Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

Странно как си мислите, че тези системи за размяна ще избиете рибата. Ами нормално да отхаресват, след като сайта се посещава от такива като вас. Няма някой обикновен потребител, който едва си пуска компа, да тръгне да си разменя лайкове във фейсбук. Да не говорим за това, че за мащабите на България подобни размени според мен са неефективни, както вече написах. Чудно ми е, колко фена си мислите, че може да привлечете по този начин?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Странно как си мислите, че тези системи за размяна ще избиете рибата. Ами нормално да отхаресват, след като сайта се посещава от такива като вас....
Не знам какви сме НИЕ, но отдавна стана ясно че ТВОЕТО мнение е негативно...свят голям,хора всякакви.За тези които продължават да се регистрират и да ползват сайта ще кажа че довечера след 22:00 часа е възможно отново да има проблеми с достъпа,но това ще е за около час.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Идеята ти е страхотна, подкрепям с две ръце!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Ммм вече си пуснал и смс разплащане браво! :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Ммм вече си пуснал и смс разплащане браво! :)

Работата по сайта не спира :) Въпрос на няколко дни е да добавя и нова платформа за популяризиране...тя е българска,и определено ще ви хареса.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Работата по сайта не спира :) Въпрос на няколко дни е да добавя и нова платформа за популяризиране...тя е българска,и определено ще ви хареса.

Браво надявам се да е моята. ;) Това в кръгът на шегата, аз обаче се отказвам от гугъл+ кампанията защото вместо позитиви ми носи негативи. Което никак не е гот. :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Страхотен сайт, върши много добра работа ! Поздравления за идеята :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

За всяко едно сайтче, което ми хареса в web traffic опцията ще давам по едно кликче на реклама. Разбира се няма да е много често, за да не прекалявам :)

Това е добра идея, ще е хубаво всеки да го прави :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Това е добра идея, ще е хубаво всеки да го прави :)

Нали да прецакаме гуглю. :D Само дето нали се сещате, че това не минава реално през сайта а през ифрейм и надали гугъл ще го отчете, да не говорим, че може да има и санкции срещу акаунта. :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Нали да прецакаме гуглю. :D Само дето нали се сещате, че това не минава реално през сайта а през ифрейм и надали гугъл ще го отчете, да не говорим, че може да има и санкции срещу акаунта. :)

Аз не цъкам през и-фрейма, а и както казах много рядко го правя, само на определени сайтове, който ми харесат :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Обаче Българина си е Българин, вари го печи го то си остава такъв. Някои потребители правят кофтачка за г+ и за фейса. Минават харесват за да си вземат точките после минават и махат лаковете и плюсовете по сайтовете. :(

Фейсбук ще има банне акаунтите по този начин съвсем скоро.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Фейсбук ще има банне акаунтите по този начин съвсем скоро.

С фейса нямам проблеми до момента проблемите ми идваха от г+, и спрях кампанията там. ;)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Нови 100 кредита чакат всеки потребител в сайта.Повече информация може да намерите в секцията "Печели кредити" . Успех
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Смяната на сайтовете в раздел WEB трафик вече става ръчно...така всеки потребител е принуден да види сайта,за да вземе съответните кредити :rolleyes:
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Нови 100 кредита чакат всеки потребител в сайта.Повече информация може да намерите в секцията "Печели кредити" . Успех
Аз си ги чакам :)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Идеята ми харесва. Успех, пробвал съм разни такива чуждестранни алтернативи с не особено голям успех, но тук като че ли е по-готино заради опцията с гледанията на сайтове. Дано събере повечко аудитория по-бързо та да имаме повече лайкове на сайтовете си. И BTW какви числа ориентировъчно сте вадили като лайк от чуждестранни такива сайтове?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Ако търсите харесвания от фалшиви профили - това е вашия сайт!

Получавам лайкове от следните "личности":
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003894973951&sk=wall
http://www.facebook.com/krasimir.georgiev.33821?ref=pb
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000916272327&ref=pb

И още доста такива личности...

Интересна идея, но преди час пуснах 100 кредита на една страница. За този час вече имам 10 лайка от ВИДИМО фалшиви профили. Сега ми се отвори работа да ги трия.
Но все пак съм си окей, защото видиш ли, не съм платил за това. Но ако платя пари и видя харесвания от профили с по 5-6-10 човека приятели или стени с 1-2 публикации за цялата 2012 определено ще се ядосам на кофти изхарчените пари - ако ще и СМС за 2,40 да е.

Освен всичко видимо голяма част от фалшивите профили са на един и същи човек, защото имат еднакви публикации и съмнителна еднаква активност на стените си.

Услугата изисква подобрение, при това значително - на никой не му трябват лайкове от фалшиви профили!
 

Горе