версия, ранк тракера е триал верия.
Абе на мен си ми връши перфектна работа и спестява много време.
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Ще споделя и аз. Но Я пак ме върни на активациония ключ. След тези 40 дни правя това което каза, но това в кода:

Delete activation.key

Не го разбрах много много. И да те питам колко такива по 40 дни си имал. И до колко може да се стигне. Мен ме интересува от гледна точка на това, че след 1вия или 2ия най-много може да стане леко изнасилена историята. А ако не, може да се прави - важното е да работи.
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Аз да добавя друга врътка с и-мейла - вместо да се слагат точки, за активацията може да се ползва някоя от услугите за временен и-мейл, от рода 10 minute email - 10minutemail.com

Най-интересното е, че за този трик ме светна една колежка, която хал-хабер си няма от компютри, но от около година и половина ползва този метод за да си преобновява трайъл-а за антивирусната...
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Като ви изтекат 40те дни трябва да изтриете Активационния ключ на самурая за да можете пак да си обновите лиценза.Или да изтриете направо цялата папка C:\Users\[account name]\AppData\Roaming\MarketSamurai.[някакви цифрички]


Ключа се намира>>>>

Win 7:
C:\Users\[account name]\AppData\Roaming\MarketSamurai.[някакви цифрички]\Local Store

[/CODE]
Възможно ли е да се е скрил този кей на друго място? Просто нямам такава папка AppData... C:\Users\[account name]... и дотук. Прерових целия windows, но няма и следа от този ключ, а софтуера разпознава, че съм ползвал фри траяла.
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Старт меню -> Най отгоре в дясно лична папка(акаунт името)Виж файлът 4009 цъкваш -> AppData -> Roaming -> триеш и си готов :)
Точно, но няма и помен от такава папка:) Някак си разбира, че съм ползвал фрий траяла, а са изтрити МС, апликейшъна към него, историята на бразузъра, предишни думички, които съм рисърчвал, нов мейл, нов браузър..
Шах и мат направо:)
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Ако си с win7 след [account name] цъкни горе в полето с пътя да ти се махнат иконките и да стане нормален път и напиши ръчно \AppData\Roaming\

aaaa.JPG
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Ако си с win7 след [account name] цъкни горе в полето с пътя да ти се махнат иконките и да стане нормален път и напиши ръчно \AppData\Roaming\

Виж файлът 4010
Намерих го. Благодаря за оказаната помощ:)
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Как става номера с Windows XP, защото не намирам в C:\Users\[account name]\AppData\Roaming\MarketSamurai....
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Как става номера с Windows XP, защото не намирам в C:\Users\[account name]\AppData\Roaming\MarketSamurai....

Май не внимаваш.

Win XP:
C:\Documents and Settings\[account name]\Application Data\MarketSamurai.[някакви цифрички]\Local Store

Като при мен [account name] е admin.
 
От: От: От: Безплатен Market Samurai .v2

Внимавам :)...моят акаунт е gosho...но там няма Application Data....

Няма понеже е скрита папка. Трябва ти да я напишеш в адресния бар.
 
От: Безплатен Market Samurai .v2

Може и да не я пише , просто да си отключи скритите папки
If you are not able to see folders like AppData, press
alt->tools->folder options->view->show hidden files and
click ok.

Ето пълното описание на продцедурата на анг

http://www.blackhatteam.com/f169/me...days-trial-forever-w-o-losing-data-73095.html
 

Горе