Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

аз само така да си попитам , с платен лиценз ли си или и ти с нулед
И аз само така да си отговоря-платен е...причините да НЕ използвам "нулед" са много...Ако имаш други подобни въпроси-на ЛС.Мерси
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Доволен съм. Като препоръка може да помислиш и за други начини за закупуване на кредити. ;)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Доволен съм. Като препоръка може да помислиш и за други начини за закупуване на кредити. ;)

Радвам се че сте останал доволен.До края на другата седмица ще бъде интегрирано смс-разплащане.Поздрави
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Да - добре е - отдавна чаках някой да направи такова за бг пазар след като вече има толкова много западни такива сайтове.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Радвам се че сте останал доволен.До края на другата седмица ще бъде интегрирано смс-разплащане.Поздрави

Супер и успех!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Да - добре е - отдавна чаках някой да направи такова за бг пазар след като вече има толкова много западни такива сайтове.
Аз се рад:beer:вам че Predpriemach.com ми помогна да развия тази идея( като не ми затвори темата) и за в бъдеще ще измисля начин да им се отблагодаря.Още един път-МЕРСИ
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Много съм доволен !
Уникална платформа , смятам за в бъдеще да работя с нея !

Успех !
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Наистина беше време да се направи такъв сайт (може и да е имало, но не знам )
Доволен съм от сайта и дано по-бързо се развие и ползва от повече потребители.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Звучи добре и определено подобна услуга би била полезна за много хора. Само не знам дали е технически проблем, но аз още не съм си получил кода, че да тествам системата :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз се регистрирах и не съм искал никакъв код. Все пак като харесваме помагаме на сайта да се развие :) Проблема ми е, че има само 2 лайка, а съм сложил на 3 кредита.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Доволен съм от услугата. ОТ два дни я тествам и смея да кажа, че и за в бъдеще ще работя с нея.
Devil-like може да измислиш и други цени на пакети не само 500 ;)
Има хора, които биха искали 1000-5000 и т.н. :)

Поздрави,
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз се регистрирах и не съм искал никакъв код. Все пак като харесваме помагаме на сайта да се развие :) Проблема ми е, че има само 2 лайка, а съм сложил на 3 кредита.

А добави ли си кредити към страницата, да не са свършили тези които си добавил към нея и да не се показва. ;) Аз от вчера от как се регнах имам към 20 нови фена + отделно и на страницата някъде към 20 и няколко g+. :)
Доволен съм браво на колегата!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

С леко закъснение и аз да се включа - регистрирах се, след ЛС изключително бързо си получих кода - браво!
Хареса ми дизайна, тествах - работи! Интересно начинание - браво, за което!
Успех от мен!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Да вмъкна, че на моменти не мога да достъпя страницата.. може би има голямо натоварвнане ?

Поздрави,

Ами..случи се това, за което може би всеки собственик на сайт тайничко си мечтае- сървърът не издържа,и явно до няколко дни ще се наложи да се местим другаде.8)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

И мен ме кефи. Аз ползвах такава мисля, че американска, но друго си е да ти идват БГ лайкове :)
 
Последно редактирано:
От: Безплатни Facebook харесвания

Платформата е супер мен не ме интересува дизайна а функционалността, а колегата да си погледне за дупки в сайта, че има такива. ;)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Всички такива врътки са забранени от фб, ако ви набарат ще изгорите барабар със страничките си.
 

Горе