Безплатни акции от Trading 212

явно съм от късметлийските 3%

Untitled.png

стойността на безплатните акции не може да се теглят преди 30 дена, на всеки в профила пише до кога са заключени парите от акциите и показва колко може да се тегли, спечеленото и депозита може по всяко време, но има риск да ти вземат акциите
 
Последно редактирано:
явно продължавам да съм от късметлиите с подарък акции над 100 лева

Untitled.png
 
остана ми само още 1 човек да се регне през моя линк, ако някой иска да действа да драсне да му дам линк, като бонус мога да предложа да кача статия в мой сайт или линкче ...
 
Последно редактирано:
Ами ето - на мен главата ми нищо не разбира от акции. Прочетох темата и си викам ще направя един акаунт от линка на автора й. Да ама се започна една анкета, на която дадох отговори базирани на вътрешни чувства. :) Веднага получих отговор, че нищо не разбирам и може да опитам след седмица, като ме подканиха да си играя с виртуални пари.
А просто исках да вкарам едни примерно 100-200лв колкото за пробата и току-виж науча нещо (най-вероятно какво не трябва да се прави). Ядосах се и изтрих акаунта, и за успокоение отидох в Тавекса и взех един австрийски дукат с Франц Йосиф.
 
да раздвижим малко темата

след предните безплатни акции съм 390 лева чисто изтеглени пари

сега пуснаха нова промоция за 36 дена, ако някой иска да се възползва, не знам дали автора на темата има, ето линк за регистрация

Искаш ли да получиш безплатни акции на стойност до 100 €?

Отвори Trading 212 Invest сметка през този линк и двамата ще получим безплатни акции.



Имах случай на регистрация през мой линк от който не взех акции след регистрацията, но селд това накарах момчето да вкара код 17rSscN7FB и ги получих макар и да бяха минали няколко дена


1.png
 
Последно редактирано:
да раздвижим малко темата

след предните безплатни акции съм 390 лева чисто изтеглени пари

сега пуснаха нова промоция за 36 дена, ако някой иска да се възползва, не знам дали автора на темата има, ето линк за регистрация

Искаш ли да получиш безплатни акции на стойност до 100 €?

Отвори Trading 212 Invest сметка през този линк и двамата ще получим безплатни акции.



Имах случай на регистрация през мой линк от който не взех акции след регистрацията, но селд това накарах момчето да вкара код 17rSscN7FB и ги получих макар и да бяха минали няколко дена


Виж файлът 31388
ще се включа
 
Готово приключих с регистрацията и верификацията - да видим какъв ни е късметът и колко ще дадат.
Ето и линкче от мен за подкрепа

ако не ти пуснат акции вкарай това 17rSscN7FB в менюто промо код, че се случва да се правят на ударени
 
ако не ти пуснат акции вкарай това 17rSscN7FB в менюто промо код, че се случва да се правят на ударени
Като вкарам кода ми казва че вече съм поискал акции за регистрация. Ще почакаме да видим
 
остават 2 седмици, ако някой иска де се възползва сега е времето

Искаш ли да получиш безплатни акции на стойност до 100 €?

Отвори Trading 212 Invest сметка през този линк и двамата ще получим безплатни акции.


има започнати регистрации, докато не се преминат всички етапи няма безплатни акции
 
Последно редактирано:
Раздвоен съм през кой линк да се регна.. :D
по скоро са 4-5

пак да повторя, откъдето и да се регистрирате не завършите ли всички етапи акции няма, а срока е 10 дена от датата на регистрирането
 
Последно редактирано:

Горе