Безплатни линкове

xopacuo

New Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Ами не съм много сигурен 4е тук е мястото, но ми се стори най подходящо, та: предлагам безплатни линкове, който иска може да си запише сайтовете !

! Директорията е с PR: 0, домейна е регистриран преди около месец, в момента има около 2000 линк-а, който иска линк е добре дошъл да се запише, който не да не се записва и да си запази оценките за себе си ако исках заядливи коментари щях да помоля за тях!

!! Обратния линк е само по желание НЕ Е задължнителен


http://www.desitabg.com
 
Последно редактирано:
От: Безплатни линкове

Кофти надпис :(
Fatal error: Call to a member function on a non-object in /home/desitabg/public_html/include/functions.php on line 661
 
От: Безплатни линкове

от време на време се бъгва :) пробва ли да го рефрешнеш
 
От: Безплатни линкове

от време на време се бъгва :) пробва ли да го рефрешнеш
Дам, защото Г няма навика да refresh-ва често.
 
От: Безплатни линкове

ама пи4 някой да те кара на сила?
 
От: Безплатни линкове

даваш оценка има разлика
 
От: Безплатни линкове

И прословутите директории с пр2-3-4-5 са започнали от пр0 и не виждам защо се заяждате, след като просто сте поканени.Като не ви се ходи на гости си трайте и не обиждайте домакина.Плюс това тези директории бързо качват пр и сигурно след 3-4 месеца друга песен ще запеете.
 
От: Безплатни линкове

който не е задължителен !!!
 
От: Безплатни линкове

защо се карате, аз не мога да разбера как така само от месец и вече има над 2000 линка, как става този номер, ръчно ли ги активираш или си е на автопилот
 
От: Безплатни линкове

от време на време се бъгва :) пробва ли да го рефрешнеш

Тя така се е бъгнала, че в момента не работи нищо друго освен хоум пейджа. :lol: Може да си рефрешваш колкото ти душа иска... На която и категория да кликнеш, получаваш винаги този отговор:

Not Found

The requested URL /art/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 
От: От: Безплатни линкове

Тя така се е бъгнала, че в момента не работи нищо друго освен хоум пейджа. :lol: Може да си рефрешваш колкото ти душа иска... На която и категория да кликнеш, получаваш винаги този отговор:

оправих го благодаря за забележката
 
От: Безплатни линкове

По добре ръчно да се добавят нещата най добре :)
 

Горе