Безплатни идеи за имена на домейни

От: Безплатни идеи за имена на домейни

Веднага ти давам идея. Щом си се спрял на домейн с името на бранда, а не някаква простотия от сорта на qkite4asovnici.com, то при положение, че ще оперираш на българския пазар, не е късно да прозреш и, че ти е необходим именно .bg домейн, а не друг. Множеството предимства няма смисъл да ги изброявам - всички ги знаят. За сметка на това недостатъкът е само един и това е цената, но не смятам, че е толкова непосилна.

Предлагам ти свободен към момента четирибуквен (!!!) домейн, който на всичкото отгоре е и международна дума!

tick.bg - ТИК.БГ - смятам, че звучи повече от добре, помни се лесно и асоциацията се прави бързо.

Желая ти успех! :D
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Viko
От: Безплатни идеи за имена на домейни

За сметка на това недостатъкът е само един и това е цената, но не смятам, че е толкова непосилна.

BG домейните не трябваше ли да се регистрират в офисите на регистраторите? Ако е така ето ти още един недостатък.
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Веднага ти давам идея. Щом си се спрял на домейн с името на бранда, а не някаква простотия от сорта на qkite4asovnici.com, то при положение, че ще оперираш на българския пазар, не е късно да прозреш и, че ти е необходим именно .bg домейн, а не друг. Множеството предимства няма смисъл да ги изброявам - всички ги знаят. За сметка на това недостатъкът е само един и това е цената, но не смятам, че е толкова непосилна.

Предлагам ти свободен към момента четирибуквен (!!!) домейн, който на всичкото отгоре е и международна дума!

tick.bg - ТИК.БГ - смятам, че звучи повече от добре, помни се лесно и асоциацията се прави бързо.

Желая ти успех! :D

Много ми хареса предложението, имаш едно черпене от мен :)
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Търся идея за домейн за видеонаблюдение... Сайта ще работи в 2 направления, изграждане на системи и продажба на техника...

Някакви идеи?
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Може ли да дадете идея за име на компютърен форум?

благодаря
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

PCKeeper.BG
PCHelpers.BG
PCZone.BG
PCForums.BG
Нещо с PC ако става дума за персонален компютър, а не за сървъри.
Домейна .BG е понеже всички други ще са заети предполагам, не съм проверявал. Може и нещо с "Tech" или "Hardware".
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Здравейте, моля идея за куриерска фирма.
Благодаря предварително.
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Дайте предложение за домейн , сайта ще за CMS-и нещо като cms-bg.com?
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Здравейте, моля идея за куриерска фирма.
Благодаря предварително.

express356 (или 356express) - готино произношение на Български, всички разширения са свободни, става за BG и EN...

Дайте предложение за домейн , сайта ще за CMS-и нещо като cms-bg.com?

CMSknack - всички разширения са свободни, повече е за EN, отколкото BG, а и от произношението не се разбира точно как се пише, но пък...
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Дайте предложение за домейн, сайта ще е онлайн игра с награди. :)
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

nagradi.me ===
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Ето и от мен малко хубави :)
pesni.us
zdraveto.biz
futbola.org
jenata.net
fitnes.us
 
Последно редактирано:
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Дайте някое предложение за аксесоари за телефон(калъфи, протектори, панели...) :rolleyes:
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Дайте предложение за име на хороскопичен сайт. За зодии, ясновидства, хороскопи и т.н. .. за предпочитане .ЦОМ
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

Здравейте колеги и колежки имам нужда от малко помощ. Трябват ми идеи за имана на домейни в областите com, bg, org, info.

Тематиката на сайтовете ще бъде : "красота" , "козметика", "грижа за лицето", "грижа за тялото", "съвети за красота". Общо взето сайтове на женска тематика. Много ще съм благодарен на всички за помощта .
 
От: Безплатни идеи за имена на домейни

@hakerakn
за .бг има страхотни идеи,но и за ком има -
Tialo.bg / Tialoto.bg / Tialoto.com / Tqloto.bg / Tqlo.bg / Tqlo.com / Tqloto.com / Zdrave.com / zdrave.bg zdravebg.com zdraveto.bg zdrave-bg.com
 

Горе