Безплатна Реклама на Саит???

Tyno

New Member
Откъде мога да намеря големи сайтове за да рекламирам моя......
Ако някой знае да каже, може и големи световни форуми...

Благодаря предварително!!! ;)
 
Tyno каза:
Откъде мога да намеря големи сайтове за да рекламирам моя......
Ако някой знае да каже, може и големи световни форуми...

Благодаря предварително!!! ;)

Какво по-точно имаш предвид под големи сайтове за реклама? Директории ли, сайтове по твойта тематика и ад спейс на тях ли? Иначе има такива сайтове които симулират мрежата на гугъл - слагат те на сайтове със сходна с твойта тематика сайт, и кликовете не са толкова скъпи като на на PPC.
 
Безплатна реклама в известни (да не говорим за световни) портали и форуми няма как да намериш ;) За да получиш, трябва да инвестираш, поне при реклама в чужди сайтове, освен ако не са SEO-приятелски директории.
 
Blinky каза:
Tyno каза:
Откъде мога да намеря големи сайтове за да рекламирам моя......
Ако някой знае да каже, може и големи световни форуми...

Благодаря предварително!!! ;)

Какво по-точно имаш предвид под големи сайтове за реклама? Директории ли, сайтове по твойта тематика и ад спейс на тях ли? Иначе има такива сайтове които симулират мрежата на гугъл - слагат те на сайтове със сходна с твойта тематика сайт, и кликовете не са толкова скъпи като на на PPC.

Трябват ми големи форуми да мога там да ги слагам в разни глупави темички като подобната и да се връзват... :)
 
Бате май ми говориш за Guerrilla Marketing | Gorilla Marketing. Еми незнам какви форуми може да се налазят, но знам че на data.bg е голям и е пълно със загорели идиоти.

Другото което си мисля да видиш дали дейтинг сайтовете в България си имат чат рум или форуми - там е потенциялният ти трафик, ако ме разбираш :wink: Говоря за тези като флиртче сладур - ей такива.

Иначе този вид маркетинг не лош като идея и струва само време, но си е нужно и добър текст с който да ги накараш да стигнат то "края". Или казано на наш език - Sales Copy. Това е доказано, че добрият текст продава повече.

Успехи и ни дръж в течение как са ти нещата с този вид маркетинг. Чао за сега бате.
 
CrAzY-MaST каза:
Добре де и какво кат оти влязат веднъш в сайта ??
Целта е някой да ти клика по рекламите... :)

Виж сега....
Целта е ти си агент на сай-та един вид подпомагаш, търсиш хора да се регистрират но не да са агенти като теб ами да се регистрират като потребители които търсят или мъже или жени или квото и да било.

Когато се намерят те използват кредитни карти и саита взима пари от тях.
Идеята е ти да търсиш къде да спамиш с подходящ текст и хората да се връзват и да се регистрират....

Има и друг вариант да лъжеш саита с прокси но не е желателно.....

;) ако нещо още не ти е ясно питай.... :wink: :wink: :wink:
 

Горе