Безплатни facebook харесвания и от мен :)

tigroto

Member
В системата можете да си купувате Facebook харесвания както и google+ или прегледи на клипове в youtube.

Валутата в сайта се нарича coins и се печели при преглед на клип или харесване може също и да се закупува (на много евтина цена) първите 10 регистрирани получават от мен 300 coins а другите 90 докато станат 100 регистрирани по 100 coins
Ето го и сайтчето
 
От: Безплатни facebook харесвания и от мен :)

http://devil-like.com/ v2

Какво по-различно предлагаш?
 
От: Re: От: Безплатни facebook харесвания и от мен :)

И кво? Нов сайт - повече ресурс. Ти кво по-различно предлагаш в http://younotepad.com/ от десетките подобни?

Ами братле предлагам алтернатива, на не готова система която уж трябваше да се развие :) при това създадена изцяло от Българин.

Не предлагам свежо или фейса или г+.

Лошо няма да си предлага услугите питах какво по различно предлага за да знам ама както и да е.
 
Re: От: Re: От: Безплатни facebook харесвания и от мен :)

Ами братле предлагам алтернатива

Това, което предлага и той. Системата е мислена и измислена. Няма никакво значение дали е готова система или авторска, при условие, че замисълът е един и същ. Та и неговото е алтернатива и не виждам място за нападки или подигравки.
 
От: Re: От: Re: От: Безплатни facebook харесвания и от мен :)

Това, което предлага и той. Системата е мислена и измислена. Няма никакво значение дали е готова система или авторска, при условие, че замисълът е един и същ. Та и неговото е алтернатива и не виждам място за нападки или подигравки.

Не знам що си мислиш, че съм решил да нападам някой ама това си е твое мнение, аз просто питах. ;)
 
От: Безплатни facebook харесвания и от мен :)

Лошото е, че като се създадат 100 такива сайта с една и съща система (конкретно това с харесванията), потребителите ще се пръснат по малко във всеки сайт, вместо да са всички в един и ефекта да е по-голям.
 
От: Безплатни facebook харесвания и от мен :)

сайта е 4 след девила и не дава нищо след регистрация:twisted:
 
От: Безплатни facebook харесвания и от мен :)

Аз се чудих как изведнъж всички почнаха да правят подобни сайтове, а то имало готова система. Успех ти желая, но май щеше да е по-добре да я преведеш, ако сайта е направен за БГ аудиторията.
 

Горе