Безплатни идеи за имена на домейни

kurtev

Member
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Здравейте, реших и тука да потърся помощ. Идеята е следната - сайт за съвременна култура, съвети и трикове (в стила на lifehacker), рецепти, музика, цитати, интервюта и т.н. предимно насочен към млади хора. Wordpress, нещо като онлайн списание. Ако може да споделите какви идеи ви идват на ума ще съм благодарен.

цвети95

New Member
Здравейте отново , този път ми трябва помощ за име на сайт за представяне на България пред българи живеещи в чужбина, ще съм много благодарна

mrm_1

Active Member
Здравейте отново , този път ми трябва помощ за име на сайт за представяне на България пред българи живеещи в чужбина, ще съм много благодарна
Хареса ли си домейн за предния проект? Ще е интересно ако го споделиш.
Ето едно предложение за този ChangeBulgaria.com

цвети95

New Member
Здравей, извинявам се че пиша толкова късно, благодаря много за прекрасните идеи. Последния който ми предложи много ми хареса и се надявам скоро да мога да го използвам

Blinky

Owner
Здравей, извинявам се че пиша толкова късно, благодаря много за прекрасните идеи. Последния който ми предложи много ми хареса и се надявам скоро да мога да го използвам
И аз да се включа: yourbulgaria.bg

OtgovorMi

New Member
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Следващо предложение което е интересно с това, че другите разширения са позаетички :

otgovorite.com

Сайта са въпроси и отговори или how to
Здравей, огромни благодарности от екипа на OTGOVORITE.BG Възползвахме се от твоето предложение, сайтът е пуснат но все още е в "зародиш". Можеш да го разгледаш и ако имаш препоръки бихме били изключително благодарни, тъй като ти изигра важна роля за наша идея която е все още не е осъществена, но се надяваме и това да се случи. Още един път огромни БЛАГОДАРНОСТИ!!!

http://otgovorite.bg

OtgovorMi

New Member
Здравейте,
Това има нужда от доста редакция. Много слаб превод и невярна информация.

https://otgovorite.bg/article/kak-se-pravi-bira/
Благодаря, ще го коригирам, това само да кажа не е превод прочетох го от книжка, но наистина не беше много пълна информацията, ще проуча нещата

white_pawn

Active Member
Ако имате интерес посетете форума на домашните пивовари в България - forum.beer-bg.com
Там можете да се запознаете с основните понятия в пововарството.

Интересни книги(на български) свързани с бирата и нейното приготвяне:
Езикът на бирата
500 бири от цял свят
Домашна бира? Това е лесно!

Поздрави!

OtgovorMi

New Member
Ако имате интерес посетете форума на домашните пивовари в България - forum.beer-bg.com
Там можете да се запознаете с основните понятия в пововарството.

Интересни книги(на български) свързани с бирата и нейното приготвяне:
Езикът на бирата
500 бири от цял свят
Домашна бира? Това е лесно!

Поздрави!
Благодаря много за информацията, ще се възползвам от литературата защото темата и на мен ми харесва просто нямах подходящ източник, но ще се постарая да обогатя съдържанието

Горе