Безплатни Facebook харесвания

От: Безплатни Facebook харесвания

Привет. Относно това ще ви покажа един email получен днес:

-------- Original message --------
Subject: Re:
From: Salcho Toshkov <[email protected]>
To: Maya Stefanova <****************>
CC:


Вашата публикация беше разгледана и бяха намерени следните грешки:
Devil-like не толерира употребата на фиктивни профили в системата.
www.devil-like.com

и ето го отгова на въпросната Стефанова:

Profila mi ne e fiktiven. No blagodarya za otgovora. Vijdam, che e otnovo edna zabluda za horata. Imah idea i da zaredia kredit prez PayPal, zashtoto mi haresa kak raboti saita vi, no veche razmislih.
Uspeshen den!

Krasimir Georgiev е наш администратор който харесва всяка една страница в системата,за да се увери че всичко е ок,след което връща кредитите обратно в сметката ви
Съгласете се че няма как да контролираме профилите на хората...да,има фалшиви профили,но това може да бъде трудно контролирано ( да не кажа невъзможно) Хората които плащат са потребители които вече са пробвали системата,и това което получават от нея ги удовлетворява..Никой не си плаща за каквото и да било,преди да го е пробвал,нали така?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Здравей,
днес намерих този пост случайно докато се ровех за продажба на лайкове. Моите поздравления идеята е чудесна. Искам да попитам дали още важи предложението за безплатните кредити?
Поздрави,
Николай
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Един въпрос. Може ли да се направи така, че като харесам някоя страница във FB, след това вече да не ми се появява. Днес направих доста харесвания с цел да събера кредити, за да мога да пусна моя страница, но като се логна отново ми стоят тези, които вече съм харесал и трябва да ги премахвам ръчно.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Колега like само за страници ли работят? Сложих линк към снимка, но няма никакъв ефект.

edit: Харесванията са само за страници. Like за снимка не работи.
 
Последно редактирано:
От: Безплатни Facebook харесвания

Поздравления за сайта! Ставам редовен абонат!

btw: Prudlio Nasrankov ме насра и мене, но мисля да го разкарам... май единственият начин да се справим с този проблем е да се мисли в насока ако ънлайкне или администратора го махне да му взима дадените кредити. Така ние ще преследваме нереалните, а вие ще ги санкционирате и така ще изкореним проблема...
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Поздравления за сайта! Ставам редовен абонат!

btw: Prudlio Nasrankov ме насра и мене, но мисля да го разкарам... май единственият начин да се справим с този проблем е да се мисли в насока ако ънлайкне или администратора го махне да му взима дадените кредити. Така ние ще преследваме нереалните, а вие ще ги санкционирате и така ще изкореним проблема...

С гугъл+ са най-вече проблемите аз при фейса нямам много мизерии.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

В унисон с темата - да попитам има ли работещи, пробвани и доказани аналози на Девила щото след справка в гугъл видях, че масата такива сайтове са закрити след оплаквания от Фейсбук. Девила върши добра работа за набавяне на БГ аудитория, но кои са решенията за международна такава?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

В унисон с темата - да попитам има ли работещи, пробвани и доказани аналози на Девила щото след справка в гугъл видях, че масата такива сайтове са закрити след оплаквания от Фейсбук. Девила върши добра работа за набавяне на БГ аудитория, но кои са решенията за международна такава?

Ето ти един. addmefast.com ;)
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Хмм. Гореспоменатия сайт не ми се струва валиден. Първо положителен брой точки, а след това гледане на видеата, носещо около -10 -14 точки?!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Моя грешка - системата работи. Явно отрицателните числа са заради лайкове в реално време предвид количеството
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Първо да те поздравя за сайта, тествах го тези дни и нямам никакви оплаквания.
Видях че си пуснал някакъв вид игра за спечелване на 5000 кредита.
А другият месец мислиш ли да увеличиш кредитите или нещо от сорта?
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Ще обмисля какви други награди може да бъдат спечелени.Пуснах 5000 кредита защото в момента в който пуснах състезанието,оставаха 15 дни до края на месеца.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Ами хубаво, но реално това може да ти свърши работа само за да промениш бройката на феновете си, ако сега стартираш страницата да не стои с 5 човека, а примерно да ги направиш 200-300. Ако имаш желание пусни една анкета тук с въпрос "С реален профил ли се регистрирахте" и да е анонимна ако може. Аз лично, като човек които се занимава бегло и от скоро с фейсбуук групи имам 2 фективни профила с 300-400 приятеля, които се ползват само за развиване на групи. Естествено като се регистрирам в твоя сайт няма да използвам реалния си профил при положение, че имам фективни и с тях въобще не ми пука какво харесвам, а мен едва ли ще ме хванеш за активен фен, защото реално аз влизам в тях с единствената цел да си наспамя групите на "приятелите" и паля сандала без да обръщам никакво внимание кой какво ми е писал/рекламирал/зарибявал и т.н.

Нямам нищо против това, което правиш просто изказвам мнението си как виждам нещата.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Напълно сте прав! До скоро и аз се чудех как се докарват абонати с тези темпове. Ако не друго поне постнати за СПАМ та да вършат работа.
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Трябва да популяризираме сайта, защото напоследък нямам нови харесвания. Изчерпаха се хората, които ползват тази системка и трябва да привлечем нови!!!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

До bodyrock89 - "съжалявам, сбърках линка - имах предвид http://addmefast.com, който е аналог на devil-a".
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Реших все пак да пусна кредитите, които имам от регистрацията.

Масово фалшиви профили, реалните лайкват и в последствие дислайкват страницата :)

Успех!
 
От: Безплатни Facebook харесвания

Един горе-долу работещ метод е да се използва pop-up plugin при зареждане на страница, който да призовава за like/subscribe/follow и т.н
 

Горе