Безплатни линкове с висок пр

От: Безплатни линкове с висок пр

уеб дир, артикъл дир, соц.мрежи, форуми, блог коментари, размяна на линкове...
 
От: Безплатни линкове с висок пр

уеб дир, артикъл дир, соц.мрежи, форуми, блог коментари, размяна на линкове...
То е ясно това. Но имам предвид хората от опит да споделят конкретни адреси даващи дуфолоу/нофолоу линкове от където са взимали.
Между другото още от сега смятам, че масово няма да искат да споделят качествени ресурси, но това си е мое мнение - може би българска черта. На вън хората масово споделят и си помагат. Дано и тук да почнем така.
 
От: Безплатни линкове с висок пр

А от какъв PR ще се смята за висок - 3,4,5 ...?
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Ето една стара тема, която е добре някой да обнови, който има повечко време http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=19899
 
От: Безплатни линкове с висок пр

То е ясно това. Но имам предвид хората от опит да споделят конкретни адреси даващи дуфолоу/нофолоу линкове от където са взимали.
Между другото още от сега смятам, че масово няма да искат да споделят качествени ресурси, но това си е мое мнение - може би българска черта. На вън хората масово споделят и си помагат. Дано и тук да почнем така.

Ами ти искаш безплатни. Аз ти предложих безплатни - списъци за всички които изброих има.
забравих - гост блогинг.

Почни с тези които ги има в списъците - използвай добрите и през това време може да попаднеш на още.

Между другото още от сега смятам, че масово няма да искат да споделят качествени ресурси, но това си е мое мнение - може би българска черта. На вън хората масово споделят и си помагат. Дано и тук да почнем така.
Какво разбираш под качествени ресурси?

Навън хората споделяли всичко - да бе да...не преувеличавай. Като споделят всичко - насочвай се към En пазара - хем ще печелиш повече, хем ще ползваш безплатно споделените качествени ресурси.

тези списъци (бг) да не мислиш, че ги е правил някои който се чуди какво да прави?
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Ясно. Благодаря ти! Ще ги поразровя тия дни.
stoinneff пусна списък с такива - извинявам се, че съм нов тука и не знам.... кой какъв е - но мисля, че това няма значение
Мисълта ми е пак - силни линкове 6+ .
Дето се казва днес аз да ти кажа абе знаеш ли, че взех линк от еди кой си сайт с еди кън си пр и работи
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Аз съм на мнения , ако нещо докарва много трафик, много пари или пък да те качи в търсачките никой няма да споделя ей така никъде..
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Просто казвам, че наистина линковете са супер качествени и по никакъв начин не омаловажавам труда който сте си направили за да ги предоставите. Кажете къде и по какъв начин и ще ви подкрепя. С лайкове плюсове и т.н. няма значение.
Не знам как да го кажа на по-прост език - сайт /без поддомейн/ който ти дава линк с висок пр безплатно.
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Значи искаш нещо качествено и безплатно? Е, безплатен обед няма никъде!
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Значи искаш нещо качествено и безплатно? Е, безплатен обед няма никъде!
Да знам. Извинявам се, че въобще се опитах да пусна такава тема. Няма да стане.
Моля пуснете я в кошчето.
 
От: Безплатни линкове с висок пр

И все пак няма нищо , може пък да се появи отнякъде нещо, според мене няма лоши линкове.

Да знам. Извинявам се, че въобще се опитах да пусна такава тема. Няма да стане.
Моля пуснете я в кошчето.
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Не знам как да го кажа на по-прост език - сайт /без поддомейн/ който ти дава линк с висок пр безплатно.

Разбрахме те, но в твоя случай това няма значение - ползвай тези които са налични
когато форума е авторитетен - няма значение какъв е урл-а му
 
От: Безплатни линкове с висок пр

Да знам. Извинявам се, че въобще се опитах да пусна такава тема. Няма да стане.
Моля пуснете я в кошчето.

Много си чувствителен! Чети! Темата се развива! А ти се потруди и направи един списък!
 
От: Безплатни линкове с висок пр

PR 7 - http://wikimapia.org
Безплатен но и често ги трият ако нещата не са направени както трябва.
Съвет - поставяйте гол линк - само url.

Да това е добър сайт даващ линк. Всъщност взех линк от там преди 2 месеца може би.
Един друг доколкото знам е ted.com - ако някой тук го е ползвал да обясни по-конкретно как е най-добре. Аз до колкото знам от преди време е, че дава линк (май 3 бяха) при попълване на био или нещо такова.
 

Горе