Безплатни статии

pingvin4o0

Member
Рейтинг - 54.5%
6   5   0
Здравейте,

Пускам тази тема с цел да върна доверието в себе си, заради едни истории преди няколко дни тук във форума с извършване на некачествена услуга.

Предлагам на всеки един член от форума, който пожелае да му напиша статии. Темите, в които се чувствам най-сигурен и мога да предложа много добро качество са: маркетинг, реклама, застраховане, социално осигуряване, технологии, финанси, спорт, новини, развлечения. ПОВТАРЯМ: СТАТИИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ. Единственото, което искам е да дадете положителна репутация за мен, но това не е задължително. Само, ако прецените, че съм свършил работата си качествено.

Всеки, който пожелае може да пише тук в темата или на лично. Хората, с които вече съм работил ще получат и бонус. Всеки потребител може да получи до 2 статии, а самите изисквания за тях на лично съобщение.

Дано тази моя инициатива върне доверието в мен. Благодаря!
 
От: Безплатни статии

Аз също се кандидатирам, след малко ще ти пратя и едно лично съобщение.
 
От: Безплатни статии

Ако има още свободни места, може ли един материал на български език на тема здравословно хранене? :)
 
От: Безплатни статии

Нареждам се, когато може пиши за 1 статия
 
От: Безплатни статии

Бих се възползвал, но ми трябват статии на тема хороскопи, ако има възможност драсни на ЛС или тук в темата
 
От: Безплатни статии

Еми нареждам се и аз :) Успехи за напред!
 
От: Безплатни статии

Положителна "репутация" ти дадох директно, само заради този подход. Отделно, ще помисля и ще ти пиша за 1-2 теми, които биха ми били от полза. След тях и itrader.
 
От: Безплатни статии

Имаш реп. от мен заради темата.
Не искам статии.
Просто ми хареса подхода ти.
 
От: Безплатни статии

Още веднъж ви благодаря за интереса. На следните потребители ще отговоря, когато завърша текущите задачи - Poltargaista; Andrey12; petarstefanov; traiki; Ivo94; darkenergy_; kamentk.

Надявам се на разбиране, тъй като обръщам внимание на хората, които са ми писали първи. Поздрави!
 

Горе