Предлагам: Безплатни статии

Wellco

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте хора,

предлагам качване на статии в сайт тип блог. (с до 2 външни връзки).

Ниша: Дигитална (основни категории wordpress, seo, adwords, ecommerce...)

Цена : Безплатно - до 15 май

Сайта е нов. След 2-3 дена ще се позволи на търсачките да индексират.

За повече информация на ЛС или [email protected]
 
Здравей, преместих темата в правилния раздел. Аз бих се възползвал от предложението, ако е валидно. Успехи.
Във Vibes.bg все още има място за вас :D
 
Малко не е по темата, но не е ли добре да се пусне тема в която да се представят всякакви такива места за безплатни статии, но представени по категории? Тематиката на текущото предложение не ме интересува, но има други области в които имам интерес към публикуването на безплатни статии.
 
Google не обича спам.
Прав си. Може би е по-добре в съответната тема предложенията да са без линкове към страниците, а повече информация на лично (както ти тук).
 
Прав си. Може би е по-добре в съответната тема предложенията да са без линкове към страниците, а повече информация на лично (както ти тук).
Хахаха не имах това в предвид. Но според теб колко са сайтовете, които предлагат безплатни линкове ? Колко от тях не са попаднали в спам кутията на гугъл?
 
Хахаха не имах това в предвид. Но според теб колко са сайтовете, които предлагат безплатни линкове ? Колко от тях не са попаднали в спам кутията на гугъл?
За безплатни линкове ли говорим или за безплатни статии? Нали точно това обсъждаме в момента - че директното даване на линкове е вредно заради Google, но една тема в която има малко повече (да го наречем скрити) предложения би била полезна. Най-малкото защото често ще се вдига. И да - не е казано, че предлагането трябва да е нон стоп или без нужда от одобрение, т. е. подборът и качеството са си важни.
 
Здравей, ако може на лично да ми пратиш блога да го погледна :)
Благодаря
 

Горе