Търся: Безплатна направа на лого за фб страници

verjito89

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
55   0   0
Здравейте, колеги. Имам нужда от помощ. Имам няколко страници, които искам да имат лого и когато правя цитати, или каквото и да е, да го поставя. Пробвах няколко пъти сама да се справя, гледах и клипчета в интернет, но стават цветни, а аз не искам да се забелязва логото чак толкова. В момента нямам възможност да плащам за тази услуга, тъй като имам собствена кауза по която се събират парички за моят проблем, та разбирате ме защо нямам възможност. Но все някога, по някакъв начин ще се реванширам за помощта. За начало около 3 ще ми свършат работа. Благодаря Ви предварително.
 
Аз не разбрах какво търсиш, дай клипчетата, които си гледала или неуспените опити да видим, какво да се коригира.
 
Аз не разбрах какво търсиш, дай клипчетата, които си гледала или неуспените опити да видим, какво да се коригира.
Мога ги изпратя по Вибер логото клиповете тук :)
 
dox.bg за файлове, клиповете на лично, ако се некви тайни.
 
Съблазън и страсти
Статии и цитати
Бебешки усмивки за тях ми е нужно лого :) и другите са важни но на този етап може да изчакат
 
Искам да благодаря на колегата за помощта в днешно време рядко се среща човек който да помогне безплатно за това ,че отдели от времето си за да ме зарадва третата страница е бебешка за това не качвам снимката :) останаха ми за по нататък още 2 страници лого
 

Прикачени файлове

  • InCollage_20220810_184946607.jpg
    InCollage_20220810_184946607.jpg
    673.2 KB · Преглеждания: 23
  • GridArt_20220810_184651061.jpg
    GridArt_20220810_184651061.jpg
    746.8 KB · Преглеждания: 22
Добре, страници.
Когато имат лого останалите страници тогава :) а останалите дето предлагам реклами и поддръжка ги давам след като се пише в другите ми теми :) и в момента нямам свободно място за нови клиенти точно по тази причина исках да развия по малките ми страници
 

Горе