Безплатен PHP хостинг

Attacker

Well-Known Member
Препоръчайте ми някой безплатен PHP хостинг - да няма реклами и да бъде колкото се може по-бърз, доколкото това е възможно за без пари. Благодаря!
Едит: Какво ще кажете за FreeHostia например?
 
Последно редактирано:
От: Безплатен PHP хостинг

аз го ползвам ама за няколко хтмл странички не съм го пробвал с нещо по така, иначе като за без пари е супер :)
 
От: Безплатен PHP хостинг

ввв.my-place.us

крлц
 
От: Безплатен PHP хостинг

Пробвал съм freehostia и честно казано според мен не предлагат никак добър хостинг.Разгледай тази тема:

e-uroci.net/forum/viewtopic.php?t=5

Прочети описанието на хостингите и съм сигурен, че ще си избереш. :)

Надявам се да съм ти помогнал. :wink:

П.С. Темата не е дадена като линк, тъй като все още не мога да пускам линкове.
 
От: Безплатен PHP хостинг

Хостингът my-place.us е на Byethost. Преди време и аз си направих подобен "безплатен хостинг". Платил съм за втора година, защото не искам да загубя домейна - стана PR1 (цената на подобен безплатен хостинг е колкото един домейн).

Тук писах защо не трябва да се ползва подобен уеб хостинг

Тук писах за 000webhost.com - в началото пренасочват трафик, но по-късно се оправя.

Freehostia работи, но сравнително бавно. Освен това блокира някои PHP скриптове, които изглеждат подозрително.

Направих си един акаунт в my-place.us за тест, защото отдавна не съм ги тествал. Може и да са подобрили качеството...
Забелязах, че инжектират реклама в края на файловете - банер и изскачащи прозорци (когато се кликне с мишката на произволно място на страницата излиза изскачащ прозорец - това го правят с цел да заобиколят блокировката за изскачащи прозорци във Firefox).
 
Последно редактирано:
От: Безплатен PHP хостинг

Значи с една дума FreeHostia са единствените без реклами и пренасочване, така ли?
 
От: Безплатен PHP хостинг

Значи с една дума FreeHostia са единствените без реклами и пренасочване, така ли?

Не, според мен най-добрият хостинг е този предлаган от HostHelpers. :)
А, на Freehostia сървърите са бавни.
 
От: Безплатен PHP хостинг

HostHelpers:
Our order system is offline for system maintenance at the moment, we are performing system updates. Please check back later.
 
От: Безплатен PHP хостинг

Аз предлагам НЕОГРАНИЧЕН БЕЗПЛАТЕН ХОСТИНГ, само срещу някакъв линк, но явно не ви интересува много и се занимавате с булшитове като фрийхостиа и т.н.
 
От: Безплатен PHP хостинг

Има и една българска компания предлагаща безплатен хостинг, не помня адреса. Пусни в Google търсене за "безплатен хостинг" - името беше Click BG, излиза на 1-ва страница
 

Горе