Безплатни логота :D

Thebusiness

Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Ако някой иска лого , да се обажда! В момента се обучавам и правя всякакви такива мании безплатно :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen: И все пак не съм много добър , нооо няма да ми навредят малко упражнения ..

Така , че давайте! :clap::clap:
 
Последно редактирано:
От: Безплатни логота :D

Ето едно примерно за предприемач...

.. Не го гледайте много .. още се уча :D:D

1422337t.png


то туй не е точно лого де ама.. ;d
 
От: Безплатни логота :D

Първите опити са чудесни. С усърдието идват и неизменно резултатите, така че продължавай в същия дух.
 
От: От: Безплатни логота :D

Ето едно примерно за предприемач...

.. Не го гледайте много .. още се уча :D:D

1422337t.png


то туй не е точно лого де ама.. ;d
Хахаха, поне си хванал посланието - щом блондинка може, можеш и ти - българино. :)

Само да попитам, сигурен начин да успееш къде....господи дано да е с нея. :) :lol:

шегувам се разбира се, добри нещица правиш. ;)
 
От: От: От: Безплатни логота :D

Хахаха, поне си хванал посланието - щом блондинка може, можеш и ти - българино. :)

Само да попитам, сигурен начин да успееш къде....господи дано да е с нея. :) :lol:

шегувам се разбира се, добри нещица правиш. ;)

Blinky .... дам .. уцели идеята :mrgreen::mrgreen:

ето още едно :

1422938n.png


Ако на някой нещо не му харесва да казва.. пазя psd :clap:
 
Последно редактирано:
От: Безплатни логота :D

Ами за skypefun.net се нуждая от нов хедър и може би лого. Ако ти се занимава.
Ако ми хареса и сложа твоя продукт на сайта си, ще те снабдя с линк.
 
От: Безплатни логота :D

В това
1422866B.png
има пропусната буква ( трябва да е "безплатните" вместо "безплтните" ). Не за друго, ама почнах да пелтеча, мъчейки се да го произнеса :)
 
От: Безплатни логота :D

Знам че трябва да звуча поощрително, но не мога да си кривя душата - на мен не ми харесват. Но това е нормално, щом си в началото; всеки така започва. Нека мнението ми ти послужи по-скоро за мотивация. Продължавай, с времето и практиката чувството за "стегнатост", симетрия и цветове ще дойде! Просто не спирай да се трудиш и никога не се задоволявай и примирявай с постигнатото :)

Иначе това, че ги правиш безплатно е за похвала!
 
От: Безплатни логота :D

Мдам , аз си знам , че са мега зле.. :D Ама ся правя опити тука.:mrgreen:
Неска като се върна от дск. ще ги направя всички на ново и ще ги постна наведнъж ... ама ще пробвам да ги направя още п0 добре :wink:
 
От: Безплатни логота :D

На мене също ми харесват. Можеш да добавиш малко анимация в един от елементите - примерно текста. Успех!
 
От: Безплатни логота :D

Като за начало е добре. Предполагам, че си ученик. Обърни повече внимание на езиковата култура. ;)
 

Горе