Безплатни FB ваучери по $50 - 01.07.2013 потвърдено че работи

От: Безплатни FB ваучери по $50

waldes, голям интригант се. Ти си 2я човек във форума който получава червена репутация от мен.

Който иска да ме напада. Несърфара да продължава да си ми дава червени колкото иска.

Абе ти си баси селяка, честно. Досега не съм използвал такъв език във форума твойто идва в повече обаче. Кво ще раздаваш червени репутации само защото някой има мнение различно от твоето? Хорааааа и да не оспорвате Maverick. Него и баце Бойко сутрин го пита как е.
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Последното с репутации важи и за нетсърВър. Голема войа за тия дрисливи ваучери, баси.
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Не са безплатни.



Разбира се. Свържи се с мен.

има за стари има и за нови.



ами дай ти безплатно като можеш.

Ами уточнявай се. Така подвеждаш хората, като съобщаваш за налични ваучери, а не споменаваш, че се плащат в тема за безплатни такива!!
Или това е поредния търговски трик ..
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

В тея ваучери за 50$ пише, че трябва да рекламираш всеки ден в продължение на 30 дни с дневен бюджет 50$ . Това вярно ли е или можеш да го настроиш само да рекламира за тея 50$ ?
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Аз така и не успях да разбера къде точно цъкате в тази FB страница, че да вземете ваучер :) Голямо тършуване, тършувах и не успях да намеря нищо :)
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Благодаря ти емо и аз успях да се сдобия с ваучер от 25$... :D
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Пуснал съм тема за тези от $25.
Обаче не смятам да пускам повече далавери, нито благодарности, нито репи. А като някой не е съгласен с теб веднага червени ... А зелени никой не дава :)
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

ами то като се заяждаш и даваш червени как да очакваш зелени :)
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

аз ги купувам от един форум супер евтино
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Дайте някакви ваучери бе ... от каде мога да си купя работещи изгодно ?
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Тази тема защо още е важна? Нищо от написаното не може да се използва.
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Важна е само за такива като тебе - дошли да понаспамят.
 
От: Безплатни FB ваучери по $50

Да не отварям нова тема , ама като въведа празен пайпал и то ми иска да го заредя с дебитна карта, като го затворя пак нищо как да го финтирам и да си въведа ваучер и дали има още ваучери ?
 

Горе