Безплатни домейни уж.

bg-best.info е българската версия на ddboard.com

Симона дава домейни, само на послушните юзъри. т.е. следвай правилата!
 
Извинявам се за гледната точка предварително, но защо се хващате на "ловене на риба"... За какво са ти безплатни домейни... Ако тръгнеш да го развиваш като бизнес е по-добре да си 100% сигурен, че си е твое.

Иначе този, който ти дава домейна нали трябва да си изкара парите... иначе, као губи, как ще ти даде гаранция, че домейна ще си остане твой?
 
все си мисля , е по - добре да си седне човек на д-то и да напише едно нещо но свястно и да вземе 100,50 или 20 кинта , а не да поства като гламав за неща които не са му даже интересни , но хората не винаги ги разбирам. Crazy Master i ZzZaPyr написаха по един два поста при мен и след седмица ще имат 50 лева единия 20 другия .А следващия месец най-вероятно статиите им ще са на 1-2 място ,а сегашното е 2-3 .
Благодаря им за това , че повярваха в мен .Днес видях , че една моя статия за Слави Трифонов е разминала статията на ZzZaPyr т.е. е минала от 4-то на 3то място , но ZzZaPyr ще получи наградата за 3то място .Макар ,че има време до края на месеца и може и понагоре да минат статиите им .
 
Абе ако форума е добър и си заслужава, защо да не си поства и между временно да спечели някаф домейн?
Същото беше и с този форум в началото- регнах се поствах си и по едно време гледам, че имало награди...

Иначе ако е само за наградата на ден може да си пишеш по 50-тина поста спокойно и за 2-3 дена си готов ;) и след това няма да продължаваш, но ако си заслужава форума - да :)
 
Модер съм там и гарантирам че дава домейните.
Но аз основно пиша, за логота или дизайнче на нещо друго ;)
Далаверка си е , сега има един пич , първият които разбира от дизайн в оня форум и ми направи Headera за http://burn-fats.blogspot.com/ за 200 точки и съм много доволен ;)
А и кво ме бърка да полафя малко с хората ;)
 
Аз имам 3 домейна от ddboard.com и още 8,301 ddp за 2 домейна com,net,org и 1 info. И имам само 263 поста (2.35 posts per day)

Всичките домейни са в мой акаунт - domainrightnow.com

В крайна сметка 50лв съм си спестил от нищото.
 
AmebaBot каза:
Първият ми домейн е от ddboard ... но ги регват в DomainRightNow , а аз така и не разбрах как да го преместя до хоста ми :) В крайна сметка ми писна и си купих :)
Защо да го местиш към хоста ти, когато можеш просто да насочиш DNS сървърите и хоста ти да ползва домейна?
 
Само се сменят днсите и домеина се добавя към хостинг акаунта кои те излъга?
 
Някой ползвал ли е безплатен домейн при atspace.com? Ако някой го е ползвал нека напише малко инфо :)
 
bad_boy каза:
Някой ползвал ли е безплатен домейн при atspace.com? Ако някой го е ползвал нека напише малко инфо :)
Да мисля си че имаме webmaster-и с такива домейни, виждал съм тук със сигурност.

P.S: Много яко аватар си имаш, bad_boy. :)
 
всеки си прави сметката и плаща или не!
Но по-добре да си купиш!Това е инвестиция в имидж :wink:
 

Горе