Безплатна програма за гледане на онлайн телевизия

nikosa1986

Active Member
Здравейте, приятели. Бих искал да споделя с вас нещо, което наскоро ми беше показано, може да е полезно на доста хора тук, ако не го знаят - става дума за софтуер за безплатно гледане на телевизия в интернет - tvbg.tv. В програмата има каналите на Диема, F+, Sport +, HBO и т.н., може да се уверите сами.

Приложението го има и за мобилни телефони, но там се избираше една опция при инсталирането, която не съм сигурен коя е точно на различните телефони, затова всеки може да опита сам, ако желае. Качеството на картината е страхотно, аз поне съм супер доволен. Надявам се да ви хареса и да го ползвате, дано не го прецакат скоро само... :)
 
От: Безплатна програма за гледане на онлайн телевизия

А легално ли е?
 
От: Безплатна програма за гледане на онлайн телевизия

А легално ли е?

Ами доколкото bg-gledai.tv е легално, толкова е и това. Не съм много запознат с тези законови разпоредби относно подобен тип онлайн програми, но ако се притесняваш дали ГДБОП ще нахлуят у вас понеже го гледаш - няма ;)
 
От: Безплатна програма за гледане на онлайн телевизия

Ами доколкото bg-gledai.tv е легално, толкова е и това. Не съм много запознат с тези законови разпоредби относно подобен тип онлайн програми, но ако се притесняваш дали ГДБОП ще нахлуят у вас понеже го гледаш - няма ;)

Ти пък де намеси и ГДБОП, въобще нямах предвид това, но щом ги спомена, добре - ще ги питам да си кажат мнението.
 
От: Безплатна програма за гледане на онлайн телевизия

Звучи добре, само не ми е ясно това приложение мога ли да си го инстална на мой сайт и хората да влизат да си гледкат ТВ безплатно!?
 
От: Безплатна програма за гледане на онлайн телевизия

Ами не съм сигурен, че можеш, сигурно имат някакви защити, иначе всеки можеше да го направи. Нямам познания в тази сфера, пробвай, ако стане, свиркай :)
 

Горе