Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

Възможно ли е да си купя страница с около 2000 лайка, да сменя името на страницата и да започна да си я подържам?
Дали обаче феновете ще се задържат задълго?
Ако някой може да ме светне какво мога да направя по въпроса,ще съм много доволн:wink:
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Искам да попитам дали има възможност за повече харесвания дори и срещу някаква сума български лева :) ?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Здравейте, съвсем случайно видях темата в форума и реших да пробвам да видим какво ще стане!

Вкарах 1200 кредита с 4долара и какъв е резултата:
- Facebook харесвания > Вкарах 520 кредита с СРС 5 и от 24 часа имам само 3 харесвания като 1 от профилите е fake
- Facebook споделяния > Вкарах 500 кредита с СРС 5 и от 24 часа имам 0 харесвания
- WEB Трафик > Вкара 800 кредита с СРС 5 и от 10 часа имам 1 посещение

Май май сайта е изоставен или?
Регистрацията в форума не ми е одобрена!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Здравейте, съвсем случайно видях темата в форума и реших да пробвам да видим какво ще стане!

Вкарах 1200 кредита с 4долара и какъв е резултата:
- Facebook харесвания > Вкарах 520 кредита с СРС 5 и от 24 часа имам само 3 харесвания като 1 от профилите е fake
- Facebook споделяния > Вкарах 500 кредита с СРС 5 и от 24 часа имам 0 харесвания
- WEB Трафик > Вкара 800 кредита с СРС 5 и от 10 часа имам 1 посещение



Май май сайта е изоставен или?
Регистрацията в форума не ми е одобрена!
1. При CPC 5 харесванията вървят с това темпо.
2. Опцията за споделяне не е за споделяне на фейсбук сраници,или групи и няма да получите нито едно харесване от там
3. Сайтовете добавени в web трафик са доста и на потребителите разглжедат първите 10-15
4.Форумът скоро ще бъде закрит.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

1. При CPC 5 харесванията вървят с това темпо.
2. Опцията за споделяне не е за споделяне на фейсбук сраници,или групи и няма да получите нито едно харесване от там
3. Сайтовете добавени в web трафик са доста и на потребителите разглжедат първите 10-15
4.Форумът скоро ще бъде закрит.
Объркал съм се на 2рата точка, няма нито едно споделяне.

Сега направих СРС на 10 да видим какво ще стане!

Edit:
И всъщност това не е оправдание че темпото е бавно или че пък потребителите разглеждат само първите 10-15! Все пак хората ви плащат за вашата услуга! Все едно да плащаш 20 лева на доставчика и той да ти каже "ми скоростта не може да бъде повече от 256кб/с".


Весели празници.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

- Facebook споделяния > Вкарах 500 кредита с СРС 5 и от 24 часа имам 0 харесвания

Това се дължи на 2 факта.

Първо тази опция е доста бъгава. Много от страниците като ги споделиш не ти отчита нищо. Вероятно защото са фейсбук страници, но това обикновения потребител не го бърка, той си иска кредитите. Задължение на админите е да направят така, че фейсбук страници да е невъзможно да се добавят.

Второ, споделянето е "забутано" в някакво падащо меню и много от потребителите (ако въобше са останали много потребители) не го намират. Отдавна бях предложил да изкарат споделянето при останалите икони, но така и не го направиха (вероятно защото още е доста бъгаво).

- WEB Трафик > Вкара 800 кредита с СРС 5 и от 10 часа имам 1 посещение

Тук също проблема е технически. Има сайт, който е бъгав и като се стигне до него показва само бял екран, а брояча не зарежда. Невъзможно е да се прескочи сайта понеже няма такава опция (или поне аз не намерих). Няма и опция да се докладва въпросния сайт. Така от около 60 налични сайта за сърфиране, минаваш само 5-6, стигаш до бъгавия сайт и си до там. Ако сайта ти се намира след тоя бъгав сайт няма как да получи посещения.


Друга неработеща опция са youtube гледанията. На мястото на клипа показва бял екран.

Май май сайта е изоставен или?

Май да. Което обяснява и всичко изброено по-горе.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

много от харесванията изчезват още на следващия ден
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Сайта си има нов собственик от около седмица.Единствената причина поради която продължавам да пиша в темата е че се опитвам да помогна на колегата който закупи сайта.Пишете на пощата ,но не знам дали ще ви отговорят скоро ( или изобщо ). Също така знам че и форума към сайта ще бъде премахнат.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Сайта си има нов собственик от около седмица.Единствената причина поради която продължавам да пиша в темата е че се опитвам да помогна на колегата който закупи сайта.Пишете на пощата ,но не знам дали ще ви отговорят скоро ( или изобщо ). Също така знам че и форума към сайта ще бъде премахнат.

:( Дано го поддържат със същото старание
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Май май започнахме с измамите :) Не ме е жал за 7те или 8те долара където дадох.... Все тая... няма да говора предварително... само дано не се окаже измама :) Видях ви ранга и най много посетители сте имали Август месец...

:( Дано го поддържат със същото старание
По скоро дано направят нещо за да сработи защото в момента не работи!


Лека вечер
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Да,Август месец аз пуснах доста реклами в сайтове на колеги от форума и както аз,така и потребителите бяха доволни.Пусни диспут в PayPal ако не ти отговорят на email-a. Лично аз се надявам да не съсипят сайта,защото бях положил доста труд по него :(
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Имам около 5000 кредита в сайта ако някой иска мога да ги разменя за нещо, не ми трябват, трябваха ми за проект който се провали. Ще давам подробен отчет на изразходваните кредити. За повече инфо - ЛС.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

след като сайта не работи дори и да се стигне до бартер какво ще ги прави някой тия 5000 кредита
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Дано след нова година да събудят сайта защото си в момента си почива на 99% :)

Чакам си едно ободрение на банер ама няма никой :(
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Здравей, не искам нещо кой-знае какво за тези кредити просто ги натрупах за 1 проект, който не се осъществи и срещу няколко линка бих ги дал на някой който има нужда от тях, тъкмо да ги "върна в обръщение" в системата. Инъче като публикувах съобщението сайта изглеждаше активен, но напоседък май е замрял, което е жалко, защото това май е единствения подобен сайт в България.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

добре регистрирах се харесах страници имам 156 кредити добавих си страница само не разбрах как ще получавам харесвания на страницата ми и още нямам повече харесвания
 
От: От: Безплатни Facebook харесвания

добре регистрирах се харесах страници имам 156 кредити добавих си страница само не разбрах как ще получавам харесвания на страницата ми и още нямам повече харесвания
Няма и да разбереш! Сайта е изоставен!
 

Горе