Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

От: Безплатни FB ваучери по $50

Мерси,за линка,всичко е добре до момента,до когато се стигне до попълване на информацията за paypal акаунта,но там няма поле за вкарване на код,такова има само при избор на карта!

А за бан,че защо!търсих подобно инфо из форума по въпроса,но не намерих!
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Мда и аз не успях да се справя с използването им.... Стигам до funding source и от там избирам пейпал, но няма поле за въвеждане на код....
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Абе още ли са може да се регистрираш и да вземеш безплатен ваучер или мина тая....
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Мда и аз не успях да се справя с използването им.... Стигам до funding source и от там избирам пейпал, но няма поле за въвеждане на код....
Правиш си рекламната кампания, стигаш до това да си избираш с какво да плащаш... Ако нямаш намерения да ползваш с твой средства реклама там те съветвам да избереш карта или ацц в PayPal, в които няма никакви средства. Аз си вързах PayPal-a, след това отиваш на: Billing -> Funding Sources и горе в дясно имаш бутон "Add funding source". Ето ти снимка, за да не се объркаш:
untitled.jpg
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Стана, мерси(първо е трябвало да направя реклама), но:
Whoops, we're sorry to inform you that we ran out of coupons.
Browse other promotions below!
Няма купони :D
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Аз имам неограничено количество ваучери. $50 и $25. :) Ако някой се интересува на разположение съм.

Айде да го видим сега нетсърфъра с неговите епитети и заяждания.
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

@Maverick дай един насам! Предполагам са безплатни, щом ги споменаваш в тази тема ...
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

@Maverick ще метнеш ли и на мен един?
Ще съм ти много благодарен...
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Аз имам неограничено количество ваучери. $50 и $25. :) Ако някой се интересува на разположение съм.

Айде да го видим сега нетсърфъра с неговите епитети и заяждания.

За стари акаунти вАжат ли?
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Не се излагайте:) Колегата ги продава, а не подарява:)
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

То заради такива като него са свършили :)
Сега има по $150, ама трябва бизнес страница са USA
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

@Maverick дай един насам! Предполагам са безплатни, щом ги споменаваш в тази тема ...
Не са безплатни.

@Maverick ще метнеш ли и на мен един?
Ще съм ти много благодарен...

Разбира се. Свържи се с мен.
За стари акаунти вАжат ли?
има за стари има и за нови.


Maverick и безплатно? Вие се шегувате сигурно :lol:
ами дай ти безплатно като можеш.
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Очаквате безплатни ваучери? Netsurfer пусна 2-те теми за безпланите ФБ купони и глей кво стана Така че чакайте от умрел писмо:D
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Eпа екстра кво, траа да се праи бизнес :D
Няма лошо. Далаверата е кой разполага с рефрешнато инфо и да го продаде навреме, няма значение къде:). Евала на Маверик в това отношение.:D
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

waldes, голям интригант се. Ти си 2я човек във форума който получава червена репутация от мен.

Който иска да ме напада. Несърфара да продължава да си ми дава червени колкото иска.
 

Горе