Безплатен UK хостинг за 12 месеца

От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

Кода работи, благодаря....
Но дали този хост е добър? Ако някой има наблюдения да сподели.
Преди години бях взел един подобен и седмично поне по два пъти беше долу, един Уордпрес не можеше да издържи.
 
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

Не е нещо особено, не слагайте сериозни сайтове на този план (фриито и най-вече тънката тарифа). Това че вп-то клека е ясно, но когато ми бяха хакнали един сайт там и писах на съпорта с молба да дадът някакъв бакъп само на базата (независимо колко стар) щото го бях забравил тоя сайт (принципно моя грешка), и ми отговориха, че на тънките тарифи не мога да ползвам такава екстра и ми дадоха линк към екстрата - бакъп, беше нещо от сорта на 4Е на месец :)
 
Последно редактирано:
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

За бакъп е около 50 паунда в тоя сайт (не ми се отваря да гледам тарифите) и това е месечен бакъп. Ако не си платите няма да имате.
 
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

Talk about value for money lol

Обожавам подобни оферти, където за най-малкото нещо се искат пари после. Едва ли не да си видя лог-а на сървъра ще се наложи да платиш (случвало ми се е).
 
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

Кода работи благодаря.
За хоста като чели не изглежда много надежден.
Ще го видим следващите 12 месеца ;)
 
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

И от мен благодарности, дори има 3 адона :)
За надежността - вече е писано ;)
 
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

Естествено, този хостинг е само за някакви микросайтове и заради английското IP. Мисля, че в БГ си имаме много по-качествени, че и евтини варианти за по-сериозните сайтове :)
 
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

Бегайте от такива хостинги. За енг само хостгетйър, другото е талаш, честно казано.
Ако мислите да мониризирате сайт с 100 лева инвестиция, тогава това е вашия хостинг....
 
От: Безплатен UK хостинг за 12 месеца

нищо не пречи да го почнеш сайта на този хост.. ако има успех и виждаш че може да излезнат пари от начинанието купувай.. няма спор за това..
 

Горе