Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

В един от постовете по-горе съм описал къде се намира бутона за ИЗХОД,а именно- Под бутона "Печели кредити" се намира бутона за контрол на вашият профил-настройки,информация, вип, и Изход.

Не е зле да му смениш цвета с нещо по-светло и да му сложиш един тайтъл "Вашият профил" или нещо от сорта. Аз човечето го видях чак след като ти прочетох поста. При осветен монитор и ако гледаш малко под диагонал въобще не се забелязва.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Devil-like, знам че преди и други сайтове като twiends.com имаше подобни услуги, но ги махнаха поради такива причини.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Devil-like, знам че преди и други сайтове като twiends.com имаше подобни услуги, но ги махнаха поради такива причини.
Един от най-големите сайтове в бранша-youlikehits беше подложен на натиск от страна на Facebook,но хората зад този сайт не се отказаха и заведоха дело срещу Facebook.След което продължиха с услугата си безпроблемно..е да,не споменаваха в сайта си повече статистика относно FB но до там приключиха нещата.Такава е информацията която имам аз,и то от учтивите колеги на youlikehits...
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Възможно е и да не е вярно, но това съм чел по форумите. Както и да е, тези системи не са достатъчно ефективни, поне според мен.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Възможно е и да не е вярно, но това съм чел по форумите. Както и да е, тези системи не са достатъчно ефективни, поне според мен.

Всеки има право на мнение :beer: А за тези които смятат системата за ефективна ще кажа е че е възможно да имате трудности с достъпа до сайта в следващите 24 часа,поради преместването ни на нов по-мощен сървър.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Аз съм доволен 33 фена от вчера вечер как се регистрирах до момента на фейсбук страницата на сайта ми за игрите и са си реални фенове Българи не ботове. :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Ясно е, че има неориентирани егоцентрични хора, за които броят фенове е фактор.
Броят, но не качеството.
Такива са огромна част от рекламодателите и на собствениците на бизнес - брандинг ФБ страници.
За такива хора тези платформи са ОК, но ние знаем как стоят нещата.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Само да те питам, какво значи "качествен фен"?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Само да те питам, какво значи "качествен фен"?

Наистина заинтригуван/доволен от предлаганата от теб услуга/продукт.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Само че, пропускаш малката особеност, че фейсбук орязаха импресиите на постовете, за да си пробутват новата услуга. И като заинтересования ти фен повече не вижда публикациите ти в нюзфийда си, каква полза? За българските страници имам максимално достигане 25%, за чуждоземните ако направя 15% на пост съм щастлив. Значи, за да има качествен трафик, трябва да имаш много фенове, били то таргетирани или не.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Добре се е получило, идеята е добра и има бъдеще в такъв тип сайт (според мен). Има ли още купончета ? :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

....за да има качествен трафик, трябва да имаш много фенове, били то таргетирани или не.
Мисля и аз да пробвам тази идея!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Обаче Българина си е Българин, вари го печи го то си остава такъв. Някои потребители правят кофтачка за г+ и за фейса. Минават харесват за да си вземат точките после минават и махат лаковете и плюсовете по сайтовете. :(
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Обаче Българина си е Българин, вари го печи го то си остава такъв. Някои потребители правят кофтачка за г+ и за фейса. Минават харесват за да си вземат точките после минават и махат лаковете и плюсовете по сайтовете. :(

Жалкото е че си прав...с тази цел направих така че един път като харесаш страница,самия сайт да не ти го показва повече..плюс това тази сутрин,работих над това,един потребител да може да има само един акаунт в сайта..и се получи в някаква степен..но както знаем всяко нещо може да бъде прескочено. Това е което мога да кажа за момента :(
 
От: Безплатни Facebook харесвания

При мен от 20 назначени и букмаркнати гугъл плюса само 3 са останали, тоест 17 от 20 човека са махнали харесванията. При facebook е по-добре, от 48 човека 6 са махнали харесванията. Бройките могат да нараснат де...
 
От: Безплатни Facebook харесвания

При мен от 20 назначени и букмаркнати гугъл плюса само 3 са останали, тоест 17 от 20 човека са махнали харесванията. При facebook е по-добре, от 48 човека 6 са махнали харесванията. Бройките могат да нараснат де...

И при мен положението е същото с г+ е много зле, а с фейса що годе добре.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

И при мен от 15 гугъл + само 5 са останали.

Но това може да се появи и ако след като веднъж посетителя е гласувал, линка за гласуване си остане не променен и при следващото гласуване, тогава в следващото гласуване ще е гугъл -
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Добро утро на всички.Явно не само в България го има този проблем...Попитах колегите от западния аналог на сайта ( които са със следната обща статистика на сайта :10,483,300 харесвания, за разлика от нашите скромни 5520 ) и при тях е почти същата картина...Първо са започнали да преследват потребителите които извършват подобни действия,като са ги банвали директно,но в един момент се е получило така,че фиктивните профили са ставали все повече и повече.Другата тяхна гледна точка ме накара да се замисля,а тя е горе долу следната:
Да речем че вие се интересувате предимно от компютри ( като започнем от игри и стигнем до програмиране) и от личния си профил започвате да харесвате различни FB страници.Някъде измежду страниците сте харесали фен страница на Justin Bieber (wtf?) и съответно това което се поства във фен страницата не ви интересува по никакъв начин.Следователно вие напускате страницата.Но във всички страници които сте харесали се намират и доста страници които са свързани с компютри како и други неща които са ви интересни,е вие няма да напуснете тази страница,нали?Колегите ми дадоха пример със страница на някакъв анимационен герой,която е събрала 200 000 харесвания за няколко дена.От тези 200 000 в първите дни са останали грубо около 40 000.А за сравнение,страница която е свързана със спортни новини и коментари,също с 200 000 харесвания ,са останали 160 000.Извода е такъв че страниците винаги ще бъдат напускани от хора които не се интересуват от тях,а ще останат само потребители които имат интерес към тях.Относно google+ нищо не споменаха,но ако тази тенденция се запази,ще се наложи да премахна системата на google+ от сайта,защото не е честно спрямо хората които са си платили за кредити,в един момент да се чувстват "прецакани". Надявам се че хората които ползват google+ периодично ще ми драскат по едно ЛС за да ме държат в течение какво се случва с профилите им.Благодаря.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

А мислил ли си върху идеята да може да се заплащат кредите чрез смс-и? Просто не всеки има paypal, но всеки има мобилен телефон. Иначе поздравления за сайта!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

А мислил ли си да вкараш в системата и точки за like+sharing на Facebook постове? Това би било доста ефективно според мен. Така може да се привлекат фенове, които наистина се интересуват от съответната страница или както някой ги беше определил по-горе "качествени фенове".
 

Горе